reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Czy Music80's jest koszmarem
Id do strony 1, 2  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  

Jak oceniacie mnie i moje wypowiedzi moi mili ?
1 - Totalny kretyn , powinien dostać bana i za kare brak dostępu do muzyki i neta na 2 lata co zrobi ze mnie warzywo.
10%
 10%  [ 3 ]
2 - Idiota powinien się nie wypowiadac lub czynić to max 1 na kwartał.
31%
 31%  [ 9 ]
3 - Totalny przeciętniak dobrze usłyszeć go nie częściej niż raz na miesiąc
6%
 6%  [ 2 ]
4 - Gośc jest całkiem OK ale 1 wypowiedż na dzien calkowicie mi wystarczy
24%
 24%  [ 7 ]
5 - Fajny Kolo , nie powinien się zmieniać , wogóle mi nie przeszkadza.
13%
 13%  [ 4 ]
6 - Ziom jest rewelacyjny , każda jego wypowiedzi poprawiają mi humor i kolorują mój dzień , wszyscy powinni tacy być!
13%
 13%  [ 4 ]
Wszystkich Gosw : 29

Autor Wiadomo
music80s
Go
PostWysany: 14 Wrz 2005, 10:24    Temat postu: Czy Music80's jest koszmarem Odpowiedz z cytatem

iceland.pl

Ostatnio zmieniony przez music80s dnia 2 Lut 2006, 19:08, w caoci zmieniany 3 razy
Powrt do gry
viking
User bywa złośliwy, IGNORUJ takie posty!
Doczy: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Skd: Reykjavik
PostWysany: 14 Wrz 2005, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

music80s
Jak wiesz sam miałem małą wojne z adminami. Ale twoje wypowiedzi na forum czasami męcza. Jak na początku wydawało mi się to zabawne, to po dwóch dniach koszmarem. Z większości twoich postów wynika że masło jest maślane bo lubi być maślane i dlatego że leży koło masła maślanego a tak na prawde to chciałoby być kefirem.
Ja jak widze twoje wypowiedzi to je omijam, nie chce mi się ich czytać.
Za dużo piszesz o niczym /w twoim wypadku o maśle które chce być kefirem/ i to jest twój problem, a jak ktoś sie nie zgadza z twoim pogladem to wróg nr 1.
_________________
Bardzo niewielu mężczyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywają się wytrychem.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Lauraana
Alpha Team
Doczy: 16 Kwi 2004
Posty: 136
Skd: Gdansk/101 Reykjavik
PostWysany: 14 Wrz 2005, 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...glymur hæst í tómri tunnu...
_________________
og ef þú vilt þá skal ég ljúga að þér...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
viking
User bywa złośliwy, IGNORUJ takie posty!
Doczy: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Skd: Reykjavik
PostWysany: 15 Wrz 2005, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lauraana
Widze przyslowie o wiaderku i kamyczku Wink

Faest ore bera minsta ábyrge...
_________________
Bardzo niewielu mężczyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywają się wytrychem.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
karuta
Alpha Team
Doczy: 01 Kwi 2004
Posty: 1245
PostWysany: 15 Wrz 2005, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w miejsce e w wyrazie drugim i ostatnim wstawcie ta islandzka literke d z ogonkiem i bedzie jak ma byc ....
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
einar

Doczy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysany: 16 Wrz 2005, 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponieważ music80s wielokrotnie naruszyl zasady obowiązujące na forum, zaśmiecał je niepotrzebnymi postami i nie reagował na ostrzeżenia podjeliśmy decyzje żeby go zbanować.
Nie była to decyzja ani przyjemna ani łatwa. Nasze forum ma charakter przyjacielski i nikt nigdy nie był u nas banowany. Ale właściwie nie było żadnej innej możliwości. Music80s nie reagował na żadne prośby, apele ani na bardziej bądź mniej dosadne sugestie co do jego osoby.

Jezeli ktoś poczuł się urażony faktem zbanowania musica to prosze o komentarze.
Pozdrawiam.
einar
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Steva

Doczy: 20 Lut 2004
Posty: 127
PostWysany: 16 Wrz 2005, 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

einar napisa:
.

Jezeli ktoś poczuł się urażony faktem zbanowania musica to prosze o komentarze.
Pozdrawiam.
einar


Bingo!!!
Czy wiesz ile zdrowia ludziom zaoszczędziliście tą decyzją?
Ja już ostatnio nie miałam nawet ochoty wchodzić na forum, bo wiedziałąm co tam zastanę, a ponieważ jestem osobą bardzo wrażliwą emocjonalnie, drażnił mnie ten bełkot niewiarygodnie, a nawet wręcz podnosił ciśnienie.
Słuszna i "zdrowa" decyzja! Exclamation
_________________
Jutro to dziś - tyle, że jutro
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Jean Valjean

Doczy: 11 Mar 2004
Posty: 456
Skd: Warszawa
PostWysany: 17 Wrz 2005, 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuje tez by administratorzy "wyczyscili" off-topic. Chodzi mi w szczegolnosio o meta topiki.
_________________
Uchodzić za idiotę w oczach kretyna - to rozkosz dla smakosza
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Odwied stron autora
viking
User bywa złośliwy, IGNORUJ takie posty!
Doczy: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Skd: Reykjavik
PostWysany: 17 Wrz 2005, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jean...
Moim zdaniem niech tego nie robia. Bedzie to jakis przyklad dle innych. Nastepnym razem jeden z drugim zastanowi sie czy warto pisac mega topiki o niczym.
_________________
Bardzo niewielu mężczyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywają się wytrychem.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Jean Valjean

Doczy: 11 Mar 2004
Posty: 456
Skd: Warszawa
PostWysany: 17 Wrz 2005, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, ja mam inne zdanie na tem temat. Zdecyduja admini.

Inna rzecz, ze uwazam, ze music powinien wiedziec po jakim czasie ban zostanie zdjety. Bo nie jest to banicja bezterminowa? Zle by sie stało.
_________________
Uchodzić za idiotę w oczach kretyna - to rozkosz dla smakosza
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Odwied stron autora
Sebastian
Go
PostWysany: 18 Wrz 2005, 0:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem "ufff" i niech to będzie odpowiedzią. Einar kiedy zacząłeś eksperymenty z telepatią Cool lol Wink
Powrt do gry
adam
Go
PostWysany: 18 Wrz 2005, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z z music80s. To forum jest z dużym stopniu totalitarne. Mnóstwo na nim frustracji. Brakuje też ludzi mających rzeczywistą wiedzę na temat Islandii. Wystarczy zadać jakieś pytanie, a uczestnicy forum, z których wielu rzekomo mieszka na Islandii, popadają w konsternację. Nikt nie wie na przykład, czy Islandia stosuje się do reguł obowiązujących w Schengen, czy nie (jak to w ogóle możliwe, skoro podobno latacie na Islandię?). Podawane są niesprawdzone i nieprawdziwe informacje, np. że przybywający na tę wyspę muszą mieć bilet powrotny, że jadąc do pracy muszą mieć jakąś wlepkę do paszportu z ambasady duńskiej (śmiechu warte, przyleciałem tu do pracy bez żadnych papierów - pozwolenie na pobyt dostałem na miejscu) Ceny podawane na forum i w portalu islandia.są po prostu nieprawdziwe, w rzeczywistości żywność jest dużo tańsza. Odnoszę wrażenie, że pewne osoby celowo starają się wprowadzić użytkowników w błąd. Prawda jest taka, że Polacy, którzy osiedlili się na Islandii nie życzą sobie, by innym też się to udało. Będą wam więc za wszelką cenę wciskali kit.

Oczywiście mam świadomość, że za chwilę dostanę bana. No cóż, wnioski sami sobie wyciągnijcie.
Powrt do gry
tangos
Go
PostWysany: 18 Wrz 2005, 21:24    Temat postu: Shit Odpowiedz z cytatem

adam napisa:
Zgadzam się z z music80s.

achaaaaa czyli masło jest maślane? chytry

Cytat:
To forum jest z dużym stopniu totalitarne.

a jakoś nie zauwazylem... na czym polega totalitaryzm?
a zreszta wszystkie fora sa totalitarne, bo sa prywatne, nie placisz na to podatkow wiec idz sobie na loda albo pisz listy do Przyjaciolki :jezyk:

Cytat:
Mnóstwo na nim frustracji.

to nie przychodz - bedzie o jednego frustrata mniej. Frustracje chyba nie wprowadzaja admini, bo oni malo pisza jak widze. Tu sie scieraja raczej rozne inne osoby o odmiennym zdaniu.

Cytat:
Brakuje też ludzi mających rzeczywistą wiedzę na temat Islandii.

dobrze, ze sie przyznales, ze masz mala wiedze, a skoro tak, to lepiej sie nie wypowiadaj bo wprowadzisz kogos w blad.

Cytat:
Nikt nie wie na przykład, czy Islandia stosuje się do reguł obowiązujących w Schengen

z tego co tu czytalem to sprawa sie wyjasnila... i jak sie okazuje to Islandia przestrzega tych regul.

Cytat:
czy nie (jak to w ogóle możliwe, skoro podobno latacie na Islandię?).

Ja na razie lecialem tylko kilka razy, wiec tez nic do konca nie wiem...

Cytat:
Podawane są niesprawdzone i nieprawdziwe informacje, np. że przybywający na tę wyspę muszą mieć bilet powrotny

Sam widzialem jak jednego polaka pytali wlasnie o taki powrotny bilet i musial sie gesto tlumaczyc i nie wiem, czy go wpuscili (ale bylo to pare lat temu). wszystko sie zmienia, wiec czort wie jak jest...

Cytat:
że jadąc do pracy muszą mieć jakąś wlepkę do paszportu z ambasady duńskiej (śmiechu warte, przyleciałem tu do pracy bez żadnych papierów - pozwolenie na pobyt dostałem na miejscu)

to czemu zamiast sie nasmiewac i robic sensacje, nie napiszesz jak czlowiek jak jest w rzeczywistosci? wstydzisz sie?

Cytat:
Ceny podawane na forum i w portalu islandia.są po prostu nieprawdziwe, w rzeczywistości żywność jest dużo tańsza.

ale zes koles przywalil... ceny na islandii sa rozne i jak sie nie mieszka w stolicy to z tego co widze, to ceny sa w miare dobre. a przeciez wszystko sie zmienia, myslisz, ze jak jest promocja na ogorki w Bonusie, to icelandowcy maja zmieniac stronke o cenach dla turystow?
to nawet lepiej jak turysta sie nastawi na ceny w terenie, bo zawsze wtedy bedzie mile rozczarowany w stolicy lub duzym miescie.

Cytat:
Odnoszę wrażenie, że pewne osoby celowo starają się wprowadzić użytkowników w błąd.

rozumiem ze odkryles nowy spisek! a swistak zawija sreberka... tak tak
:jezyk:

Cytat:
prawda jest taka, że Polacy, którzy osiedlili się na Islandii nie życzą sobie, by innym też się to udało. Będą wam więc za wszelką cenę wciskali kit.

coz za piekna teoria! dodaj jeszcze ze ziemia jest plaska... i kto tu sieje frustracje. na miejscu adminow banowal bym takie marudy

Cytat:
Oczywiście mam świadomość, że za chwilę dostanę bana.

dajcie mu bana, skoro chce... bedzie meczennikiem organizacji antyspiskowej na islandii. jak mu nie dacie, to powie, ze to prowokacja, albo, ze ma racje i sie go boicie Very Happy Very Happy

adamie - troche kultury i opanowania! jak sa bledy to sprostuj, jak jest brak informacji to ja daj, a jak cos jest dobre to pochwal - tak dzialaja normalni ludzie. a ty sobie przyszedles pomarudzic?
A moze chcesz zalozyc konkurencyjne forum i robisz tu antyreklame?
Ja uwazam, ze to forum jest wspaniale i dzieki informacji na nim sporo sie dowiedzialem prawdziwych rzeczy o Islandii.

glosuje:
dla adminow: TAK
dla adama: NIE

*** Zapraszam na nową relację z wyprawy: www.grenlandia.pl/ ***
Powrt do gry
einar

Doczy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysany: 18 Wrz 2005, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie to już nudzi i moja odpowiedź brzmi:
"..."
Albo nie... słów mi szkoda
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
viking
User bywa złośliwy, IGNORUJ takie posty!
Doczy: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Skd: Reykjavik
PostWysany: 19 Wrz 2005, 0:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To sie wydalo Exclamation
Adam nas rozszyfrowal. Ciekawe jak mu sie udalo tego dokonac. My polacy bedacy teraz na Islandii bedziemy musieli znalesc inny sposob, zeby obrzydzic polakom przyjazd tutaj. Zalozymy bardziej tajna organizacje, wszyscy beda nosic Cool a wrogow bedziemy rewolwerowiec , jencow kijem go po głowie
Nie damy sie drugi raz zdemaskowac


Czlowieku szaleju zes sie na jadl, czy za duzo filmow z Bondem.
Adam radze ci zmien lekarza ten cie oklamuje Exclamation Exclamation Exclamation
_________________
Bardzo niewielu mężczyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywają się wytrychem.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
tangos
Go
PostWysany: 19 Wrz 2005, 6:10    Temat postu: Do adminów (moderatorzy) Odpowiedz z cytatem

do adminow mam jeszcze propozycje: wybierzcie sposrod zaufanych forumowiczow (o wiekszym stazu paru moderatorow, ktorzy podejma sie pilnowania porzadku w swojej dzialce/temacie Twisted Evil
wtedy bedzie porzadek, a bany mozna dawac na poczatku nawet na krotko (tydzien) jak sie gosciu jeden z drugim opamieta, to potem nawet moze byc z niego pozytek... a jak nie to ban na dluuuuuuzej :jezyk:
Powrt do gry
Squallo

Doczy: 23 Sie 2005
Posty: 174
Skd: Kielce
PostWysany: 19 Wrz 2005, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej, dajcie spokoj Adamowi, bo właśnie udawadniacie to, co on sam powiedział. Że forum jest totalitarne...
Do reszty sie może nie zgodze, ale żeby tak atakować?...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
Gollum
Go
PostWysany: 21 Wrz 2005, 8:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie. Zwłaszcza na offtopicu potrzebny jest okrutny moderator, który często uzywa atrybutów władzy.
Powrt do gry
viking
User bywa złośliwy, IGNORUJ takie posty!
Doczy: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Skd: Reykjavik
PostWysany: 5 Lis 2005, 3:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Hey!
Nie czepiaj się
Napisałem dość mądrze.
NIektóre twoje posty są bardziej maslane od mojego ostatniego :-)
Poza tym zaraz ktoś mi powie że wywołuje kłotnie a forum i denerwuje forumowiczów więc mam prośbe żebyś się nie czepiał mnie bo mam potem nieprzyjemności przez takich czepialskich...
Wyluuuzuj i 3 sie.

POzdro


Music80s widze że poczucie humoru straciłeś. W moim poście nie było złośliwości.
_________________
Bardzo niewielu mężczyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywają się wytrychem.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
karuta
Alpha Team
Doczy: 01 Kwi 2004
Posty: 1245
PostWysany: 5 Lis 2005, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adam napisa:
Wystarczy zadać jakieś pytanie, a uczestnicy forum, z których wielu rzekomo mieszka na Islandii, popadają w konsternację. Nikt nie wie na przykład, czy Islandia stosuje się do reguł obowiązujących w Schengen, czy nie (jak to w ogóle możliwe, skoro podobno latacie na Islandię?). Podawane są niesprawdzone i nieprawdziwe informacje, np. że przybywający na tę wyspę muszą mieć bilet powrotny, że jadąc do pracy muszą mieć jakąś wlepkę do paszportu z ambasady duńskiej (śmiechu warte, przyleciałem tu do pracy bez żadnych papierów - pozwolenie na pobyt dostałem na miejscu) Ceny podawane na forum i w portalu islandia.są po prostu nieprawdziwe, w rzeczywistości żywność jest dużo tańsza. Odnoszę wrażenie, że pewne osoby celowo starają się wprowadzić użytkowników w błąd. Prawda jest taka, że Polacy, którzy osiedlili się na Islandii nie życzą sobie, by innym też się to udało. Będą wam więc za wszelką cenę wciskali kit.

.

Chce sie krotko ustosunkowac do takich wypowiedzi ...otoz mieszkam tu 11 lat ...i nie wiem na jakich zasadach lata sie na Islandie ,,,nie wiem ,poniewaz mam obywatelstwo i islandzki paszport i nie potrzebuje tego wiedziec,,,wiec jesli wypowieadam sie na jakis temat to zaznaczam ze mogly sie zmienic prawa ,zasady.Wklejki w paszporcie sa wklejane na miesjcu-sa bo pokazywali mi Polacy ktorzy przyjechali rok temu.Chyba ze sami spreparowali cos takiego ,,, Very Happy .Ceny zmieniaja sie na Islandii z dnia na dzien ,np dzis podano ze ceny mleka i przetworow w pierwszym miesiacach b.r spadly nawet o 35 % ale juz poszlo wszystko w gore ...ceny sa jak przed "wojna cenowa".Zroznicowanie cen jest ogromne na Islandii .W mojej miejcowosci ceny sa o okolo 25 % wyzsze niz w stolicy.....Wlasnie ze wzgledu na takie wypowiedzi nie jestem osoba "udzielajaca sie spolecznie" .Jeszcze nie spotkalam czlowieka ktory uwazalby ceny zywnosci na Islandii za niskie ,porownujac np do innych krajow Europy.I jak przeczyta czlowiek taka bezpodstawna krytyke forum ,ktore powstalo tylko dzieki ludziom dobrej woli to juz sie czlowiekowi nie chce tu przychodzic.Tu nie ma ludzi sflustrowanych tylko sa realisci .
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony 1, 2  Nastpny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron