reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

czy istnieją polskie szkoły i przedszkola w Islandii?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Islandzka Polonia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kati
Gość
PostWysłany: 19 Wrz 2005, 11:01    Temat postu: czy istnieją polskie szkoły i przedszkola w Islandii? Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się czy w Islandii znajdują się przedszkola i szkoły dla polskich dzieci?Jeżeli wiesz coś na ten temat to proszę o odpowiedź.
Powrót do góry
viking
User bywa złośliwy, IGNORUJ takie posty!
Dołączył: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 19 Wrz 2005, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przykro mi ale nie ma polskich szkol ani przedszkoli.
Wiem natomiast ze w jednej ze szkol ucza jezyka polskiego. Sa to zajecia poza lekcyjne i najczescie w sobote.
_________________
Bardzo niewielu mężczyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywają się wytrychem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kati
Gość
PostWysłany: 19 Wrz 2005, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sad oj szkoda ....a tak się cieszyłam,że może uda mi się wyrwać.... bo przeczytałam na stronie głownej (wczoraj) że potrzebni są pracownicy do przedszkoli w Islandii .... a tu nici...

No ale dziękuję za odpowiedź Wink


Ostatnio zmieniony przez kati dnia 19 Wrz 2005, 14:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Jola

Dołączył: 31 Sty 2004
Posty: 1000
PostWysłany: 19 Wrz 2005, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukiwani są wychowawcy przedszkoli ale islandzkich a nie polskich.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kati
Gość
PostWysłany: 19 Wrz 2005, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak tylko ciekawe gdzie uczą się dzieci Polaków mieszkających w Islandii a nie znających ich języka,np. w Holandii istnieją polskojęzyczne przedszkola
Powrót do góry
viking
User bywa złośliwy, IGNORUJ takie posty!
Dołączył: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 19 Wrz 2005, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj chodza do szkol islandzkich.
Nawet jak nie znaja jezyka.
_________________
Bardzo niewielu mężczyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywają się wytrychem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kati
Gość
PostWysłany: 19 Wrz 2005, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy z przedszkolami jest tak samo?Polskie dzieci chodzą do islandzkich przedszkoli?
Powrót do góry
faxe
Gość
PostWysłany: 19 Wrz 2005, 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kati,polskie dzieci chodza do islandzkich przedszkoli.Ze swojego doswiadczenia powiem Ci,ze ja po przyjezdzie na Islandie czekalem pol roku na to,by moj syn zaczal chodzic do przedszkola.W przedszkolach islandzkich nie bardzo sa miejsca i wnioski trzeba skladac odpowiednio wczesniej.Natomiast jezeli chodzi o jezyk,to dzieci lapia bardzo szybko.Moj syn po pol roku uczeszczania do przedszkola mowi moze nie perfekt,ale bardzo plynnie.
Powrót do góry
kati
Gość
PostWysłany: 20 Wrz 2005, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak masz rację dzieci uczą się języków szybko tylko gorzej z dorosłymi , no a skoro angielski nie wchodzi w rachubę to juz mi nic nie pozostało tylko szukać czegoś innego.Dzięki za odpowiedź.Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Marta Luiza

Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 310
Skąd: Islandia
PostWysłany: 20 Wrz 2005, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezeli znasz angielski,nic nie stoi na przeszkodzie,jezeli chcesz pracowac w islandzkim przedszkolu. Bardzo czesto w przedszkolach pracuja cudzoziemcy i jest to swietny sposob na nauke jezyka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kati
Gość
PostWysłany: 20 Wrz 2005, 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem że wtedy pracowałabym jako pomoc nauczyciela jednocześnie ucząc się języka-tak? Tylko czy to jest możliwe we wszystkich przedszkolach czy istnieję wybrane placówki, które się zgadzaja na przyjęcie do pracy cudzoziemców? No i jeszcze jedno nurtujące mnie pytanie ,gdzie szukać informacji do którego przedszkola byłby potrzebny nauczyciel lub pomoc nauczyciela?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Islandzka Polonia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron