reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

zasilek chorobowy ico dalej

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Pozostałe tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wowa

Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 48
PostWysłany: 3 Mar 2011, 7:57    Temat postu: zasilek chorobowy ico dalej Odpowiedz z cytatem

jak to jest na islandi.zasilek chorobowy pobieralem 180 dni .zlozylem papiery do tr. pierwsza wyplata byla po 2 miesiacach 120.ooo ateraz tylko 60.ooo aza miesiac ma byc okolo 40.ooo.pytalem w trykingar o co tu chodzi mowia ze jest wporzadku ja jestem tylko 4 lata i tyle mi sie nalezy.moze ktos wie wiecej na ten temat,jak to jest naprawde bo niewiem co tu robic.moze prawnik...........ale jaki i dzie go szukac,bo z ta kasa to nie naskacze.a moze wiecie gdzie isc i warto uderzyc w walce o swoje,poniewaz leki i baseny rehabilitacje ,,,wszystko kosztuje.zachorowalem tutaj...rok temu.dzieki za podpowiedzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
janekkisiel

Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 69
PostWysłany: 3 Mar 2011, 8:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie tego nie wiem, ale ma znaczenie na co chorujesz, czy przewlekle czy da sie to jakoś wyleczyć, i czy to był wypadek, czy nabyte w pracy, czy poprostu zachorowałeś.Najlepiej nie gdybać i sie nie domyślać tylko musisz wypytać wszystkiego osobę kompetętną,ale kurcze kogo ,pojęcia nie mam,kiedyś była polska prawniczka Ania ale czy jest jeszcze i gdzie jej szukać poprostu nie wiem,ale ona prowadziła sprawy bardziej wypadkowe,ja na twoim miejscu poszedł bym do swojego lekarza i powiedział co i jak może on Cie skieruje gdzieś dalej na rechabilitacje albo coś w tym stylu.
_________________
Piekło po śmierci to nie piekło
Piekło to żle przeżyte życie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
grybel1982

Dołączył: 21 Cze 2008
Posty: 95
Skąd: Hafnarfjordur 221 Vellir
PostWysłany: 3 Mar 2011, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może tu coś pomogą? http://virk.is/page/english to jest w tym samym budynku co efling tylko na parterze(:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Pozostałe tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron