reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna

ICELAND.PL :: Islandia - strona g艂贸wna portalu

ZANIM CO艢 NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEI KTO CI OBRA疉 LUB MIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U縴tkownicyU縴tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   

pom贸偶cie mi-mam duzy problem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> Pozosta艂e tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
niki890207
Zablokowany z powodu dublowania og艂osze艅
Do潮czy: 30 Sty 2011
Posty: 8
PostWys砤ny: 3 Pa 2011, 13:00    Temat postu: pom贸偶cie mi-mam duzy problem Odpowiedz z cytatem

mialam przeglad do 30 wrzesnia ale go nie przeszlam.dzisiaj mi policjia zdjela tablice rejetracyjne i mam je odebrac gdzies kolo coca coli.z tym ze nie wiem czy mam najpierw po zrobieniu auta jechac na przeglad bez tablic a z kartka gdzie robilam czy jechac po tablice.....a jesli chodzi o scislosc to odbi贸r tablic ile kosztuje?i jakie dokumenty trzeba miec ze oba?bardzo proze o odp
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
Iwona72

Do潮czy: 10 Sty 2009
Posty: 4
PostWys砤ny: 9 Pa 2011, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tego co pamietam to trzeba zrobic auto ,,, jechac do policji( tam gdzie mowili) i musisz zglosic gdzie bedzie przeglad oni wysla tablice
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
wronski

Do潮czy: 12 Pa 2008
Posty: 36
PostWys砤ny: 9 Pa 2011, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ale jezeli przeglad by艂 do konca wrzesnia, to masz 2 miesiace,moze masz zaleglosc w ubezpieczalni, za to tez zdejma tablice i za podatek drogowy, chyba te偶, ale nie jestem pewienco do podatku, ale za ubezpieczenie napewno.Co do jazdy na przegl膮d bez tablic to nie wiem,i jaki koszt te偶 nie.Najlepiej idz na policje i zapytaj powinni wszystko wyjasnic.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> Pozosta艂e tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chi駍ka, tajska, indyjska, japo駍ka, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron