reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna

ICELAND.PL :: Islandia - strona g艂贸wna portalu

ZANIM CO艢 NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEI KTO CI OBRA疉 LUB MIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U縴tkownicyU縴tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   

STUDENCKI KLUB ISLANDZKI UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
Id do strony 1, 2, 3  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> R贸偶no艣ci dla Islandofil贸w
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
mori

Do潮czy: 04 Gru 2004
Posty: 84
PostWys砤ny: 19 Pa 2005, 13:23    Temat postu: STUDENCKI KLUB ISLANDZKI UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO Odpowiedz z cytatem

Witam, dawno mnie tu nie by艂o, ale za to wracam z newsem, 偶e uhuu! ;-) ot贸偶 dzi艣 w艂a艣nie dosta艂em do r膮k w艂asnych decyzj臋 prorektora ds. studenckich o zarejestrowaniu za艂o偶onego przez mnie Studenckiego Klubu Islandzkiego! dziel臋 si臋 z Wami t膮 rado艣ci膮 i zapewniam o tym, i偶 od teraz w Warszawie b臋dzie si臋 dzia艂o wiele rzeczy zwi膮zanych z kultura tego niezwyk艂ego kraju ;-) Na ka偶d膮 akcj臋 b臋d臋 Wszystkich zaprasza艂

Je艣li jest tu jaki艣 zagubiony student UW, kt贸ry kocha Islandi臋 ;-) to niech si臋 ujawni, wkr贸tce (dzi艣 jeszcze nie wiem kiedy dok艂adnie) b臋dzie pierwsze spotkanie, na kt贸rym b臋dzie mo偶na zostac cz艂onkiem SKI.

Mam tez dobr膮 wiadomo艣膰 dla niestudent贸w UW, kt贸rzy chcieliby z nami animowa膰 kultur臋 islandzk膮. Wynegocjowa艂em status "osoby stowarzyszonej z Klubem". Dzi臋ki temu drog臋 do nas maj膮 otwart膮 wszyscy. Niestety nie obejmie tych os贸b 偶adne wsparcie finansowe, jakie mamy szans臋 dosta膰, nie b臋d膮 mia艂y tez te osoby prawa wyborczego, ale b臋da mog艂y nam pomaga膰 i uczestniczy膰 we wszystkim, co planujemy :-)

Wkr贸tce b臋dziemy mieli stron臋, gdzie b臋dzie mo偶na dowiedziec si臋 czego艣 wi臋cej o Klubie, o celach, przeczyta膰 regulamin i zdoby膰 informacje o ka偶dym naszym przedsi臋wzi臋ciu.

Planujemy m.in. spotkania z podr贸偶nikami, pokaz film贸w (mysl臋, 偶e problem dystrybucji i praw autorskich jednak uda si臋 nam pokona膰 przy wsparciu dra Ko艂ody艅skiego, redaktora Kina :-), przedstawienie teatralne na podstawie sztuk islandzkich, wiecz贸r z muzyk膮, z proz膮, z poezj膮... Postaramy si臋, by mia艂o to ciekaw膮 i zach臋caj膮c膮 do przyj艣cia opraw臋.

Je艣li kto艣 z Was chcia艂by nam pom贸c, s艂u偶y艂by wskaz贸wkami, wiedz膮, do艣wiadczeniem, mia艂by pomys艂 na jak膮艣 akcj臋, to jeste艣my na wszystko otwarci... Jesli kto艣 by艂by got贸w skserowa膰 nam na przyk艂ad przek艂ad angielski jakiej艣 sztuki islandzkiej i przys艂a膰 go (na nasz koszt oczywi艣cie), to b臋dziemy bardzo wdzi臋czni! mi艂o tez nam b臋dzie go艣cic wszystkich, kt贸rzy chcieliby co艣 o Ilsnadii powiedziec, co艣 pokaza膰... wszystko b臋dzie trzeba um贸wi膰 i zaplanowac, ale zawsze b臋dzie mo偶na!

...a wiem z pewnego 藕r贸d艂a, 偶e byliby tacy ;-)

W przysz艂o艣ci (wiosn膮 czyli) chcia艂bym, 偶eby przyjechali do nas go艣cie Stamt膮d ;-) Pierwsza impreza to by艂by SLAM polsko-islandzki (to nic, 偶e nikt nie zna islandzkiego... lub prawie nikt... b臋dzie 艣miesznie ;-) My艣l臋, 偶e s艂awni poeci tego portalu te偶 wystapi膮 ;-) [pozdr Jean!] Druga za艣 - koncert jaki艣 zesp贸艂 islandzki, jaki艣 polski (jest nawet kto艣 ch臋tny...) ale to plany odleglejsze nieco... ;-)

Pozdrawiam!

P.S.: Je艣li Moderator uzna, 偶e ten temat jest niezgodny w jakimkolwiek sensie z za艂o偶eniami Portalu, to niech go usunie, by艂bym jednak wdzi臋czny, gdyby m贸g艂 si臋 on tutaj, cho膰by przez jaki艣 czas, rozwija膰, 偶eby jak najwi臋cej os贸b mog艂o si臋 dowiedzie膰 o SKI. Dzi臋ki!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Squallo

Do潮czy: 23 Sie 2005
Posty: 174
Sk眃: Kielce
PostWys砤ny: 19 Pa 2005, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluj臋 !!! Very Happy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
disa
Go舵
PostWys砤ny: 26 Pa 2005, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rewelacja...
ale ta dyskryminacja...
Crying or Very sad
Powr髏 do g髍y
mori

Do潮czy: 04 Gru 2004
Posty: 84
PostWys砤ny: 28 Pa 2005, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaka dysktyminacja? przepisy odg贸rne ;-)
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
elloth

Do潮czy: 03 Lis 2005
Posty: 362
PostWys砤ny: 3 Lis 2005, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

C贸偶, szkoda, 偶e taki klub nie istnieje na Uniwersytecie 艁贸dzkim(a przynajmniej ja nic o tym nie wiem). Co prawda - a偶 tak zagorza艂ym Islandofilem nie jestem, co nie zmienia faktu, 偶e odwiedzenie tego kraju by艂o moim marzeniem od kiedy pami臋tam (marzenie zreszt膮 zi艣ci艂o si臋 w tym roku ;-)). W ka偶dym razie gratuluj臋 wyj艣cia z tak膮 inicjatyw膮 i jej sukcesu.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
mori

Do潮czy: 04 Gru 2004
Posty: 84
PostWys砤ny: 4 Lis 2005, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a dzi臋kuj臋, dzi臋kuj臋! :-) na razie zmagamy si臋 z kolejnymi przeszkodami, ale chyba nic nam juz nie grozi ;-)
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
mori

Do潮czy: 04 Gru 2004
Posty: 84
PostWys砤ny: 4 Lis 2005, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Studencki Klub Islandzki
zaprasza zainteresowanych na spotkanie organizacyjne

艣roda 9.11 godzina 18:00

kawiarnia Wydzia艂u Polonistyki UW (Krakowskie Przedmie艣cie 26/28)
poziom -1, na prawo od szatni ;-)
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Chessek

Do潮czy: 31 Lip 2005
Posty: 121
Sk眃: 艁贸d藕
PostWys砤ny: 4 Lis 2005, 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

elloth napisa:
C贸偶, szkoda, 偶e taki klub nie istnieje na Uniwersytecie 艁贸dzkim(a przynajmniej ja nic o tym nie wiem). Co prawda - a偶 tak zagorza艂ym Islandofilem nie jestem, co nie zmienia faktu, 偶e odwiedzenie tego kraju by艂o moim marzeniem od kiedy pami臋tam (marzenie zreszt膮 zi艣ci艂o si臋 w tym roku ;-)). W ka偶dym razie gratuluj臋 wyj艣cia z tak膮 inicjatyw膮 i jej sukcesu.


Ja si臋 wybieram na U艁, wiec jakby co to jeszcze nic straconego (chyba, 偶e jeste艣 na 5 roku)
Gratuluj臋 spe艂nionego marzenia Very Happy

Pozdrawiam
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
elloth

Do潮czy: 03 Lis 2005
Posty: 362
PostWys砤ny: 4 Lis 2005, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A na jaki wydzia艂/ kierunek? Bo wiesz, U艁 jest do艣膰 du偶膮 uczelni膮Wink. Hm, nie jestem na 5 roku, aczkolwiek mo偶liwe jest, 偶e w nast臋pnym roku wyjad臋 do Irlandii na studia.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Chessek

Do潮czy: 31 Lip 2005
Posty: 121
Sk眃: 艁贸d藕
PostWys砤ny: 6 Lis 2005, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysl臋 o trzech kirunkach kt贸re mnie interesuj膮 (wymienie w kolejnoswci interesowania Very Happy )
Historia, Geografia, filozofia.

Pozdrawiam
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
elloth

Do潮czy: 03 Lis 2005
Posty: 362
PostWys砤ny: 6 Lis 2005, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam filozofi臋 - sam j膮 studiuj臋 Cool . Naprawd臋 艂atwo jest si臋 dosta膰 (egzamin z analizy tekstu jest raczej prosty), a studia daj膮 du偶膮 satysfakcj臋. Og贸lnie - wyk艂adowcy maj膮 raczej ludzki, a nie przedmiotowy stosunek do student贸w. No i sam wydzia艂 jest po艂o偶ony w bardzo fajnym, moim zdaniem, miejscu Wink . A na geografii kojarz臋 jednego wyk艂adowc臋 - uczy艂 mnie kiedy艣 w liceum, strasznie kosi, ale ma b. du偶膮 wiedz臋. To tyle, bo troch臋 si臋 offtopic za bardzo rozwin膮艂. zastanawia si臋

Niestety, nie ma tu 偶adnych organizacji typu "studencki klub islandzki", a szkoda.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Jean Valjean

Do潮czy: 11 Mar 2004
Posty: 456
Sk眃: Warszawa
PostWys砤ny: 6 Lis 2005, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nadchodz膮ca sroda jest o tyle niefortunna data, iz o tej 18, zajecia mam, do tego nie na uniwersytecie, i z rodzaju tych niedoopuszczenia ni raz, wiec ja odpadam.

ale wierze, ze opowiesz mi, mori, wszystko
_________________
Uchodzi膰 za idiot臋 w oczach kretyna - to rozkosz dla smakosza
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
mori

Do潮czy: 04 Gru 2004
Posty: 84
PostWys砤ny: 27 Lis 2005, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZAPROSZENIE!!!

:-)

Studencki Klub Islandzki

zaprasza wszystkich mi艂o艣nik贸w Islandii
na spotkanie
z podr贸偶nikiem - Grzegorzem Micu艂膮, kt贸ry opowie o swojej wyprawie na Islandi臋 i poka偶e slajdy.

WST臉P WOLNY!!!

艢RODA, 30 LISTOPADA
Warszawa, kawiarnia Ch艂odna 25, godzina 19:00 (w piwnicy)
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Hubercik

Do潮czy: 15 Wrz 2004
Posty: 184
Sk眃: Warszawa
PostWys砤ny: 1 Gru 2005, 8:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajne spotkanie,sporo dobrych fotek,tylko myslalem,ze poza paroma rzezczami dowiem sie czegos czego jeszcze nie wiem....ale ogolnie na plus
Ps.kto z Szanownych forumowiczow byl na spotkaniu,nigdy nie widzialem was w realu wiec chcialbym wiedziec?...pzdr.
_________________
Kapitalizm-to nie kraj.Komunizm-to nie kraj.I Wsch贸d, i Zach贸d-to nie kraj.Ale Islandia-to kraj.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
nigel
Reporter ICELAND.PL
Do潮czy: 06 Lis 2004
Posty: 261
Sk眃: Warszawa
PostWys砤ny: 1 Gru 2005, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bylem, mori by艂... zdaje sie 偶e einar te偶 by艂 (jesli dobrze kojarze ze zdj臋cia) Smile

Micu艂a odpowiada艂 na pytania, takze mozna by艂o si臋 dowiedzie膰 wiele Smile
_________________
Skandynawia - wortal raczkuj膮cy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora Numer GG
mori

Do潮czy: 04 Gru 2004
Posty: 84
PostWys砤ny: 1 Gru 2005, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, ja by艂em tym, co papla艂 si臋 czerwieni艂 na pocz膮tku samym i na ko艅cu :-)

Hubercik, a czy Ty to mo偶e ten ch艂opiec w glanach i fleku? :-)
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Jean Valjean

Do潮czy: 11 Mar 2004
Posty: 456
Sk眃: Warszawa
PostWys砤ny: 1 Gru 2005, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

einar by艂? ? ?
_________________
Uchodzi膰 za idiot臋 w oczach kretyna - to rozkosz dla smakosza
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Jola

Do潮czy: 31 Sty 2004
Posty: 1000
PostWys砤ny: 1 Gru 2005, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O kurcze.. By艂e艣 Jeanie i sie nie spotkali艣cie z einarem?
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Jean Valjean

Do潮czy: 11 Mar 2004
Posty: 456
Sk眃: Warszawa
PostWys砤ny: 1 Gru 2005, 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No w艂asnie nie by艂em
ale gdybym wiedzia艂 ze einar bedzie :]
_________________
Uchodzi膰 za idiot臋 w oczach kretyna - to rozkosz dla smakosza
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
einar

Do潮czy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWys砤ny: 1 Gru 2005, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No by艂em by艂em, by艂em. Asekuracyjnie siedzia艂em na schodach i mo偶na mnie by艂o poznac po s艂uzbowym modelu czapki Wink Spotkanie fajne - na szcze艣cie bardzo blisko mnie i mog艂em wraca膰 na piechotk臋, cho膰 dooko艂a, bo Micu艂臋 do tramwaju odprowadza艂em... Zdj臋cia nier贸wne troszk臋 i co by艂o moim zdaniem najbardziej m臋cz膮ce - zupe艂nie niepouk艂adane tematycznie. W zwi膮zku z czym skakali艣my a to z centrum Reykjav铆ku pod przedmie艣cia Akureyri, potem zdj臋cia maskonur贸w, gejzer, znowu maskonur, wulkan i znowu Reykjav铆k i tak ca艂y czas. Bardzo mnie te偶 艣mieszy艂a jedna rzecz- Micu艂a podawa艂 ceny w ISK i co chwila m贸wi艂, 偶e to kosztowa艂o tyle tysi臋cy a to tyle. A cz臋艣膰 os贸b wyra藕nie nie zauwa偶y艂a, 偶e mowa o koronach i s艂ychac by艂o j臋ki przera偶enia:) Ale zupe艂nie odpad艂em przy pytaniu z sali, czy na Islandii jest jakikolwiek sklep z p艂ytami z muzyk膮 islandzk膮 lol To by艂o naprawd臋 dobre... Wink
Ale ciesz臋 si臋, 偶e poszed艂em, bo zawsze fajnie zobaczy膰 kawa艂ek Islandii, cho膰by na fotografiach i popatrze膰 na ludzi zainteresowanych nasz膮 wysp膮...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> R贸偶no艣ci dla Islandofil贸w Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony 1, 2, 3  Nast阷ny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chi駍ka, tajska, indyjska, japo駍ka, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron