reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

SPORT

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> ICELAND.PL & Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Mustang

Doczy: 07 Pa 2008
Posty: 36
Skd: Reykjavik
PostWysany: 15 Lis 2008, 7:31    Temat postu: SPORT Odpowiedz z cytatem

Witajcie forumowicze piszę do was by podzielić się moją uwagą na temat forum a mianowicie.
Około miesiąca temu gdy wszystko było ładne i piękne na "forum iceland.pl" teraz jest po prostu do tego do czego jest przeznaczony papier toaletowy, Cóż czemu tak uważam. A więc tak jak temat podaje "SPORT" pisałem około miesiąca temu do SZEFA WSZYSTKICH SZEFÓW tego forum by przemyślał se sprawę nad założeniem nowego działu "SPORT" i stworzył tam pod tematy takie jak np: piłka nożna. siatkówka, narty i snowboard itd. itp. no i oczywiście jaką odpowiedź otrzymałem, że pomyślą nad tym. To tak jak polscy politycy jeszcze się zastanawiają, cóż by to zrobić Neutral no i co ? no i wpadli na pomysł, oczywiście założyli nowy dział "Bar Polonia" (nie żebym miał coś osobistego do baru) no tak. ale jak się nie nakarmi to i się nie dostanie, tak to już jest jak biznesmeni żądzą .
_________________
Nikt za wszystkich i wszyscy za nikogo
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
julci3k
Go
PostWysany: 15 Lis 2008, 11:34    Temat postu: Re: SPORT Odpowiedz z cytatem

Mustang napisa:
tak to już jest jak biznesmeni żądzą .


Jak wszedzie, zapomnniales dodac. Ja tez mam pare uwag ale zachowam je dla siebie, gdyz i tak moj licznik osttatnio sie podniosl..
Powrt do gry
julci3k
Go
PostWysany: 15 Lis 2008, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale jaki Ty masz problem synku, przeciez jest dziar bar polonia... (wlasnie zobaczylam..) lol
Powrt do gry
Mustang

Doczy: 07 Pa 2008
Posty: 36
Skd: Reykjavik
PostWysany: 15 Lis 2008, 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

julci3k napisa:
ale jaki Ty masz problem synku, przeciez jest dziar bar polonia... (wlasnie zobaczylam..) lol


No cóż julci3k (mamo Very Happy) problem tkwi w tym, że chciałem ułatwić komunikację między ludźmi by łatwiej było wyszukać czegokolwiek związanego ze sportem, był by dział, były by tematy ale cóż widzę, że forum lubi syf i nawet dobrze im to wychodzi.
_________________
Nikt za wszystkich i wszyscy za nikogo
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
siewa26
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Doczy: 29 Maj 2005
Posty: 814
Skd: pUstka
PostWysany: 15 Lis 2008, 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mustang napisa:
julci3k napisa:
ale jaki Ty masz problem synku, przeciez jest dziar bar polonia... (wlasnie zobaczylam..) lol


No cóż julci3k (mamo Very Happy) problem tkwi w tym, że chciałem ułatwić komunikację między ludźmi by łatwiej było wyszukać czegokolwiek związanego ze sportem, był by dział, były by tematy ale cóż widzę, że forum lubi syf i nawet dobrze im to wychodzi.


Jest jeszcze jedno forum, zawsze tam możesz spróbować. Jak będzie działo się coś ciekawego w Twoich tematach tam mogą się spotykać miłośnicy aktywnego wypoczynku jak juz to robią miłośnicy 4x4 ... polecam spróbować
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG Tlen
maka-rena

Doczy: 27 Wrz 2008
Posty: 102
PostWysany: 15 Lis 2008, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
że forum lubi syf i nawet dobrze im to wychodzi.
no w sumie to masz rację...porobiło się cisza Chyba czas na jakąś reformę...albo nawet rewolucję...najpierw sprzątającą (wątek do wątka lol )...a potem może rozwojową.... paker
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 16 Lis 2008, 8:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym silniku forum (program) nie da rady łączyć wątków.

Co do działu sport to problem w tym, że jak pisałem, sport można rozważać na wielu płaszczyznach - jako przejaw kultury, jako realcję międzyludzką.
Czasem (sport amatorów) może to być rozrywka łącząca ludzi (np. piłka nożna wśród Polonii).
Z drugiej strony jest sport zawodowy, do oglądania, podziwiania i komentowania.

Utworzenie wątku sponsorowanego jest proste, bo nie wymaga zastanowienia, szczególnie, że jest monotematyczny.

Sport to już większy problem.
A jeśli ktoś chce by stworzyć dział sport, to niech rozwiąże choćby tę prostą kwestię, czy pasuje to bardziej do kategorii POLONIA (życie i praca na Islandii) czy też do działu bliższego islandofilom i turystom?
A może jako osobna kategoria SPORT??? No ale czy sport to coś tak wyjątkowego, że zasługuje na odrębną kategorię? Bo potem się okaże, że dział 4x4, Turystyka plus jeszcze parę innych działów też trzeba przenieść do Sportu i zamiast forum o Islandii, będzie to Forum o Sporcie Smile


Łatwo jest krytykować, trudniej wymyśleć coś konkretnego.
Łatwo krzyczeć "zbudujmy autostrady" a trudniej je rzeczywiście zaprojektowac i zrobić.
Dlatego oczekuję tutaj konstruktywnych propozycji a nie jęczenia.
Proszę przemyśleć, napisać dokładnie jak to widzicie. Bez szyderstw i obrażania kogokolwiek.

P.S.
Przypominam, że krytykowanie adminów/moderatorów jest niezgodne z Regulaminem. Krytykować admina wolno jedynie poprzez przesłanie PW do admina, gdzie zamieszczone będą zwarte i logiczne argumenty. Jeszcze nikt nie został źle potraktowany jeśli przez PW krytykował kulturalnie admina. Zwykle takie osoby otrzymały to o co wnioskowały albo przeprosiny od admina albo argumentację dlaczego admin wykonał jakąś czynność.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
maka-rena

Doczy: 27 Wrz 2008
Posty: 102
PostWysany: 16 Lis 2008, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co O.E... nie poznaję Cię od kilku dni..strasznie nerwowy sie zrobiłeś Wink nie obrażaj się tak strasznie, bo nie ma o co Very Happy że trochę śmietnik się zrobił, to fakt...ale dziś już jest lepiej Very Happy , wiesz ja sądziłam, że Ty takimi fachowcami jesteś otoczony, że nam "szarym robaczkom" nic do tego lol ! Ale jasne.... jeśli nasza kreatywność jest wskazana, to zaraz błyśniemy...może czymś madrym się uda!!! Very Happy
ps. mam wrażenie, że wczoraj w kuchni mnie ktoś podsłuchiwał...mówiłam do kumpla jaką przyszłość widzę na forum dla "baru polonia"... że za parę dni "masakrę" z niego tu zrobią lol a tu popatrz...zniknęło!!!!! lol
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
maka-rena

Doczy: 27 Wrz 2008
Posty: 102
PostWysany: 16 Lis 2008, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sorki...nie zniknęło....coś nie dowidzę Embarassed ...zatem powodzenia im nadal życzę....do pierwszej rozróby... lol
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> ICELAND.PL & Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron