reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

APEL dotyczący udziału w wyborach
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  

Czy zamierzasz głosować w wyborach?
Tak, bo znam wszystkie PROGRAMY wyborcze
27%
 27%  [ 6 ]
Tak, bo to mój obywatelski obowiązek (choć nie wiem czym różnią się programy partii)
27%
 27%  [ 6 ]
Nie, bo mi się nie chce
9%
 9%  [ 2 ]
Nie, bo większość polityków to oszuści lub manipulatorzy
22%
 22%  [ 5 ]
Nie, bo nie znam się na ekonomii i nie wiem czyj program jest lepszy
13%
 13%  [ 3 ]
Jeszcze nie wiem
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Gosw : 22

Autor Wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 29 Sie 2005, 23:36    Temat postu: Dziwne Odpowiedz z cytatem

music80s napisa:
Twoja odpowiedź świadczy że niepodoba ci się owy orzeł ale zamiast napisac wprost swoją opinie i dać innym możliwośc wyboru podajesz dziwne argumenty.

DZIWNE?? Ale co to znaczy DZIWNE?? Kłamliwe? Fałszywe? Nieprawdziwe? Nielogiczne?? Obraźliwe??
Czy Ty tak piszesz, żeby coś napisać, czy chcesz coś konkretnego zarzucić?

Cytat:
Jakbyś odpisał :
"Mnie się nie podoba orzeł w locie ale podoba mi sie Kuc Islandzki w biegu" wtedy byłoby wszystko oki.

Ale my nie rozmawiamy o odczuciach estetycznych. Tylko czy 2+2=67.
Jeżeli tobie podoba się głosować niesprawiedliwie, to ja nie będę Ci wmawiał, że podoba Ci się coś innego.
Ja twierdzę tylko, że to niesprawiedliwe i tyle. A argumenty dlaczego takie głosowanie jest niesprawiedliwe podałem już kilkakrotnie...
Jeżeli podobają Ci się rozprute flaki wróbelka to twój wybór. Ja nie dyskutuję o gustach. Nie będę twierdzić, że kłamiesz informując nas o swej miłości do flaków wróbli... Ja mogę dyskutować o tym, z czego te flaki są zrobione i jeżeli stwierdzisz, że są zrobione głównie z naftalenu, to ja stwierdzę, że to nieprawda. 8)

Cytat:
narzucasz swoją opinie innym i uważasz że każdy powiniem myślec tak jak ty.

Trzeba było to powiedzieć pani do matematyki, gdy narzucała Ci swoje zdanie że 3x4=12 :jezyk:

Cytat:
jesteś w pewien sposób nietolerancyjny wobec innych osób gdyż swoje zdanie uważasz za jedyne sluszne

No dobra, będę tolerancyjny ten jeden raz. Zgadzam się, że 2+2=67, ok? :jezyk:

Cytat:
Innych możesz przekonywać argumentami które możesz wyssać z czegokolwiek

Wychodzi na to, że albo nie rozumiesz co ja piszę i przez to oskarżasz mnie o "wysysanie" argumentów, albo może chcesz mnie obrazić? Shocked
Jeżeli jakiś argument jest wyssany, to podaj tu proszę dowód - w końcu nie jestem alfą i omegą i często się mylę; jesli tylko ktoś mnie oświeci chętnie mu za to podziękuję.
Bo jak na razie sypiesz krytyką, z której nie wyłania się ani jeden malusieńki argument... :krzywy:

Cytat:
W koncu jak ktoś się uweźmie to zawsze znajdzie jakis argument przeciw.

Rozumiem, że brak Ci wystarczającej ilości samozaparcia, by znaleźć? :jezyk:
Więc wolisz robić ze mnie jakiegoś demagoga i mądralę, niż poprostu znaleźć ten tajemniczy argument.
Jeżeli czegoś nie rozumiesz nie musisz tego odrzucać, ale też nie musisz tego przyjmować. Po prostu powiedz: NIE ROZUMIEM.
To samo tyczy się wyborów. Jeśli czegoś nie rozumiesz to nie bierz w tym udziału...
Rozumiem music80s, że możesz się wstydzić do przyznania się do niewiedzy lub do niezrozumienia moich argumentów, czy nawet całej polityki. W końcu nie każdy musi znać się na polityce. Ty kochasz Islandię i to jest piękna idea.
Przyznaj się po prostu i czekaj aż znajdzie się ktoś mądrzejszy ode mnie, kto zada mi bobu logicznymi argumentami, wtedy będziesz mógł powiedzieć, że twoja intuicja Cię nie myliła, że nie mam racjii. Ale dopóki bazujesz tylko na intuicji to trudno rzetelnie dyskutować.

Cytat:
Mnie możesz przekonac jedynie konkretnymi argumentami przeciwnymi do mojej wypowiedzi.

Ciekawe co zawierają moje posty? :jezyk:

Cytat:
Potrafie zmienic zdanie nawet poprzez czyjś sprzeciw lub jeden konkretny argument predzej niz poprzez sto dziwnych argumentów nieprzekonywujacych mnie na sto procent.

Rozumiem w takim razie, że te specjalne argumenty to jakiś przekaz od kosmitów?? Very Happy Very Happy

Cytat:
Jestem czlowiekiem którego przekonują jedynie rzeczywiste konkretne logiczne i racjonalne argumenty lub autentyczne dowody.

Acha... nie zauważyłem. Smile
Ale może Tystosujesz logikę tak zaawansowaną, że ja głupi i ciemny człowiek jej nierozumiem? Prosiłbym więc o oświecenie... Smile

Cytat:
Poza wszystkim uważam dyskusje tą za pozytywną i sympatyczna

Sympatyczna jest z pewnością sympatyczna co tylko świadczy o twojej wysokiej kulturze osobistej Smile
Bo czasem, gdy komus zabraknie argumentów to się zaczyna złościć i rodzą się konflikty, a to jest smutne Sad

Nie obrażaj się za, może ostry, ton mojego posta, ale mam wrażenie, że trochę przesadziłeś. Ale może lubisz prowokować, jak pisałeś w którymś poście... i może to Ty mnie tu wkręcasz chytry

Jesteś spoko gość jesli chodzi o Islandię, ale jeśli chodzi o politykę, czy logikę to troszeczkę się "gubisz w zeznaniach" Very Happy
Żeby wyciągnąć rękę na zgodę proponuję, że będę nosił koszulkę z napisem: "Głosuj na sąsiada music80s'a" Very Happy Very Happy
Oprócz napisu proponuję umieścić na koszulce rzeczonego wróbla w locie (wiadomo, że LOTem bliżej) Very Happy

Ponieważ cała redakcja iceland.pl (której, wbrew pozorom, nie jestem członkiem) klnie tu na mnie, że rozwijam tematy polityczne, więc apeluję:
Jeżeli ktokolwiek chciałby coś jeszcze powiedzieć, niech uczyni to na forum www.sci.pl/forum/ - tam jest specjalny topic tylko o polityce, w którym już głos zabrał Jean Smile
Proponuję nawet zablokowac ten temat, o ile nikt nie ma nic przeciwko idea

A żeby rozweselić trochę dyskusję proponuję zajrzeć na super śmieszną stronkę www.menele.com Smile
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
Jean Valjean

Doczy: 11 Mar 2004
Posty: 456
Skd: Warszawa
PostWysany: 30 Sie 2005, 10:01    Temat postu: Re: Kandydat Odpowiedz z cytatem

Odżajer Egzegeta napisa:
[Niestety nie znam dokładnie jego programu więc prawdopodobnie nie pójdę do wyborów. Ale jeśli już napatoczę się przed urnę to chyba skreślę w pierwszej turze właśnie JKM.


Czyli oddasz swój głos niesprawiedliwie. a tak zawiecie o te sprawiedliwosc tu walczysz.
_________________
Uchodzić za idiotę w oczach kretyna - to rozkosz dla smakosza
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Odwied stron autora
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 30 Sie 2005, 11:22    Temat postu: Re: Kandydat Odpowiedz z cytatem

Jean Valjean napisa:
Czyli oddasz swój głos niesprawiedliwie. a tak zawiecie o te sprawiedliwosc tu walczysz.

Zapraszam na www.sci.pl/forum/
Tam odpowiadam na twoje pytanie Smile
Tutaj Redaktorzy zaraz będą mnie molestować, że ciągnę dyskusję polityczną Very Happy
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
Squallo

Doczy: 23 Sie 2005
Posty: 174
Skd: Kielce
PostWysany: 30 Sie 2005, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie- coś czego nie lubie na tym forum: dyskusja z wielgachnymi postami na temat: 'tamten powiedział coś, a ja myśle inaczej, to trzeba mu monolog wywalić'.... opanujcie sie!!! :wink:
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
lenny

Doczy: 15 Mar 2005
Posty: 216
Skd: Keflavik/Reykjavik
PostWysany: 30 Sie 2005, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Squallo napisa:
tamten powiedział coś, a ja myśle inaczej, to trzeba mu monolog wywalić

doskonale Cie rozumiem, mnie to przemadrzanie sie zwlaszcza jednego z forumowiczów troche zrazilo do wypowiadania sie na tym forum... :wink: 8)
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Ronja
Go
PostWysany: 30 Sie 2005, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Squallo napisa:
Ludzie- coś czego nie lubie na tym forum: dyskusja z wielgachnymi postami na temat: 'tamten powiedział coś, a ja myśle inaczej, to trzeba mu monolog wywalić'.... opanujcie sie!!! :wink:


A mówi się, że to kobiety dużo gadają... język język
Powrt do gry
Jola

Doczy: 31 Sty 2004
Posty: 1000
PostWysany: 30 Sie 2005, 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najnormalniej w świecie posty ktore mi nie pasują po prostu omijam. Nigdzie nie jest napisane ze przychodząc tu musimy czytac i odpowiadac na wszystko od deski do deski.

Jestesmy tu dla Islandii i sobie o niej pięknie dyskutujmy. Nie mozna pozwolic by ktokolwiek nam w tym przeszkodzil.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 30 Sie 2005, 20:30    Temat postu: Komentarz Odpowiedz z cytatem

Do Music80s:
nie wolno mi tutaj odpowiadać na twój kolejny post. Sad
Napisz go na www.sci.pl/forum/ a tam otrzymasz dokładną odpowiedź, dlaczego wciąż zarzucasz mi, że jestem nietolerancyjny dla innych opinii, gdy tymczasem ja tylko nie toleruję błędnych (moim zdaniem) argumentów logicznych... Z gustami (również w sprawie zwierząt) nie dyskutuję Smile

Do Lenny'ego:
Wiem, że coś Ci się nie podoba, więc poprostu napisz na forum lub na priva co Cię gryzie a ustosunkuję się do twych zarzutów. Bo najgorsze co można zrobić, to powiedzieć "on się wymądrza" - tak można powiedzieć o każdym, by go "uziemić".
Raz jeszcze powtarzam, że celem moich dyskusji nie jest przekonanie kogokolwiek o mej wyższości, a jedynie wypełnienie misji polegającej na 2 sprawach:
1) niesienie wiedzy tym, którzy jej nie mają
2) wyszukiwanie ciekawych i logicznych argumentów innych ludzi, którzy dokładają kamyczek do ogródka mej wiedzy dzięki rzeczowym dyskusjom.
A dyskusje polegają na wymianie argumentów, a nie tylko opinii.
Mojawiedza jest również niewielka, ale może się zdarzyć, że wiem o czymś więcej... A jak się pomylę to trzeba mi to szybko wyłożyć, bym mógł wrócić na ścieżkę prawdy Very Happy
Ludzie są omylni, a ja wciąż poszukuję prawdy, którą może znać nawet jakiś bystry nastolatek.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
Jola

Doczy: 31 Sty 2004
Posty: 1000
PostWysany: 30 Sie 2005, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ło jezu... Ale sie porobiło... Shocked
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 30 Sie 2005, 20:47    Temat postu: Nagonka Odpowiedz z cytatem

lenny napisa:
Odżajer, w 100% podpisuje sie pod tym co napisal music80s...odnosze od samego poczatku identyczne wrazenie. Cokolwiek, ktokolwiek by tutaj nie napisal, Ty zawsze i tak wiesz najlepiej i negujesz wszystkie wypowiedzi...

A może nie neguję a dyskutuję z ludźmi? Bo forum służy do wymiany zdań i poglądów. Wskaż jeden błędny argument, bo wciąż mnie ktoś atakuje ostatnio, że się czepiam, ale jak pytam o przykład to spotykam milczenie albo przykłady o zwierzętach język

Cytat:
szczerze mowiac mam to gdzies 8)
Szkoda mi to słyszeć, ale skoro Was denerwuje to, że probuję przekazać Wam swoje zdanie to mogę nic nie pisać. W końcu napisałem na początku istnienia forum, by nikt nie brał do siebie tego co piszę. Lecz skoro Ty Lenny nie czytałeś tamtych postów, to może odniosłeś mylne wrażenie...

Raz jeszcze proszę by już zamknąć dyskusję. Jeśli masz coś do powiedzenia, prosze na priva lub na forum, którego adres podałem.
Choć rozumiem, że najlepiej dokuczać komuś publicznie. A ja wciąż czekam na konstruktywną krytykę.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
lenny

Doczy: 15 Mar 2005
Posty: 216
Skd: Keflavik/Reykjavik
PostWysany: 30 Sie 2005, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no, ręce opadają...Moja rada: WYLUZUJ troche !!!!

Nie zamierzam teraz szperac po forum i szukac argumentow zeby Ci wyjasnic o czym pisze (choc Ty pewnie bys tak zrobil)...
Odnosze wrazenie ze pozjadales wszystkie rozumy, uwazasz sie za eksperta w kazdej dziedzinie i kazdego probujesz pouczac i za wszelka cene udowodnic swoje racje, czasem zupelnie absurdalne...

....i zaloze sie ze nie tylko ja Cie tak odbieram...

pozdrawiam
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
einar

Doczy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysany: 30 Sie 2005, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to sobie chłopaki daliście po razie po głowie kijem go

A teraz albo rozważnie dyskutować albo proponuję temat pozostawić do naturalnego zejścia i zająć się czymś innym.
Ja bardzo lubię rozmawiać o polityce, choć nie ukrywam, że bardziej interesuje mnie analizowanie konkretnych sytuacji a nie tworzenie teoretycznych "platform" :wink: Ale to może faktycznie nie jest najlepsze miejsce. Niby jest to off topic ale wszystko jak dotąd pokazuje, że to się na iceland.pl "nie sprawdza". Choć jeżeli kochani forumowicze macie ochotę dalej ciągnąć temat to ja nie zabraniam 8)
Ja się bardzo cieszę, jak dyskusja na forum się toczy (w końcu po to ono istnieje). Ale już kiedyś apelowałem - jeżeli koniecznie musimy tu dyskutować o polityce, to rozmawiajmy przez pryzmat polityki islandzkiej. W końcu to forum o Islandii. I nie przemawiają do mnie argumenty, że ktoś mało na temat islandzkiej polityki wie. Jak nie wie to niech się dowie. Od tego ma ICELAND.PL. Z samych newsów można wydobyć sporą wiedzę.
piłeczka
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 30 Sie 2005, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lenny napisa:
Nie zamierzam teraz szperac po forum i szukac argumentow zeby Ci wyjasnic o czym pisze


Cytat:
(choc Ty pewnie bys tak zrobil)...

Ja lubię jasne sytuacje, więc na pewno bym tak zrobił... Sad

Cytat:
uwazasz sie za eksperta w kazdej dziedzinie i kazdego probujesz pouczac i za wszelka cene udowodnic swoje racje, czasem zupelnie absurdalne...

Na pewno nie jestem ekspertem w każdej dziedzinie, choć jako człowiek o średnim IQ mam chyba prawo wypowiadać się w tematach, gdzie moja wiedza jest nawet średnia...
Poza tym istnieje zawsze prawdopodobieństwo, że teoria, która wydaje się absurdalna, jest jednak prawdziwa.
Gdybym dyskutował z Wami 600 lat temu, że Ziemia jest kulą, to byście twierdzili, że się wymądrzam, wydziwiam, nie jestem tolerancyjny dla innych opinii :jezyk:

Cytat:
....i zaloze sie ze nie tylko ja Cie tak odbieram...
Niestety tu masz rację... zdaje się, że jest sporo osób, które mnie źle odbierają. Pewnie im się wydaje, że siedzę tu z zaciśniętymi ustami i tylko rzucam klątwy na każdego kto ma inne zdanie...
A ja poprostu cierpliwie próbuję przebrnąć z moimi (dziwnymi) teoriami i argumentami do wyobraźni ludzi, którzy mają wrażenie, że ich atakuję.
Ja nikogo nie atakuję personalnie. Jedynym celem mych ataków mogą być argumenty i logika.
Wiem, że każdy z Was chce dobrze, ale może mnie jednak źle oceniliście i od razu zaszufladkowaliście mnie do jakiejś niezbyt przyjemnej kategorii.
Dlatego może niektórzy nie rozumieją mych postów, bo myślą, że ja walczę z ich gustami i upodobaniami, a ja tymczasem tylko "czepiam się" argumentów Very Happy
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 30 Sie 2005, 22:19    Temat postu: Super Odpowiedz z cytatem

music80s napisa:
A co by było jakby 600 lat temu twoja opinia brzmiała w ten sposób że ziemia jest płaska a np.moja lub kogolwiek innego opinia że ziemia jest okrągła? Po raz kolejny zakładasz że twoja opinia kwalifikuje się do tych prawidłowych a odmienne opinie kwalifikuja się do błędnych.

BRAWO. Wreszcie znalazłeś ciekawy punkt by mnie pogrążyć na moim własnym przykładzie Smile
Tak trzymać Smile
Jednak to Wy nazywacie moje teorie "dziwnymi", a za takie były własnie uważane teorie Kopernika 600 lat temu. Dlatego porównuję swoje "dziwne" teorie do "dziwnych" teorii Kopernika.
Różnica może być taka, że moje moga być błędne, ale jak na razie chyba nikt tego nie wykazał :krzywy:


Cytat:
Wydaje mi się że nikomu nie chodzi oto że masz inne zdanie tylko właśnie oto że stawiasz swoje opinie na piedastale i uważasz za jedyne rozsądne.

Tak się dzieje może dlatego, że ludziom nie chce się szukać argumentów i wolą powiedzieć "mądrala".
Może też by nie wydłuuuuużać swoich postów używam skrótów myślowych (bo już o podobnych sprawach dyskusja toczyła się rok temu), i zakładam, że ludzie wiedzą o co mi chodzi...

Cytat:
Myśle że ta dyskusja zakończy sie pokojowo i każdy kto bral udział w dyskusji lub po prostu ma wewnętrzną potrzebe dołaczenia się do grona pacyfistów da na znak pokoju i zrozumienia podpis ze swoim imieniem , nikiem i datą


"Seweryn(music80s) - peace 30.08.2005r"
O.E. - pax 30.08.2005 Smile
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
einar

Doczy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysany: 30 Sie 2005, 22:31    Temat postu: Re: Super Odpowiedz z cytatem

Odżajer Egzegeta napisa:
by nie wydłuuuuużać swoich postów używam skrótów myślowych

To dobre... naprawdę niezłe :wink:
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Ronja
Go
PostWysany: 30 Sie 2005, 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lenny napisa:
Odnosze wrazenie ze pozjadales wszystkie rozumy, uwazasz sie za eksperta w kazdej dziedzinie i kazdego probujesz pouczac i za wszelka cene udowodnic swoje racje, czasem zupelnie absurdalne...
....i zaloze sie ze nie tylko ja Cie tak odbieram...
pozdrawiam

Shocked Shocked Shocked Ja odbieram zupelnie odwrotnie Smile
Co prawda nie wiem czy bym próbowała go przegadać, bo i tak odwróci kota ogonem Twisted Evil
Powrt do gry
Jean Valjean

Doczy: 11 Mar 2004
Posty: 456
Skd: Warszawa
PostWysany: 30 Sie 2005, 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lenny napisa:
Squallo napisa:
tamten powiedział coś, a ja myśle inaczej, to trzeba mu monolog wywalić

doskonale Cie rozumiem, mnie to przemadrzanie sie zwlaszcza jednego z forumowiczów troche zrazilo do wypowiadania sie na tym forum... :wink: 8)


a tutaj ja ciebie nie rozumiem, dyskusja polega na odnoszeniu sie do wypowiedzi innych dyskutantow. Odzajer dyskutuje mertorycznie, nie wyzywa nikogo, nie szydzi, daje konkretne przyklady, i wyczerpujace odpowiedzi. Nie chcesz dyskutowac w ten sposob, odsyłam na onet.pl
_________________
Uchodzić za idiotę w oczach kretyna - to rozkosz dla smakosza
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Odwied stron autora
lenny

Doczy: 15 Mar 2005
Posty: 216
Skd: Keflavik/Reykjavik
PostWysany: 31 Sie 2005, 0:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jean Valjean napisa:
Nie chcesz dyskutowac w ten sposob, odsyłam na onet.pl

chcesz dyskutowac w ten sposob zapraszam na forum Polityki. Ja chce sobie tutaj w luzny sposob porozmawiac na luzne tematy o Islandii i nie tylko...i nie miec przy tym wrazenia ze ktos mnie na kazdym kroku bedzie probowal pouczac...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Squallo

Doczy: 23 Sie 2005
Posty: 174
Skd: Kielce
PostWysany: 31 Sie 2005, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lenny napisa:
Jean Valjean napisa:
Nie chcesz dyskutowac w ten sposob, odsyłam na onet.pl

chcesz dyskutowac w ten sposob zapraszam na forum Polityki. Ja chce sobie tutaj w luzny sposob porozmawiac na luzne tematy o Islandii i nie tylko...i nie miec przy tym wrazenia ze ktos mnie na kazdym kroku bedzie probowal pouczac...


Lenny, myśle tak samo! Very Happy Dobrze powiedziane, he he... Odżajer i Jean, nie obrażajcie sie, mamy chyba prawo nie lubić dyskusji na zasadzie takiej, jak ją wyżej opisałem.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 31 Sie 2005, 10:45    Temat postu: Dyskusja Odpowiedz z cytatem

Oczywiście Squallo, że macie prawo nie lubić dyskusji politycznych. Po prostu nie bierzcie w nich udziału Very Happy
Zwykle w dyskusji biorą udział ludzie, którzy chcą przekonać drugą stronę o swoich racjach.
Zwykle używa się argumentów, dowodów logicznych itp.
Często podstawą jakiejś teorii jest wyznawany system wartości. Jeżeli jest on inny u dyskutantów to mają problem z ustaleniem wspólnego stanowiska. Wtedy dyskusja się kończy...
Ale ludzie nadal mogą się lubić Smile

Rozmawiamy sobie często luźno o Islandii w tematach o Islandii...
A to jest OFF-TOPIC Wink
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nastpny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron