reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Pytanie o przelot itp
Id do strony 1, 2  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Turystyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
DmX81
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 02 Lis 2005
Posty: 213
Skd: Z nienacka
PostWysany: 14 Lis 2005, 22:41    Temat postu: Pytanie o przelot itp Odpowiedz z cytatem

mam pytanie o przelot z islandii do polski i z powrotem do islandii -1> jakie polecacie biura podrozy?? 2> jaka trase przelotu - zeby bylo oczywiscie jak najtaniej - dzieki i pozdrawiam!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Davidson
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 07 Pa 2005
Posty: 42
Skd: Gorzów Wlkp. / 1.12.05. Akranes
PostWysany: 15 Lis 2005, 2:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez obrazy.......

Było to wałkowane na 300 możliwych sposobów przez ostatnie 3 tygodnie w dziale "Turystyka".......

Nie nudźmy już tak, bo w ogóle się Islandia wszystkim znudzi......

D.

A propos.....

Z czystej ciekawości bo później zauważyłem Twojego posta o siostrze, która leciała na Islandię?

To udajesz, że nie wiesz czy tez nie wiesz, że udajesz?

Smile

D.


Ostatnio zmieniony przez Davidson dnia 15 Lis 2005, 2:10, w caoci zmieniany 1 raz
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
viking
User bywa złośliwy, IGNORUJ takie posty!
Doczy: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Skd: Reykjavik
PostWysany: 15 Lis 2005, 2:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Bez obrazy.......

Było to wałkowane na 300 możliwych sposobów przez ostatnie 3 tygodnie w dziale "Turystyka".......

Nie nudźmy już tak, bo w ogóle się Islandia wszystkim znudzi......


piwo
_________________
Bardzo niewielu mężczyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywają się wytrychem.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Davidson
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 07 Pa 2005
Posty: 42
Skd: Gorzów Wlkp. / 1.12.05. Akranes
PostWysany: 15 Lis 2005, 2:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

viking_warrior napisa:
Cytat:
Bez obrazy.......

Było to wałkowane na 300 możliwych sposobów przez ostatnie 3 tygodnie w dziale "Turystyka".......

Nie nudźmy już tak, bo w ogóle się Islandia wszystkim znudzi......


piwo


Chetnie Vik ale musisz z 2 tygodnie jeszcze poczekać Smile

D.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
logo
Go
PostWysany: 15 Lis 2005, 8:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Davidson!
Obserwuję Pana od jakiegoś czasu i muszę powiedzieć, że zachowuje się Pan jakby pozjadał wszystkie rozumy i był Pan guru informacyjnym w sprawie Islandii. Niech Pan tak nie "cwaniaczy", bo zdaje się, że sam Pan dopiero czeka na pozwolenie
Powrt do gry
Eliszeba

Doczy: 29 Mar 2005
Posty: 128
Skd: Białystok/Akranes
PostWysany: 15 Lis 2005, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Davidson...własnie też tak sobie skojarzyłam ze miałeś czekać 2 tygodnie. To było na początku października zdaje się...Nadal chyba jesteś w kraju? Więc co? Chyba się trochę przedłużyło? A co do przelotów niedawno przerabiałam ten temat i rzeczywiście sporo informacji jest w dziale turystyka. Ale jeśli ktoś chce więcej info piszcie na pw chętnie służę radą i pomocą:)Bo na forum publicznym faktycznie "zamęczymy" czytających.Mój mąż leci 19 listopada liniami SAS. Trochę drogo...ale wygodnie:)
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
siewa26
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Doczy: 29 Maj 2005
Posty: 814
Skd: pUstka
PostWysany: 16 Lis 2005, 0:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i "zmęczony" temat lotow, więc można po prostu przykleic jakis FAQ, w którym będą odnośniki (linki) dla osob którym jest cieżko użyc przycisku szukaj? Jak ktoś nie ma karty kredytowej to chyba nie zamówi e-biletu w Icalandair lub IcelandExpress więc może wtedy faktycznie pozostaje biuro podróży lub ewentualnie można się dogodać po angielsku z obsługą każdego przewoźnika jak najlepiej dokonać rezerwacji.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG Tlen
Davidson
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 07 Pa 2005
Posty: 42
Skd: Gorzów Wlkp. / 1.12.05. Akranes
PostWysany: 16 Lis 2005, 4:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

logo napisa:
Panie Davidson!
Obserwuję Pana od jakiegoś czasu i muszę powiedzieć, że zachowuje się Pan jakby pozjadał wszystkie rozumy i był Pan guru informacyjnym w sprawie Islandii. Niech Pan tak nie "cwaniaczy", bo zdaje się, że sam Pan dopiero czeka na pozwolenie


Witam,

Proponuję Komisję Śledczą w/s mojej osoby, jeden obserwator to jak dla mnie zdecydowanie za mało Smile

A teraz fakty dla Pana wiadomości, Panie "logo":

1. Istotnie czekam na pozwolenie na pracę, co nie znaczy automatycznie, że krajów skandynawskich nie znam.

2. Nie jestem "guru informacyjnym", jeśli czegoś nie wiem to pytam, jeśli wiem to piszę.....

3. Jeżeli tak Pan, Panie "logo" (czyje logo, jakie logo - to jakaś kryptoreklama?) uważa - to zwracam uwagę, iż większość forumowiczów bardziej zalicza się do mojego grona, niż do "starych wyjadaczy"...

3. Jeżeli ma Pan (skoro już wyszło, że piszemy sobie na Pan) jakieś problemy: życiowe / emocjonalne / lub inne, to proszę śmiało pisać - chętnie pomożemy......

4. Nie "cwaniakuję" - nie piszę o cenach na Islandii, o ludziach, o warunkach pracy, o pogodzie - piszę TYLKO i WYŁĄCZNIE o tym co wiem...

5. I jeszcze jedno co do "cwaniakowania" - proszę nie określać mnie swoją miarką, OK?

6. A jak zobaczę 35 post o transporcie lotniczym na Islandię to też go skrytykuję - bo to jest FORUM, gdzie każdy ma prawo do swojego zdania a nie Biuro Informacji Turystycznej....

Wolę jeden treściwy post na ten temat niż kilkanaście porozwalanych na całym forum, o czym zresztą pisał admin Einar........

Wyjątkowo nie pozdrawiam......

D.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Davidson
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 07 Pa 2005
Posty: 42
Skd: Gorzów Wlkp. / 1.12.05. Akranes
PostWysany: 16 Lis 2005, 4:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eliszeba napisa:
Davidson...własnie też tak sobie skojarzyłam ze miałeś czekać 2 tygodnie. To było na początku października zdaje się...Nadal chyba jesteś w kraju? Więc co? Chyba się trochę przedłużyło? A co do przelotów niedawno przerabiałam ten temat i rzeczywiście sporo informacji jest w dziale turystyka. Ale jeśli ktoś chce więcej info piszcie na pw chętnie służę radą i pomocą:)Bo na forum publicznym faktycznie "zamęczymy" czytających.Mój mąż leci 19 listopada liniami SAS. Trochę drogo...ale wygodnie:)


Miło widzieć ciepłe słowo, Eliszeba.....

Sama wiesz o co chodzi, więc nie będę więcej pisał......

Fakt miałem lecieć - nieopatrznie uwierzyłem w któryś z pierwszych maili, że "już za dwa-trzy tygodnie" Smile

Wiem już, że podobnie jak kolega "pagos" osiem tygodni będzie standardem.......

Widzimy się w Islandii....

Pozdrawiam,

Dave
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
logo
Go
PostWysany: 16 Lis 2005, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie davidson pozwolę sobie zacytować Pana:

"W ostateczności podpowiem, że chyba trochę przesadzamy - to ani wyjazd do Meksyku lub na Kamczatkę, czy odwrotnie RPA lub Wietnamu

To tylko piękna Islandia a nie Suwałki gdzie i -25 C bywa czasami...."

Czy to nie jest przejaw zbytniej pewności siebie? Ile razy był Pan na Islandii, ze jest to dla Pana jak wyjazd na Suwałki. A ile razy na Kamczatce? Powiem na marginesie, że na tym forum jest kilku czytelników, którzy na prawdę byli na Kamczatce i jakoś nie umniejszają emocji w stosunku do Islandii. A klimat tej wyspy sprawia, ze jednak jest to miejsce szczególne i należy podjąć większe przygotowania niżeli na wyjazd do Suwałk.
Pozdrawiam islandofilów i kilku kamczatkofilów Cool
Powrt do gry
viking
User bywa złośliwy, IGNORUJ takie posty!
Doczy: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Skd: Reykjavik
PostWysany: 16 Lis 2005, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dawidson i logo sprzeczacie się o nać pietruszki Exclamation Exclamation Exclamation

Dawidson temat przelotów /wszelakiego rodzaju- tanich, drogich itp./ był na forum poruszany wiele razy Exclamation Exclamation Exclamation
_________________
Bardzo niewielu mężczyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywają się wytrychem.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
DmX81
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 02 Lis 2005
Posty: 213
Skd: Z nienacka
PostWysany: 16 Lis 2005, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehehehe ale sie rozpisaliscie:P wiec skoro widac jaki tytul jest posta wiec osoby ktore to walkowaly poprostu nie zagladaja tu, a osoby ktore sie chca cos dowiedziec zagladaja - no i osoby ktore chca podpowiedziec to podpowiedza... lub odesla do konkretnego miejsca z informacja - czyli innego posta - teraz juz wiem ze mam szukac na turystyce:) ale tak tylko chcialem zapytac bo moze ktos ma w tym doswiadczenie i wie jakich linii uzywac najlepiej - gdzies cos wyczytalem ze LITEWSKIE LINIE czy cos takiego?? ok poszukam w innych postach... ps. - czasem zanim cos sie tam znajdzie to mija bardzo duzo czasu i nie wiadomo czy akurat ten temat byl walkowany - wiec dlatego pytam Wink
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
DmX81
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 02 Lis 2005
Posty: 213
Skd: Z nienacka
PostWysany: 16 Lis 2005, 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świąteczna promocja na bilety Iceland Express

Iceland Express wprowadza promocję świąteczną na bilety do wszystkich ośmiu portów docelowych, do których będzie latać od 16 maja 2006 roku. Sprzedaż rozpoczyna się w tym tygodniu. Opłata za przelot w tej promocji będzie niezależna od miejsca docelowego i wyniesie 19.900 ISK, łącznie z podatkami. IE będzie kursował do: Kopenhagi i Londynu (jak do tej pory) oraz Berlina, Frankfurtu, Friedrichshafen, Göteborga, Sztokholmu i Alicante.

Bilet należy zabookować przed 1 lutego i zakończyć podróż przed 1 lipca. Zgodnie z warunkami promocji, można będzie polecieć do jednego z miast a wrócić innego, co ostatnio stało się popularne wśród turystów. Zmiana rezerwacji jest możliwa i kosztuje 2500 ISK. lol
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
DmX81
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 02 Lis 2005
Posty: 213
Skd: Z nienacka
PostWysany: 16 Lis 2005, 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy to oznacza ze te bilety dopiero w tej cenie beda od lutego 2006?? potrzebowalbym cos na polowe grudnia Sad
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Davidson
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 07 Pa 2005
Posty: 42
Skd: Gorzów Wlkp. / 1.12.05. Akranes
PostWysany: 17 Lis 2005, 3:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

logo napisa:


Czy to nie jest przejaw zbytniej pewności siebie?


Nie, to jest zwykły przejaw wiary w siebie, dzięki czemu zrealizowałem jak na razie większość życiowych celów - czego KAŻDEMU ŻYCZĘ.....

Z drugiej zagalopowaliśmy się niepotrzebnie - ja już w kilku krajach pracowałem i przyzwyczaiłem się do zasady "dzwonią - to jadę - a jak czegoś zabraknie to się dokupi"...

Nie każdy każdy musi mieć takie doświadczenia - i stąd można odebrać moją wypowiedź negatywnie....

Dziękuję logo za rzeczową dyskusję....

PS A do Suwałk też się warto zimą wybrać - chociażby na zasadzie "cudze chwalicie, swego nie znacie".....

D.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
temo
Go
PostWysany: 18 Lis 2005, 15:29    Temat postu: przelot na islandie Odpowiedz z cytatem

Lecę na Islandię 27 grudnia mam rezerwację biletu i nie jest to żaden problem, Można bez trudu znależc połączenie na www.samoloty.onet ..... Tam macie także biura podrózy w kilku miastach Polski które za małą opłatą (60 zł) załatwią wszystko nawet przedłużą rezerwację (przez Internet to nie jest mozliwe po upływie 72 godz). Sprawnie w miarę tanio i bezpiecznie. więc nie róbcie z tego problemu, a podobno wy młodzi jesteście tak oblatani w necie. Ja jestem stara kobitką, i sama sobie poradziłam z tym problemem. I lecę za 2400 zł w obie strony ze wszystkimi opłatami. Taniej się nie da. Można w bagażu mieć 20 kg, w podręcznym 5 kg, alkoholu można 1 l, papierosów 200 szt itd, a reszte dowiecie sie na stronie WWW.wsw.gov. itd.....
Pozdrawiam - miłego lotu
Powrt do gry
viking
User bywa złośliwy, IGNORUJ takie posty!
Doczy: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Skd: Reykjavik
PostWysany: 18 Lis 2005, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Sprawnie w miarę tanio i bezpiecznie. więc nie róbcie z tego problemu, a podobno wy młodzi jesteście tak oblatani w necie. Ja jestem stara kobitką, i sama sobie poradziłam z tym problemem.


Tylko pogratulowac starej kobitce Wink
_________________
Bardzo niewielu mężczyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywają się wytrychem.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
viking
User bywa złośliwy, IGNORUJ takie posty!
Doczy: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Skd: Reykjavik
PostWysany: 18 Lis 2005, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To był oczywiscie żart...
_________________
Bardzo niewielu mężczyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywają się wytrychem.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
DmX81
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 02 Lis 2005
Posty: 213
Skd: Z nienacka
PostWysany: 18 Lis 2005, 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to niezlie Ci znalazlo - mi znajduje zawsze 3400 najtaniej - juz szukalem przez frankfurt - reykjavik-frankfurt i powrot - to 310 euro = 1300zl do frankfurtu z katowic za 200 zl.... co daje 1500- wszytsko fajnie, tylko z frankfurtu do katowic kosztuje... 1000 zl :/// wiec 1/4 podrozy tyle prawie co 3/4 .... blee
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Eliszeba

Doczy: 29 Mar 2005
Posty: 128
Skd: Białystok/Akranes
PostWysany: 20 Lis 2005, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jednak proponuję żebyście zajrzeli do działu turystyka...Za 2400 zł w obie strony mój mąż poleciał 19 listopada. Bilet kupiony w biurze Orbisu na linie Sas (ważny pól roku) beż żadnej łachy i z ukłonami i pocałowaniem w rękę. I jeszcze trzy inne biura, które odwiedziliśmy również oferowały bilety w tej cenie. I oczywiście, że się da taniej droga temo...liniami Icelandexpress....np. z Londynu a do Londynu też latają tani przewożnicy z Polski. I jeszcze jedno...mój mąż miał ten zaszczyt,ze skontrolowali go celnicy na Keflaviku....Miał nowy aparat fotograficzny w pudełku, który kupił sobie przed wyjazdem. Dowalili mu 5000 koron cła....Baaardzo śmieszne....Smile A myślałam, że jeśli chodzi o Islandczyków to już mnie niczym nie zaskoczą po ciężkich przeprawach z uzyskaniem pozwolenia....
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Turystyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony 1, 2  Nastpny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron