reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Czy Music80's jest koszmarem
Id do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  

Jak oceniacie mnie i moje wypowiedzi moi mili ?
1 - Totalny kretyn , powinien dostać bana i za kare brak dostępu do muzyki i neta na 2 lata co zrobi ze mnie warzywo.
10%
 10%  [ 3 ]
2 - Idiota powinien się nie wypowiadac lub czynić to max 1 na kwartał.
31%
 31%  [ 9 ]
3 - Totalny przeciętniak dobrze usłyszeć go nie częściej niż raz na miesiąc
6%
 6%  [ 2 ]
4 - Gośc jest całkiem OK ale 1 wypowiedż na dzien calkowicie mi wystarczy
24%
 24%  [ 7 ]
5 - Fajny Kolo , nie powinien się zmieniać , wogóle mi nie przeszkadza.
13%
 13%  [ 4 ]
6 - Ziom jest rewelacyjny , każda jego wypowiedzi poprawiają mi humor i kolorują mój dzień , wszyscy powinni tacy być!
13%
 13%  [ 4 ]
Wszystkich Gosw : 29

Autor Wiadomo
karuta
Alpha Team
Doczy: 01 Kwi 2004
Posty: 1245
PostWysany: 5 Lis 2005, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozatym gdzies na Forum pisala chyba Patrycja ze przepisy ,wymagania zmieniaja sie nonstop.Niby nie trzba zaswiadczenia o niekaralnosci ,a jednak potrzeba.KIedys byly wizy w W-wie ,teraz juz nie .Warto jeszcze nadmienic ze w niektorych przypadkach zdaza sie ze ktos przechodzi przez te "wymagania" latwiej bo poprostu procedura akurat sie uproscila lub komus zalatwiajacemu papiery zalezalo....bardziej .I kazdy wie ze czesto sa przymykane oczy na niektore sprawy ,ale zdaza sie tez ze ktos nie ma szczescia .Kazdy opowiada tu swoje wlasne doswiadczenia ,to co przezyl.A co ty Adam wiesz o Islandii oprocz tego ze nie jest tak drogo ,nie trzeba wizy i Polacy spiskuja?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
viking
User bywa złośliwy, IGNORUJ takie posty!
Doczy: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Skd: Reykjavik
PostWysany: 5 Lis 2005, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karuta doskonały tekst Exclamation
_________________
Bardzo niewielu mężczyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywają się wytrychem.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
sad234

Doczy: 22 Pa 2005
Posty: 47
Skd: zachód
PostWysany: 5 Lis 2005, 21:31    Temat postu: music80s na moderatora Odpowiedz z cytatem

.. na każdym Forum musi być jakiś troll uprawiający trolling .. http://pl.wikipedia.org/wiki/Trolling .. tacy dodają pikanterii forumowym dyskusjom i przywracają równowagę na Forum .. a że przy okazji czasami nadeptują na odcisk przemądrzałym autorom często przeintelektualizowanych, faryzejskich wypowiedzi .. hm .. taka jest specyfika Internetu .. Very Happy
.. niektóre trolle są chamskie, wulgarne i agresywne .. music80s jest prześmiewczy albo pusty .. ale na pewno nieszkodliwy .. banowanie go było przysłowiowym strzałem z armaty do muchy .. lol

.. PS .. na trolla zawsze można założyć plonka .. idea
_________________
.. dos meydele vil a ringele hobn ..
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Jola

Doczy: 31 Sty 2004
Posty: 1000
PostWysany: 5 Lis 2005, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bana można dostać za chamstwo ale i za zaśmiecanie forum postami nic nie wnoszącymi do treści tematów. Posty to nie tylko nasze rozmowy - te można prowadzić też na czacie, ale przede wszystkim mają służyć jako źródło informacji dla innych, którzy w przyszłości odwiedzą forum. A jak w gąszczu bełkotu znaleźć to co się chce? Dlatego wazne jest by nie zaśmiecać byle czym forum. To jeden z podstawowych warunków na wszystkich forach.

Za to drugie właśnie music dostał bana, zresztą po paru ostrzeżeniach.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
einar

Doczy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysany: 5 Lis 2005, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wiem, czy przypadek Musica to klasyczny "trolling"... Ale przyjmując metaforę "muchy" (sorry Music - nie ja ją wymyśliłem Wink )... Mucha była kilkakrotnie ostrzegana, że może zostać "pacnięta". Ale ponieważ nadał wykazywała swój muszy charakter, no to w końcu pacnięta została ...

A ta sama Wikipedia, którą tutaj podano mówi:

Cytat:
O ile istnieje taka możliwość administratorzy lub moderatorzy powinni kasować wszystkie wiadomości które można uznać za trolling


Ciekawe co było gdybyśmy zaczeli kasować takie posty... To dopiero byłby raban! A zbanowanie Musica nastąpiło równiez po kilku prośbach ze strony innych forumowicżów. Ale teraz Music został przywrócony i liczę, że nie będzie uciążliwą muchą, tylko zacznie być pracowitą pszczółką wnoszącą coś ciekawego do naszego forumowego ula Smile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
einar

Doczy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysany: 10 Lut 2006, 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i Music okazał się być nawet bardzo pracowitą muchą... Być może ktoś z Was zastanawia się czemu Music znowu został zbanowany. Parę osób pytało mnie o to na priv.
Jak łatwo można zauważyć - zamiast postów Musica widac takie coś: iceland.pl Doszły mnie słuchy, że część osób podejrzewa, że to admini w przypływie jakiegoś szału wykasowali posty Musica i powstawiali tego emotikonka. Spieszę donieść, że to nie my i nazw tematów musicowych też nie zmienialiśmy. Z jakiegoś mocno tajemniczego dla mnie powodu (bo z e-maili, które Music do mnie przysłał niewiele można było zrozumieć) Music postanowił wykasować wszystkie napisane przez sibie posty. I właśnie za to, że sprawił, iż forum nie jest teraz w pełni czytelne, czyli za działanie na szkodę naszego forum, Music dostał bana. Music ma zbanowany tylko nick a nie numer IP, więc może śledzić (na razie) to co się dzieje na forum. Mam nadzieję, że nie będzie się zachowywał jak dzieciak i nie będzie zakładać nowych kont.
Przykro mi, że tak się stało. Czytanie postów Musica było niekiedy męczarnią, ale nie przyszłoby mi do głowy, żeby kasować jego wszystkie posty.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Chessek

Doczy: 31 Lip 2005
Posty: 121
Skd: Łódź
PostWysany: 14 Lut 2006, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Music80s - historia tego forum.

Bardzo kontrowesyjna osoba. Kiedyś autor bardzo "ciekawych postów" teraz pozostał "ino sznur" a właściwie taki oto symbol - iceland.pl
Podobno lubiana osoba, podobno ponieważ ja jakoś nie łapię kontaktu z moimi rówieśnikami co wklejają podobiznę kurczaka (jakiegoś tam ) i piszą 500 razy "chcę pojechać na Islandię, kocham to" i inne takie.

Oto jego wypowiedz jaką znalazłem w necie:

Strona
http://muzyka.onet.pl/1,18,8,12815920,36087415,1664087,0,forum.html
Cytat:
Witam.Ja lubie Islandię i mam chęć tam zamieszkać ale Biork jest rzeczywiście cieńka.Sami Islandczycy też nie przepadają za nią.Żeby jej słuchac trzeba być rąbniętym.Słuchajcie Bryana Adama , Chris Rea , Guns N roses , Bon Jovi i Kylie Minoq Pozdro
~music80s, 25.06.2005 15:54


Nie lubię tego typu ataków "są rąbnieci".
Oj music, music Neutral
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
KABELEK

Doczy: 11 Lut 2010
Posty: 1
PostWysany: 8 Lip 2011, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co chcecie od bon jovi.mysle ze jest niesmiertelny.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron