reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna

ICELAND.PL :: Islandia - strona g艂贸wna portalu

ZANIM CO艢 NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEI KTO CI OBRA疉 LUB MIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U縴tkownicyU縴tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   

Islandofilu - kim naprawd臋 jeste艣?
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> R贸偶no艣ci dla Islandofil贸w
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
gniewomir

Do潮czy: 18 Pa 2007
Posty: 76
PostWys砤ny: 3 Lis 2007, 0:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znowu nie widze edycji wiec nowym postem uzupe艂niam stary Wink

podaj臋 link do paru info o grupie do kt贸rej przynale偶臋 - http://halla.mjollnir.pl/index.php?c=34 , mo偶na tu znale藕膰 kilkana艣cie zdj臋膰 pokazuj膮cych efekty naszej dzia艂alno艣ci Smile

a co do zdj臋cia wy偶ej, to Ciebie wida膰 po lewej stronie? Smile
_________________
"As long as winds will blow..."
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG Tlen
kriz_dux

Do潮czy: 21 Wrz 2007
Posty: 207
Sk眃: Toru艅
PostWys砤ny: 3 Lis 2007, 0:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gniewomir napisa:
a co do zdj臋cia wy偶ej, to Ciebie wida膰 po lewej stronie? Smile

nie ma mnie tam, mam par臋 prywatnych fotek - to wszystko:)
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora
gniewomir

Do潮czy: 18 Pa 2007
Posty: 76
PostWys砤ny: 3 Lis 2007, 0:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to wybacz, za pomy艂k臋, pomyli艂em Tw贸j avatar z panem po lewej stronie Smile
_________________
"As long as winds will blow..."
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG Tlen
Veien

Do潮czy: 12 Gru 2007
Posty: 13
Sk眃: Opole
PostWys砤ny: 12 Gru 2007, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to teraz moja kolej. Nazyam sie dominika i wyladowalam tej stronie w zwiazku z pisaniem pracy ale ci.....bo znowu mnie zablokuja;) tymczasem niedawno wrocilam z diabelnej wyspy po 6 miesiacach zmagania sie z wszelkimi przeciwnosciami jakie oferuje ta wyspa. no i co by tu nie mowic tak narzekalam a tu.....lece juz niedlugo! o jak ja sie ciesze ( a jeszcze jakis czas temu.....ale czasy sie zmieniaja:)
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
edk

Do潮czy: 13 Gru 2007
Posty: 3
Sk眃: Kielce
PostWys砤ny: 16 Gru 2007, 1:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich,
jak nietrudno si臋 domy艣le膰 mam na imi臋 Edward. Jest to m贸j pierwszy post wi臋c pozw贸lcie, 偶e si臋 przedstawi臋: jestem in偶ynierem, mieszkam w Kielcach i chcia艂bym pozdrowi膰 wszystkich islandofil贸w. Po powrocie z wczas贸w na Islandii w czerwcu tego roku zauwa偶y艂em u siebie bardzo niepokoj膮ce objawy. Mianowicie zacz膮艂em czyta膰 ksi膮偶ki. Jedn膮 o dzwonie na Islandii, drug膮 jak膮艣 sag臋 o Honsa Thorim i do tego zam贸wi艂em przez Internet dwie Eddy, jedn膮 starsz膮 i jedn膮 m艂odsz膮. Nachodzi艂em si臋 tam okropnie. Komunikacja u nich s艂aba, drogi liche, nogi mnie przez to bola艂y strasznie. Do tego na plecach nios艂em ci臋偶ary i aparat fotograficzny. Nie by艂o za bardzo co robi膰 to robi艂em zdj臋cia. Nied艂ugo jak wszystko si臋 uda to mo偶e je komu艣 poka偶e ale ja chcia艂bym si臋 zapyta膰 czy ja czasem nie jestem ju偶 chory na t膮 ...filie? A je偶eli tak to czy z tym d艂ugo mo偶na 偶y膰?
Pozdrawiam.
edk.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ireth
Alpha Team
Do潮czy: 22 Pa 2004
Posty: 416
Sk眃: Dania
PostWys砤ny: 16 Gru 2007, 9:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Edku,

Na podstawie opisanych przez Ciebie objawow stwierdzam autorytatywnie, iz owszem, wszystko wskazuje na to, ze zachorowales na islandofilie. Mozna z tym zyc dlugo i szczesliwie, jednak warunkiem jest przebywanie na Islandii co najmniej paru tygodni w ciagu kazdych trzech-pieciu lat.
Pozdrawiam serdecznie Smile:
_________________
Ziemniaki pozdrawiaja buraki.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
edk

Do潮czy: 13 Gru 2007
Posty: 3
Sk眃: Kielce
PostWys砤ny: 16 Gru 2007, 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cze艣膰 Ireth,
cze艣膰 ch艂opaki, cze艣膰 dziewczyny, je偶eli kogo艣 pomin膮艂em to od razu przepraszam. Ireth, dzi臋ki za autorytarn膮 odpowied藕. Wiem, 偶e Ty na pewno si臋 na tym znasz. Chc臋 Wam powiedzie膰, 偶e niestety m贸j stan ostatnio znacznie si臋 pogorszy艂. Wida膰 choroba si臋 rozwija bo siedz臋 teraz nocami i pisz臋 bloga na temat tych wczas贸w na Islandii. Da艂 bym Wam adres tego bloga ale boj臋 si臋, 偶e ten Od偶ajer Egze... kutor utnie mi g艂ow臋 zanim zd膮偶臋 doko艅czy膰 tego posta. Wczoraj pisa艂em ca艂膮 noc, do 6.00. rano a po po艂udniu uprosi艂em jako艣 moj膮 Ank臋 偶eby przeczyta艂a i powiedzia艂a czy jej si臋 to podoba. Po zako艅czeniu ze 艂zami w oczach powiedzia艂a mi, 偶e si臋 wzruszy艂a. My艣l臋 sobie: nie wiedzia艂em, 偶e umiem pisa膰 romansid艂a i wyciskacze 艂ez. Pytam si臋: czemu p艂aczesz? A ona na to, 偶e przez to, 偶e tyle trudno艣ci mia艂em. Powiedzia艂em ze znawstwem: Nooooo! Ale sie nie przyzna艂em, 偶e ja te trudno艣ci po prostu lubi臋, bo by mnie na drugi raz na Islandi臋 nie pu艣ci艂a. A Ireth wyra藕nie powiedzia艂a, 偶e po to 偶eby si臋 z tej strasznej pod wzgl臋dem bezsenno艣ci choroby wyleczy膰, trzeba regularnie je藕dzi膰 na Islandi臋. Dzi臋ki Ireth za dobr膮 rad臋. Postaram si臋 z niej jak najszybciej skorzysta膰. Da艂 bym Wam adres do tego bloga, jest tam troch臋 obrazk贸w, troch臋 tekstu ale sami rozumiecie... i tak ju偶 sobie nie藕le nagrabi艂em, mo偶e mi si臋 tym razem upiecze ?
Pozdrawiam.

edk
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ireth
Alpha Team
Do潮czy: 22 Pa 2004
Posty: 416
Sk眃: Dania
PostWys砤ny: 17 Gru 2007, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Edku,

Ten dzial to akurat ja moderuje Cool. Ale faktycznie nieraz OE jest szybszy. Moja rada -- daj linka do bloga w podpisie.
Pozdrawiam Ciebie i Anke i koncze niniejszym offtopa Wink:
_________________
Ziemniaki pozdrawiaja buraki.


Ostatnio zmieniony przez Ireth dnia 18 Gru 2007, 13:24, w ca硂禼i zmieniany 1 raz
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
O.E.
Opiekun Forum
Do潮czy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Sk眃: Pl. Od S艂o艅ca 3/Europa
PostWys砤ny: 18 Gru 2007, 5:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czemu nie spytac tego strasznego O.Egzekutora o pozwolenie? chytry
W ko艅cu to nie boli grzecznie zapyta膰.
A zgodnie z regulaminem link mo偶na da膰 do strony niekomercyjnej, cho膰 zawsze warto wczesniej spyta膰 o zgod臋 jakiego艣 egzekutora. Smile

Ciesz臋 si臋, 偶e przybywa chorych na islandofili臋. Zach臋cam do zapisania si臋 do TPPI Smile
_________________
CHCESZ WSPOM脫C FORUM ORAZ ICELAND.PL? WP艁A膯 DATEK!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora Numer GG
edk

Do潮czy: 13 Gru 2007
Posty: 3
Sk眃: Kielce
PostWys砤ny: 18 Gru 2007, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ireth napisa:


Ten dzial to akurat ja moderuje Cool. Ale faktycznie nieraz OE jest szybszy. Moja rada -- daj linka do bloga w podpisie.
Pozdrawiam Ciebie i Anke i koncze niniejszym offtopa Wink:


Cze艣膰 Ireth, cze艣膰 ch艂opaki, cze艣膰 dziewczyny, je偶eli kogo艣 pomin膮艂em to z g贸ry przepraszam.

Ciesz臋 si臋 jak nie wiem co, 偶e mi si臋 upiek艂o i nie zosta艂em zdekapitalizowany (o g艂ow臋). Niestety jest gorzej. Przyjaci贸艂ka mojej Anki powiedzia艂a: wiesz d艂u偶szy czas nie widzia艂am Twojego Edwarda. Musisz co艣 zrobi膰 bo bardzo 藕le wygl膮da. Sami widzicie, 偶e nie jest ze mn膮 najlepiej. Nie wiem co mam zrobi膰 z tym adresem do mojego bloga. Chcia艂bym Wam go da膰, naprawd臋! Ale rozumiecie Regulamin jest Regulaminem. Chyba poprosz臋 艂adnie Od偶ajera Egze...
Pozdrawiam.
edk

Ps. Jasne, 偶e "autorytatywna" i "zdekapitowany", przecie偶 wiem co m贸wie, wprawdzie nie jestem z Sekcji IV CBdNGiPK ale te偶 co nieco si臋 znam na 偶yciu i na gejzerach.

Pozdrawiam.

edk
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Alutek

Do潮czy: 20 Maj 2008
Posty: 1
Sk眃: Wroc艂aw
PostWys砤ny: 20 Maj 2008, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich Islandofil贸w! Very Happy

Wreszcie si臋 zarejestrowa艂am na forum przegl膮daj膮c je biernie i czytaj膮c ju偶 od baardzo dawna:)

Jestem zakochana w Islandii - by艂am tam tylko raz, na kt贸tko (jaki艣 miesi膮c) i to 艂adnych par臋 lat temu. Mimo to fascynacja nie przesz艂a i nadal naiwnie sobie marz臋 o zamieszkaniu na tej pi臋knej wyspie:)
Powiem tak: domek/mieszkanko w kt贸rym艣 z malutkich miasteczek (niekoniecznie ci膮gnie mnie do stolicy), przyjemna praca, spokojne 偶ycie razem z ch艂opakiem (te偶 jest Islandofilem). Tak, 偶eby starcza艂o na "zwyk艂e" 偶ycie bez trosk, 偶eby m贸c 偶y膰 paroma innymi kwestiami ni偶 tylko prac膮, nacieszy膰 si臋 spokojem:D Niepoprawni romantycy:P

Ot, takie marzenia typowego mieszczucha;)
a tak szczerze to naprawd臋 zazdroszcz臋 wszystkim Wam, kt贸rzy s膮 tam na sta艂e - i tym, kt贸rzy "chapi膮 kas臋"Very Happy i tym pozosta艂ym, szukaj膮cym spokoju.

Pozdrawiam:]
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
elko

Do潮czy: 21 Lis 2007
Posty: 107
Sk眃: reykjvik
PostWys砤ny: 23 Maj 2008, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyjechalem , zobaczylem , zostalem 9 lat minelo Very Happy
Islandia i Islandczycy naleza do najbardziej wolnych i szczesliwych ludzi
na swiecie . 1 -miejsce z angielskiej gazety ,,The ekonomist,, .
U S A zajmuje 97 - miejsce Sad
Pozdrawiam .
_________________
,,Vilja er allt sem þarft,,
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
archie

Do潮czy: 18 Wrz 2008
Posty: 2
Sk眃: Mr膮gowo city
PostWys砤ny: 21 Wrz 2008, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co艣 o sobie? ok
Nazywam sie Adam i mam 17 lat. Islandi膮 jestem zarazony od niepamietam kiedy. Zawsze lubilem panstwa gdzie jest zimno i niewiele ludzi. Po przeczytaniu niekt贸rych tematow z tego forum zakochalem sie w tej wyspie na dobre. Chce tam studiowac ale jeszcze nie wiem co:). Raczej cos z humanistycznych przedmiotow a jesli sie nie dostane to i tak na 100% wpadne na ten kawalek Marsa na ziemi:).
To co mnie najbardziej pociaga w Islandii to zdrowe podejscie do zycia ludzi ktorzy tam mieszkaja. I niewazne ze jest drogo a jezyk jest trudny.
Wg mnie to najbardziej rock n' rollowy kraj o jakim slyszalem Very Happy
pozdrawiam
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
WielkiBialyKrolik

Do潮czy: 08 Cze 2008
Posty: 1422
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 16 Pa 2008, 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

archie napisa:

Wg mnie to najbardziej rock n' rollowy kraj o jakim slyszalem Very Happy


dobre Smile
_________________
"Najcz臋艣ciej nadmierne wymagania w stosunku do kobiet maj膮 膰wokowate oblechy. "
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
mjkl
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 1
Do潮czy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWys砤ny: 17 Pa 2008, 0:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

punks not dead!
_________________
"It's nice to be important, but it's more important to be nice", HFV, 1980-2011
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
WielkiBialyKrolik

Do潮czy: 08 Cze 2008
Posty: 1422
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 17 Pa 2008, 0:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mjkl napisa:
punks not dead!


http://pl.youtube.com/watch?v=jEDojtvd32c

jo, not
_________________
"Najcz臋艣ciej nadmierne wymagania w stosunku do kobiet maj膮 膰wokowate oblechy. "
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
scandic

Do潮czy: 18 Mar 2009
Posty: 4
PostWys砤ny: 20 Mar 2009, 17:12    Temat postu: islandia Odpowiedz z cytatem

Witajcie, znam nie藕le du艅ski, tak偶e my艣la艂em, 偶e z islandzkim p贸jdzie mi du偶o 艂atwiej. 艁atwiej jest, ale 偶eby du偶o, to raczej nie Mad . Nie by艂em na Islandii, ale pewnie pojad臋, skoro chc臋 si臋 nauczy膰 j臋zyka. Na razie przerobi艂em ok 30 lekcji na icelandic.hi.is Islandzki chodzi za mn膮 od jakiego艣 czasu, a dok艂adnie odk膮d natkn膮艂em si臋 na Einara M谩ra Guðmundssona w Kopenhadze, gdzie na jakim艣 wieczorku czyta艂 zabawne wiersze. Potem przeczyta艂em jego powie艣膰 Englar alheimsins w du艅skim przek艂adzie i chcia艂em j膮 przet艂umaczy膰 na polski, ale Einar si臋 nie zgodzi艂 na przek艂ad z du艅skiego. Ksi膮偶ka ostatecznie wysz艂a w przek艂adzie Jacka Godka "Anio艂y Wszech艣wiata" (mo偶na pobra膰 na www.literatura.net.pl) w wyd. Tower Press ok. 2 lata temu (je偶eli t艂umacz bywa na forum mo偶e nam poda, ile sprzeda艂o si臋 egzemplarzy?) Podobno jest te偶 film zrealizowany na podstawie ksi膮偶ki, ale nie widzia艂em (widzieli艣cie?). Zainteresowanych odsy艂am do youtube, gdzie mo偶na znale藕膰 kilka filmik贸w, gdzie Einar opowiada o swoich ksi膮偶kach, 艂adnie m贸wi, szkoda, 偶e prawie nic nie rozumiem Crying or Very sad Pozdrawiam
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
yourbrotherthebeer

Do潮czy: 15 Lis 2008
Posty: 198
Sk眃: Keflavik
PostWys砤ny: 21 Mar 2009, 9:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam ten film z polskim tekstem (i jeszcze kilka innych), jak chcesz, to Ci stworze torrenta i sobie sciagniesz
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
egelskaisland

Do潮czy: 23 Sie 2009
Posty: 6
Sk眃: Zgorzelec
PostWys砤ny: 23 Sie 2009, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nazywam si臋 Mateusz... i mam rocznikowo ju偶 17 lat Smile M贸j pseudonim to BZYKU xD lol naprawd臋 wszyscy mnie tak nazywaj膮 od urodzenia:D

Interesuj臋 si臋 Skandynawi膮, a szczeg贸lnie Islandi膮 no i Szwecj膮... Kocham slucha膰 islandzk膮 muzyk臋 Smile Kocham Konkurs Piosenki Eurowizji Smile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
Scissor_Sisters

Do潮czy: 03 Lis 2006
Posty: 231
Sk眃: Olsztyn
PostWys砤ny: 28 Sie 2010, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet nie wiesz w jakie bagno si臋 wpakowa艂e艣 przychodz膮c tu TERAZ, na forum oczywi艣cie.
2-3 lata temu by艂o tu ca艂kiem spoko.
_________________
Mi casa Su casa
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> R贸偶no艣ci dla Islandofil贸w Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Nast阷ny
Strona 10 z 11

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chi駍ka, tajska, indyjska, japo駍ka, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron