reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Jak się odnaleźć po przylocie na Islandię?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Pozostałe tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aszkim

Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 40
PostWysłany: 16 Sie 2011, 7:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WielkiBialyKrolik napisał:
aszkim napisał:
WielkiBialyKrolik napisał:
a to przepraszam język

A jednak sami na wyspie siedzicie bo nie macie zadnych innych perspektyw na zycie, a smiejecie sie z kogos kto chce tu przyleciec.I nic dziwnego ja jestem tutaj kilka lat z rodzina, na prace nie narzekam WOGOLE.


to nie o brak perspektyw chodzi, ja np. siedze tutej , bo nie umiem pływac a na bilet powrotny mnie nie stac, proste

A wogle to prosze trzymac sie tamatu bez wycieczek osobistych moi drodzy
koniec swiata

To trzeba sie wziasc za robote to i kasa bedzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gisli74

Dołączył: 08 Lip 2011
Posty: 582
PostWysłany: 16 Sie 2011, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aszkim napisał:
WielkiBialyKrolik napisał:
aszkim napisał:
WielkiBialyKrolik napisał:
a to przepraszam język

A jednak sami na wyspie siedzicie bo nie macie zadnych innych perspektyw na zycie, a smiejecie sie z kogos kto chce tu przyleciec.I nic dziwnego ja jestem tutaj kilka lat z rodzina, na prace nie narzekam WOGOLE.


to nie o brak perspektyw chodzi, ja np. siedze tutej , bo nie umiem pływac a na bilet powrotny mnie nie stac, proste

A wogle to prosze trzymac sie tamatu bez wycieczek osobistych moi drodzy
koniec swiata

To trzeba sie wziasc za robote to i kasa bedzie.


No widzisz, Króliczku, jak Cię zdemaskowali pingwinek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zeberka10
UĹťYTKOWNIK ZBANOWANY
Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 11
PostWysłany: 16 Sie 2011, 19:51    Temat postu: grecja zbankrutowała islandia zbankrutowała Odpowiedz z cytatem

tam masz biede tu bedziesz miał jeszcze więkaszą przyjdzie ci zapłacic za wynajm żarcie pewnie lubisz wychlać zapalic i bedziesz tu siedział dla satysfakcji wracaj do polski bierz się za robote bo to co piszesz ze tak masz w grecji to tu lepiej miał nie bedziesz napewno tu w Islandi bardziej chodzi ci o socjale zeby potem na kuroniu siedzieć a ja bede płacił podatki na ciebię
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kalinka

Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 26
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 16 Sie 2011, 20:02    Temat postu: Re: grecja zbankrutowała islandia zbankrutowała Odpowiedz z cytatem

zeberka10 napisał:
tam masz biede tu bedziesz miał jeszcze więkaszą przyjdzie ci zapłacic za wynajm żarcie pewnie lubisz wychlać zapalic i bedziesz tu siedział dla satysfakcji wracaj do polski bierz się za robote bo to co piszesz ze tak masz w grecji to tu lepiej miał nie bedziesz napewno tu w Islandi bardziej chodzi ci o socjale zeby potem na kuroniu siedzieć a ja bede płacił podatki na ciebię


to bardzo niegrzeczne było .... Napisałeś pewnie o sobie i sam na bezrobotnym siedzisz ... Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kandydat65

Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 59
PostWysłany: 16 Sie 2011, 20:39    Temat postu: Re: grecja zbankrutowała islandia zbankrutowała Odpowiedz z cytatem

zeberka10 napisał:
tam masz biede tu bedziesz miał jeszcze więkaszą przyjdzie ci zapłacic za wynajm żarcie pewnie lubisz wychlać zapalic i bedziesz tu siedział dla satysfakcji wracaj do polski bierz się za robote bo to co piszesz ze tak masz w grecji to tu lepiej miał nie bedziesz napewno tu w Islandi bardziej chodzi ci o socjale zeby potem na kuroniu siedzieć a ja bede płacił podatki na ciebię


Bardzo proszę pisać na temat i trzymać się faktów, a nie wymyślać niestworzone historie z księżyca Very Happy. Ile masz lat, 10? Smile. Jest tutaj jakiś moderator Smile ?

Dziękuję i pozdrawiam Islandofili.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mythm

Dołączył: 24 Paź 2009
Posty: 106
PostWysłany: 16 Sie 2011, 20:47    Temat postu: przylot Odpowiedz z cytatem

Kandydat 65Wyspa jest duża, więc nie widzę problemu, zapraszamy Smile a Ty zeberka 3maj robotę, bo kiedyś ktoś i na Ciebie może będzie musiał "dymać". Są tutaj osoby, które już dawno tutaj przyleciały i wypracowały swojego kuronia, więc co to za obsuw? Kuronia to nawet w Islandii za darmo nikt nie dostaje. Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kalinka

Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 26
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 16 Sie 2011, 20:55    Temat postu: Re: przylot Odpowiedz z cytatem

mythm napisał:
Kandydat 65Wyspa jest duża, więc nie widzę problemu, zapraszamy Smile a Ty zeberka 3maj robotę, bo kiedyś ktoś i na Ciebie może będzie musiał "dymać". Są tutaj osoby, które już dawno tutaj przyleciały i wypracowały swojego kuronia, więc co to za obsuw? Kuronia to nawet w Islandii za darmo nikt nie dostaje. Pozdrawiam Smile



Tak jest Smile Popieram Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WielkiBialyKrolik

Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 1422
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 17 Sie 2011, 4:26    Temat postu: Re: grecja zbankrutowała islandia zbankrutowała Odpowiedz z cytatem

zeberka10 napisał:
tam masz biede tu bedziesz miał jeszcze więkaszą przyjdzie ci zapłacic za wynajm żarcie pewnie lubisz wychlać zapalic i bedziesz tu siedział dla satysfakcji wracaj do polski bierz się za robote bo to co piszesz ze tak masz w grecji to tu lepiej miał nie bedziesz napewno tu w Islandi bardziej chodzi ci o socjale zeby potem na kuroniu siedzieć a ja bede płacił podatki na ciebię


i pewnie niebawem sie rozmnozy wtedy na zone i dzieci
_________________
"Najczęściej nadmierne wymagania w stosunku do kobiet mają ćwokowate oblechy. "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kandydat65

Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 59
PostWysłany: 17 Sie 2011, 6:04    Temat postu: Re: grecja zbankrutowała islandia zbankrutowała Odpowiedz z cytatem

WielkiBialyKrolik napisał:
zeberka10 napisał:
tam masz biede tu bedziesz miał jeszcze więkaszą przyjdzie ci zapłacic za wynajm żarcie pewnie lubisz wychlać zapalic i bedziesz tu siedział dla satysfakcji wracaj do polski bierz się za robote bo to co piszesz ze tak masz w grecji to tu lepiej miał nie bedziesz napewno tu w Islandi bardziej chodzi ci o socjale zeby potem na kuroniu siedzieć a ja bede płacił podatki na ciebię


i pewnie niebawem sie rozmnozy wtedy na zone i dzieci


Hahahaha! Szkoda że wcześniej na to nie wpadłem. Tak pierwsze co zrobię po przylocie to wybiorę się na piątkowy runtur i poszukam sobie żony Smile, a potem machnę 7 dzieci Smile

Pozdrawiam Islandofili
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
WielkiBialyKrolik

Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 1422
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 17 Sie 2011, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w sobote lepiej bo wiecej i zmeczone po piatku to nie beda wybrzydzac
_________________
"Najczęściej nadmierne wymagania w stosunku do kobiet mają ćwokowate oblechy. "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gisli74

Dołączył: 08 Lip 2011
Posty: 582
PostWysłany: 17 Sie 2011, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

7 dzieci to Ĺźaden wyczyn w Islandii pingwinek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Pozostałe tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron