reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

areszt
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Delirium
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
razaodjada

Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 46
Skąd: Planeta Ziemia
PostWysłany: 19 Lis 2008, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sxxxxn napisał:
Eeeeee, widze ze nasz Admin nie ma poczucia humoru. Adminku , troche wiecej dystansu do tego co nas otacza :D . Acha, ja nie osmieszam Sxxxxn, bo tylko dyktatura jego pokroju jest w stanie uratowac Polske przed dzika, amerykanska demokracja :D .
Popieram
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KO

Dołączył: 10 Maj 2006
Posty: 492
Skąd: z piekła
PostWysłany: 19 Lis 2008, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O.E. napisał:
KO brzydko mnie nazwał i nawet nie chce przeprosić. On czuje się wygrany w każdym przypadku. Gdy zostanie zbanowany, to będzie wszystkim mówił o tym jak został poszkodowany i skrzywdzony, zrobi z siebie męczennika.


Very Happy heheh Komu miał bym to niby mówić, skoro znam tylko dwie osoby z tego forum(jedną naprawdę, drugą przez gg), chyba musiał bym mamie list napisać Wink
NajwyraĹşniej nie rozumiesz teĹź miejsca jakie zajmuje to forum w moim zyciu Very Happy Very Happy
Ja tu wchodzę co jakąś godzinkę lub dwie na dziesięć minutek, żeby na chwilkę wyrwać się od pracy i się trochę tym "obudzić" Nie mam osobistego stosunku do tego miejsca, i nie myślę o forum, kiedy akurat na nim nie piszę. Reasumując: jeżeli masz ochotę mnie zbanować to zupełnie nie musisz brać pod uwage mojego samopoczucia, wejdę na iceland.pl/forum, kliknę zaloguj, wpisze "KO" i ***** wyskoczy mi jakiś komunikat "zostałes zbanowany" czy coś takiego i koniec. Nie będe męczennikiem, bez obaw Rolling Eyes dawno nie pisałem na usenecie, najwyżej się przeniosę tam z moimi 10cio-minutowkami :>

Pzdr
_________________
(_!_)
o
0
O
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Froskur

Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 484
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 19 Lis 2008, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sxxxxn napisał:
Wyobrazasz sobie forum bez mjkl i jego walki z wiatrakami, bez julcika i jej nerwowych i pelnych pasji replik, bez sarkastycznych wypowiedzi i ripost KO, vikinga czy zatroskanego?


zastanawia się ee....yyy....mm...
Tak?

A Ty sobie wyobrazasz forum bez wulgaryzmow i chamstwa?
zastanawia się

nikomu nie przeszkadza sarkazm, riposty i repliki,
ciekawie sie czyta zazarte dyskusje , prowokacje, zarty
o ile sa kulturalne.
dlaczego niektorym kultura osobista kojarzy ze sztywniactwem? To juz jak sie ka-ha-pe nie uzywa to wieje nuda? Bo przeciez tylko tego dotyczy cala ta sprawa i nasze prosby. KULTURY SLOWA I KULTURY DYSKUSJI.
Kulturalnie nie znaczy dretwo. A wulgarnie nie znaczy cool.
_________________
Imperare sibi maximum est imperium
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stalin
Gość
PostWysłany: 19 Lis 2008, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uparliscie sie czy co? Very Happy , czy ja uzywam wulgaryzmow?, czy wymienione przeze mnie osoby ich naduzywaja?, nie zauwazylem. czasami jakas "zaba"(bez urazy) sie przyda aby podkreslic temperature dyskusji (oczywiscie z wyczuciem) Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Froskur

Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 484
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 19 Lis 2008, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sxxxxn napisał:
uparliscie sie czy co? Very Happy , czy ja uzywam wulgaryzmow?, czy wymienione przeze mnie osoby ich naduzywaja?, nie zauwazylem. czasami jakas "zaba"(bez urazy) sie przyda aby podkreslic temperature dyskusji (oczywiscie z wyczuciem) Very Happy Very Happy Very Happy

Very Happy Very Happy Very Happy
ja nie personalnie do Ciebie Sxxxxn, nienerwujsja .

niektore wymienione osoby naduzywaja(ly), niektore wymienione nie, niektore niewymienione tak..

ja tylko wyjasniam, ze tu nie chodzi o prostowanie komukolwiek pogladow, albo jakas maksymalna etykiete jak u Elki II na bankiecie,
Pieknie by bylo poprostu, gdyby jezyk jakiego sie tu uzywa nadawal sie do czytania dla wszystkich i zeby ludzie sie szanowali nawet jesli sie nie lubia i w momentach braku argumentow albo w przypadku odmiennego zdania, nie rozpoczynali personalnych docinkow na niskim poziomie..
tylko tyle

a "wszyscy swieci" ,urazeni, udaja ze nie wiedza o co chodzi, zala sie ze zostali perfidnie zaatakowani, nieslusznie upomnieni, ze tu cenzura, indoktrynacja, totalitaryzm.. i takie inne trudne slowa na ktorych sie nie znam..
wiecej samokrytyki.. Wink i tego ,no, jak tam .. dystansu.. Wink
_________________
Imperare sibi maximum est imperium
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stalin
Gość
PostWysłany: 19 Lis 2008, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

caly czas o tym mowie Very Happy Very Happy Very Happy , tylko ze forum z absolutnie czysta polszczyzna to chyba nawet kuria biskupia nie posiada Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
julci3k
Gość
PostWysłany: 19 Lis 2008, 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Froskur"]
Sxxxxn napisał:
Wyobrazasz sobie bez julcika?


NiEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
O.E.
Opiekun Forum
Dołączył: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skąd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysłany: 20 Lis 2008, 0:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sxxxxn napisał:
Eeeeee, widze ze nasz Admin nie ma poczucia humoru. Adminku
Ależ drogi Sxxxxn, ja poczucie humoru mam. Ale nie zawsze muszę je okazywać.
Jakbyś kiedyś wpadł na szatański pomysł przeczytania wszystkich moich postów, to o ile nie odwieźliby Cię do islandzkich Tworek, to znalazłbyś kilka ciekawych postów, które wręcz tryskają kabaretowym humorem...

Ja mam czasem wrażenie, że ludzie nie rozumieją lub nie chcą rozumieć mojego humoru, bo nie pasuje im do funkcji jaką tu pełnię. To trochę tak, jakby Prezydent RP powiedział, że sobie żartował z "Irasiad"... wolimy pomyśleć, że polityk jest idiotą, niż pomyśleć, że taki smutny pan ma poczucie humoru...
Mój niezbyt wesoły awatar też nie pomaga...



Cytat:
troche wiecej dystansu do tego co nas otacza
To znaczy ile? Kilometr? Very Happy



Cytat:
Acha, ja nie osmieszam Sxxxxn, bo tylko dyktatura jego pokroju jest w stanie uratowac Polske przed dzika, amerykanska demokracja Very Happy .
Dobre... zmień sobie nick na Sxxxxn język
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
O.E.
Opiekun Forum
Dołączył: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skąd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysłany: 20 Lis 2008, 0:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KO napisał:
Very Happy heheh Komu miał bym to niby mówić, skoro znam tylko dwie osoby z tego forum(jedną naprawdę, drugą przez gg), chyba musiał bym mamie list napisać Wink
No ja mówiłem o takim wewnętrznym samopoczuciu krzywdy i męczeństwa, a nie o tym, że będziesz sobie tatuował coś na plecach czy też chodził z przypiętą tabliczką "jestem męczennikiem". Nie bierz wszystkiego dosłownie. Ja mówię obrazowo.
Wystarczy, że przed jedną osobą będziesz mógł się pożalić. Albo, że będziesz miał tylko odczucie, że inni uważają Cię za męczennika skrzywdzonego przez podłego admina.



Cytat:
NajwyraĹşniej nie rozumiesz teĹź miejsca jakie zajmuje to forum w moim zyciu Very Happy Very Happy
Mam wraĹźenie, Ĺźe doskonale to rozumiem.

Cytat:
wejdę na iceland.pl/forum, kliknę zaloguj, wpisze "KO" i ***** wyskoczy mi jakiś komunikat "zostałes zbanowany" czy coś takiego i koniec. Nie będe męczennikiem, bez obaw
Pytanie tylko jak bardzo chcesz taki komunikat zobaczyć... Smile Smile

A poza tym pytanie: czy tak bardzo Cię skrzywdziłem, że warto mnie było obrażać? Czy też tylko nie podoba Ci się temat jakiejś dyskusji, która powoduje u Ciebie zdenerowanie? A jeśli gdzieś Ci dopiekłem, czy też obraziłem, to wyślij mi info na PW. Z góry przepraszam za krzywdę...
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Arina

Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 388
Skąd: Keflavik
PostWysłany: 20 Lis 2008, 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre... zmień sobie nick na Sxxxxn . <------------ Usmialam sie do lez:) hahahahaaha Ale Stalim byl bys przytulasny , jak misio Smile
_________________
Dziekuje wiatru ,bo chroni mnie przed sloncem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KO

Dołączył: 10 Maj 2006
Posty: 492
Skąd: z piekła
PostWysłany: 20 Lis 2008, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo na Lenin




_________________
(_!_)
o
0
O
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
stalin
Gość
PostWysłany: 20 Lis 2008, 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KO, tak na przyszlosc, tlumacz dymki na polski Very Happy
Powrót do góry
stalin
Gość
PostWysłany: 20 Lis 2008, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arina napisał:
Dobre... zmień sobie nick na Sxxxxn . <------------ Usmialam sie do lez:) hahahahaaha Ale Stalim byl bys przytulasny , jak misio Smile
i tak ponoc jestem Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
julci3k
Gość
PostWysłany: 20 Lis 2008, 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sxxxxn napisał:
Arina napisał:
Dobre... zmień sobie nick na Sxxxxn . <------------ Usmialam sie do lez:) hahahahaaha Ale Stalim byl bys przytulasny , jak misio Smile
i tak ponoc jestem Very Happy Very Happy Very Happy


nie ma to jak wysokie mniemanie o sobie Smile
Powrót do góry
stalin
Gość
PostWysłany: 20 Lis 2008, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to nie moje zdanie jak zaznaczylem Very Happy Very Happy
Powrót do góry
julci3k
Gość
PostWysłany: 20 Lis 2008, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hahaha no jasne!! Smile a ja to ponoc jestem najpiekniejsza, najukochansza wszystko naj naj az do bolu i lez haaaaaaaa
Powrót do góry
hraun
Gość
PostWysłany: 20 Lis 2008, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czegoś Ty się dziewucho "najarała"??
Powrót do góry
stalin
Gość
PostWysłany: 20 Lis 2008, 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

julci3k napisał:
hahaha no jasne!! Smile a ja to ponoc jestem najpiekniejsza, najukochansza wszystko naj naj az do bolu i lez haaaaaaaa
no coz, jak nie dotkne to nie uwierze Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Arina

Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 388
Skąd: Keflavik
PostWysłany: 21 Lis 2008, 0:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tia to sie nazywa Wysoka samoocena Smile

To dawaj Julci3k fotke to popatrzymy ocenimy , ewentualnie zatwierdzimy plotki ,ze to prawda Wink
_________________
Dziekuje wiatru ,bo chroni mnie przed sloncem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
stalin
Gość
PostWysłany: 21 Lis 2008, 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem za Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Delirium Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron