reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Dlaczego skasowaliście temat ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> ICELAND.PL & Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
sad234

Doczy: 22 Pa 2005
Posty: 47
Skd: zachód
PostWysany: 11 Gru 2005, 7:55    Temat postu: Dlaczego skasowaliście temat ? Odpowiedz z cytatem

Dlaczego skasowaliście temat macgila dotyczący Unnur Birny Vilhjálmsdóttir? Smile
_________________
.. dos meydele vil a ringele hobn ..
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
karuta
Alpha Team
Doczy: 01 Kwi 2004
Posty: 1245
PostWysany: 11 Gru 2005, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba sie powtorzyl ;jest watek w News zalozony przez Music80
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
einar

Doczy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysany: 11 Gru 2005, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I to jest bardzo dobra odpowiedź Karuto Smile
sad234 - trzeba najpierw przejrzeć forum, żeby się upewnić, czy na jakis temat nie ma już dyskusji. Po co forumowicze mieliby rozmawiać np. o nowej miss w dwóch miejscach?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Nul

Doczy: 02 Gru 2004
Posty: 329
Skd: Kraków
PostWysany: 20 Gru 2005, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo w erze jest dwa razy wiecej za tyle samo... Smile
A moze w plusie?
A moze poszli do lasu?...

Przepraszam, tak mi się jakos skojarzyło Smile
_________________
A-Nul
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Grazyna

Doczy: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skd: Islandia
PostWysany: 18 Mar 2006, 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto wykasowal moj temat z grypa? To bylo wstretne i podle. Ta osoba krytykuje innych , a sama reprezentuje ....... Sprawdzilam nie ma zadnych aktualnych opinii na ten temat. A temat jest wazny i aktualny. I dotyczy Islandii bo Ten kraj to nie tylko raj na ziemi , to takze trudy dnia codziennego i wlasnie ta grypa. Dopiero islandzli lekarz powiedzial, ze wlasnie cudzoziemcy , ktorzy nie byli szczepieni przeciwko grypie bardzo żle znosza tę chorobe i nawet sa specjalne leki w takich wypadkach. Powiem Wam to zenada, co tu sie czasami robi, zachwycacie sie widoczkami i innymi xxxx, ale jesli chodzi o jakis naprawde problem to nie umiecie sie zachowac przyzwoicie.
_________________
Brunetka
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
einar

Doczy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysany: 19 Mar 2006, 0:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat został usunięty bo na forum jest rozpoczęty wątek o przeziębieniach, gdzie były odpowiedzi na wiele istotnych pytań. Grypa i przeziębienie to dość podobny wątek więc nie ma sensu się powtarzać. Wystarczyło tam zapytać o grypę, zamiast teraz nas krytykować.
Nie mogę zrozumieć, czemu ktokolwiek ma pretensje do administratorów, że administrują? Przecież po to jest admin - jak sama nazwa wskazuje. A już zwłaszcza admin na własnym forum.

Jeżeli masz jakieś specjalne informacje o przechodzeniu grypy przez cudzoziemców, to napisz o tym w temacie już istniejącym i dotyczącym tego problemu. Potem jak ktoś szuka informacji, to nie można nic znaleźć.

Grazyna napisa:
zachwycacie sie widoczkami i innymi xxxx, ale jesli chodzi o jakis naprawde problem to nie umiecie sie zachowac przyzwoicie.

Każdy się zachwyca tym czym ma ochotę się zachwycać. To forum powstało z myślą o osobach, które się zachwycają widoczkami i innymi "xxxx". To jest forum dla MIŁOŚNIKÓW ISLANDII!! Ile razy można to tłumaczyć? Dla miłośników Islandii powstało i właśnie z tego powodu co roku płacimy kupę kasy i dlatego codziennie poświęcamy temu czas.

Grazyna napisa:
nie umiecie sie zachowac przyzwoicie (...) To bylo wstretne i podle.

Nie przesadzajmy może z tymi stwierdzeniami? Czy Ty myślisz, że to forum i ten portal powstał po to, by Tobie na złość zrobić?? Zastanów się najpierw czemu ktoś coś zrobił a potem wyskakuj z takimi tekstami.
Jak to jest, że jest zawsze wiele osób do krytykowania tego co robimy ale osób, które by powiedziały, że to jest fajne nie ma już tyle? Odechciewa się robić cokolwiek i może dlatego codziennie rozważam opcję zamknięcia forum w cholerę... Kiedyś włączałem forum z myślą: "o jak fajnie... będa nowe fajne posty", a teraz "o kurcze... znowu będzie ileś pozakładanych tematów nie tam gdzie trzeba i znowu ktoś napisze, że to co robimy jest złe".
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Ireth
Alpha Team
Doczy: 22 Pa 2004
Posty: 416
Skd: Dania
PostWysany: 19 Mar 2006, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Einarze, wyluzuj. Rozumiem Twoja irytacje, ale nie to chyba nie jest powod, by zamykac forum. Fakt, naplyw nowych zainteresowanych Islandia w stopniu "jak zalapac prace w makdonaldzie" jest spory, ale oni rownie szybko znikaja. Nie ma sensu, moim zdaniem, obrazac sie na swiat i zabierac swoje zabawki. Zwlaszcza, ze zdawalo mi sie, ze bedac tu laczysz pasje z praca. Malo kto ma taka szanse. Ale, oczywiscie, wybor jest Twoj. Duzo cierpliwosci zycze i pozdrawiam.
_________________
Ziemniaki pozdrawiaja buraki.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 19 Mar 2006, 16:22    Temat postu: Popieram Odpowiedz z cytatem

Ja tam popieram adminów i oceniam: robicie kawał dobrej roboty.

Natomiast proponuję by uniknąć nieporozumień i w kwestiach niejasnych zamiast kasować nowe tematy, wysyłać krótkie info do autora, by przeniósł swoją wypowiedź do wskazanego tematu.
Akurat z grypą ktoś mógł nie trafić na "przeziębienie" w wyszukiwarce, więc nie był do końca winien.
Skasowanie jes o tyle trudne dla autora, że nie ma kopii swojej wypowiedzi... a tak miałby czas na skopiowanie swojej wypowiedzi do starego tematu.
Oczywiście takie postępowanie dotyczy tylko sytuacji, gdzie zachodzi podejrzenie, że autor nie zaniedbał swoich obowiązków wynikających z regulaminu.
Proponuję również by włączyć do regulaminu zakaz publicznego "narzekania" na adminów. Gdy ktoś ma jakiś problem, niech zgłasza na priva, bo to jest problem na linii autor-admin.
Wszelkie komentarze i propozycje publiczne można wypisywać dopiero po ustaleniu argumentów obu stron.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
Jola

Doczy: 31 Sty 2004
Posty: 1000
PostWysany: 19 Mar 2006, 16:49    Temat postu: Re: Popieram Odpowiedz z cytatem

Odżajer Egzegeta napisa:
Natomiast proponuję by uniknąć nieporozumień i w kwestiach niejasnych zamiast kasować nowe tematy, wysyłać krótkie info do autora, by przeniósł swoją wypowiedź do wskazanego tematu.[...]Skasowanie jest o tyle trudne dla autora, że nie ma kopii swojej wypowiedzi

Właśnie tak robimy! Wprawdzie praca jest tu niesamowita, bo ciągle ktoś umieszcza posty nie tu gdzie trzeba, ale staramy się własnie tak robić. Kopiujemy jego tekst w dodatku i przesylamy mu go z informacją, by zamiescił ten tekst gdzie indziej, a jego dotychczasowy post zostanie usunięty.
Tak się dzieje najczęściej. W tym przypadku, poniewaz post sam w sobie nie wnosił żadnych informacji, nie prosilismy autora o przeniesienie go gdzie indziej, a dalismy link w jego poscie do tematu o przeziebieniach z prośbą, by temat był kontynuowany już tam. Jednocześnie zastrzegliśmy sobie, że skasujemy temat po 24 godzinach. W ten sposob, jesli pojawilby sie ktoś zainteresowany tematem, odpowiedziałby autorowi. Skoro nie odpisal nikt, znaczy ze pod jego zalozonym postem tez by nic nie odpisal.

Odżajer Egzegeta napisa:

Proponuję również by włączyć do regulaminu zakaz publicznego "narzekania" na adminów. Gdy ktoś ma jakiś problem, niech zgłasza na priva, bo to jest problem na linii autor-admin.
Wszelkie komentarze i propozycje publiczne można wypisywać dopiero po ustaleniu argumentów obu stron.

A nie wystarczy zapis, że Admin ma na forum zawsze rację i że nie wolno obrażać Admina? Takie cos jest, ale trzeba by, żeby najpierw każdy zapoznał się z regulaminem i żeby ten regulamin rzeczywiście coś dla niego znaczył!
Zawsze się własnie zastanawiam, dlaczego takich postów nie piszą na priv. Ale już chyba wiem. "Pokrzywdzony" lubi zostać uciśnionym męczennikiem, pożalić się jaką to rodak mu wielką krzywdę wyrządził. Szkoda tylko, że nie pomyśli najpierw trochę bardziej obiektywnie, zanim wyskoczy z takim bardzo krzywdzącym i przykrym oskarżeniem...

Ireth napisa:
Zwlaszcza, ze zdawalo mi sie, ze bedac tu laczysz pasje z praca.

Oj.. Jak narazie to bardzo kosztowna pasja i codzienna harówka. Nie praca, bo za prace jest tez płaca. Jak do tej pory, portal tylko pochlania nasz czas i kase..
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Ireth
Alpha Team
Doczy: 22 Pa 2004
Posty: 416
Skd: Dania
PostWysany: 19 Mar 2006, 17:14    Temat postu: Re: Popieram Odpowiedz z cytatem

Jola napisa:
Jak narazie to bardzo kosztowna pasja i codzienna harówka. Nie praca, bo za prace jest tez płaca. Jak do tej pory, portal tylko pochlania nasz czas i kase..

Ale chyba daje tez satysfakcje? W koncu nikt Was nie zmuszal do zalozenia, zrobiliscie to z wlasnej woli i z milosci do Islandii.
A co do finansow -- moze zamiescie nr konta, a nuz ktos bedzie chcial dolozyc cegielke? Wiem, ze to nie tyle, ile dochody z reklam, ale moze warto?
_________________
Ziemniaki pozdrawiaja buraki.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Jola

Doczy: 31 Sty 2004
Posty: 1000
PostWysany: 19 Mar 2006, 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Toż przecież napisałam że to jest PASJA. Nic mnie w zyciu tak nie pasjonowalo jak Islandia i iceland.pl. Ale z satysfakcji sie nie wyżyje.

Dochody z reklam?? Dobre... Nawet na miesiąc utrzymania samego serwera nie wystarczą. A gdzie reszta kosztów?

Był przez cały rok link do "cegiełki". Usunęliśmy to w koncu, zgadnij dlaczego..
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Ireth
Alpha Team
Doczy: 22 Pa 2004
Posty: 416
Skd: Dania
PostWysany: 19 Mar 2006, 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No coz, przykro mi, coz wiecej moge powiedziec...
_________________
Ziemniaki pozdrawiaja buraki.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Jola

Doczy: 31 Sty 2004
Posty: 1000
PostWysany: 19 Mar 2006, 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic sie na to nie poradzi. Robimy więc swoje i nie narzekamy. Jest nam tylko przykro, kiedy dostajemy za to taką zapłatę, jak np. wczoraj w nocy jednym z postów.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Grazyna

Doczy: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skd: Islandia
PostWysany: 20 Mar 2006, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie tez jest przykro moze bardziej niz Wam. Po namyśle doszłąm do wniosku, ze po prostu nie bede zaglądala tutaj wiecej. Nie z tego powodu, ze sie obraziłąm , bo skasowalisie mój temat (chociaz nadal przystaje przy swoim zdaniu) Ja lubie krytyke w stosunku do swojej osoby pod warunkiem, ze jest konstruktywna i życzliwa i dlatego nie obrażam sie , tylko staram sie wyciągnac wnioski. Oczywiscie nie musialam używac tyle dosadnych słów, bo to po prostu niekulturalnie. Natomiast swojego zdania nie zmienię, bo dla mnie Islandia to przede wszystkim ludzie, którzy tworza ten kraj, żyją tutaj , maja swoje obyczaje tradycje i dzień codzienny. Jednak potrafię zrozumieć takze Was . To jest Wasze forum , Wy je tworzycie i kształtujecie, poświecacie temu swój czas i zaangażowanie, a ja jestem jedynie czasami tu gościem i jak widze po skasowaniu mego postu niemilewidzianym. Nie mam zamiaru sie narzucac nikomu , a jeszcze bardziej niszczyć cudzych marzeń i dążeń tylko dlatego, ze moje wyobrazenie o Islandii jest inne niż Wasze. Ja mam wykształcenie zwiazane z socjologia i moze dlatego ten temat mnie tak pasjonuje. Ja ogladajac góry widzę nie tylko piękno w nich, ale patrzę na nie jako na miejsce w ktorym mieszkaja często ludzie. Może nie powinnam używac określenia " widoczkow i ..." ale poczuliscie sie tak jak ja. Wcale nie mam z tego powodu satysfakcji. A po zatym chciałabym , zebyście wiedzieli, ze ja szanuje takich ludzi jak Wy, ktorzy maja jakies pasje i marzenia i róbcie dalej swoje jak chcecie. Życze Wam szcześcia. I Zeby Was ta grypa omineła , bo mnie naprawde dała się we znaki.
_________________
Brunetka
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 21 Mar 2006, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grazyna napisa:
bo dla mnie Islandia to przede wszystkim ludzie, którzy tworza ten kraj, żyją tutaj , maja swoje obyczaje tradycje i dzień codzienny.

A co to ma wspólnego z usuwaniem tematów??


Cytat:
Jednak potrafię zrozumieć takze Was . To jest Wasze forum , Wy je tworzycie i kształtujecie, poświecacie temu swój czas i zaangażowanie, a ja jestem jedynie czasami tu gościem i jak widze po skasowaniu mego postu niemilewidzianym.

Chyba się jednak obraziłaś lub nie rozumiesz zasad działania forum.
Nikt nie jest niemile widziany (oprócz jakiś chamów i idiotów).
Po prostu popełniłaś drobny błąd zakładając dublujący się temat i tyle. Admini zadziałali i życie toczy się dalej...

Cytat:
Nie mam zamiaru sie narzucac nikomu , a jeszcze bardziej niszczyć cudzych marzeń i dążeń tylko dlatego, ze moje wyobrazenie o Islandii jest inne niż Wasze.

Nie rozumiem o kim mówisz. Wszyscy (chyba) łącznie z adminami mamy takie samo wyobrażenie o Islandii. Jest to wyspa, mieszkają na niej ludzie (dobrzy i źli).

Cytat:
Ja mam wykształcenie zwiazane z socjologia i moze dlatego ten temat mnie tak pasjonuje.

To napisz artykuł o tym na ICELAND.PL. Jak artykuł będzie dobry to redakcja na pewno opublikuje i wszyscy skorzystają...

Więcej uśmiechu i życzliwości. Obrażanie się nie jest dobre (jak sama mówisz).
Przychodź tu i reprezentuj swoje zdanie nie łamiąc regulaminu. A jak zrobisz to niechcący (każdemu się pewnie zdarza), to admini zadziałają bez żadnych uprzedzeń.

Myślę, że wszystko będzie OK - więcej optymizmu Very Happy
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
Patrycja

Doczy: 21 Kwi 2004
Posty: 77
Skd: Islandia-Akranes
PostWysany: 21 Mar 2006, 20:49    Temat postu: Ostatni post Grazyny Odpowiedz z cytatem

Moze w sumie nie powinnam sie wypowiadac,ale ja to co napisalas zrozumialam tak...."na zlosc babci odmroze sobie uszy"
Tylko mnie zastanawia po co.........
Kv
Patrycja
_________________
gatta
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Numer GG
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> ICELAND.PL & Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron