reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Kurs islandzkiego w zasięgu ręki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Język
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
macho
Go
PostWysany: 9 Sty 2006, 17:53    Temat postu: Kurs islandzkiego w zasięgu ręki Odpowiedz z cytatem

Znalazłem w necie firmę która podjęła by się kursu języka islandzkiego za 16 500 rocznie, system zaoczny co sobotę po 4 godziny liczba osób bez znaczenia. Warunek jest jeden musiałaby to zlecić jakaś firma bo oni organizują kursy dla firm, płatność musiałaby dotrzeć za pół roku z góry, no i trzeba salę wynająć. Nie jest to dużo bo np dla grupy 30 osobowej roczny kurs wyniósłby po 550 zł na osobę. Jestem ze Śląska ale można kurs zorganizować gdziekolwiek (najlepiej blisko Smile ) Jeżeli ma ktoś firmę i zleciłby to na nią to myślę że moglibyśmy wszyscy na tym skorzystać a chętnych by nie brakowało. Co o tym myślicie?
Powrt do gry
Mr Pink Eyes
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 16 Gru 2005
Posty: 22
PostWysany: 9 Sty 2006, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem w grupie 30 osobowej nie bedziesz w stanie niczego nauczyc sie. ktos kto uczyl sie jakiegokolwiek jezyka obcego wie ze grupa 12 osob to juz za duzo aby byl wyrazny progres w nauce
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
macho
Go
PostWysany: 9 Sty 2006, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten kurs to luźna propozycja, moim zdaniem nauczysz się jednak czegoś więcej niż z podręczników widmo których nie ma, wątpię czy ucząc się z netu opanujesz prawidłową wymowę
Powrt do gry
music80s
Go
PostWysany: 31 Sty 2006, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iceland.pl

Ostatnio zmieniony przez music80s dnia 1 Lut 2006, 21:56, w caoci zmieniany 1 raz
Powrt do gry
Auliya

Doczy: 22 Sty 2005
Posty: 43
Skd: Sosnowiec
PostWysany: 1 Lut 2006, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ehehe, no tak przewodnik pascala ma powodzenie w czytaniu na miejscu widzęVery Happy wzorowo!Very Happy mnie np. skręcają podręczniki do islandzkiego na amazonie <lol> ale jeszcze na płacenie tyle za przesyłke mnie nie pogniotło, więc mam sobie taką cichą nadzieję, że jak już już będę dorosła, ha ha, jakby to cokolwiek znaczyło, nie? no, ale jak już będę, no to jak nic w te wakacje Londyn i nie ma bata, jak tam nie ma to gdzie?, co jak co, ale islandzkiego sobie nie odpuszczę, i wcale nie muszę do tego mieć kursów - pierwsza zasada - jeżeli chcesz się nauczyć języka, nic cię nie powstrzyma:D
_________________
Reprezentujemy Partię Rewolucyjną Czarnego Piątku, Frakcja Popołudnie.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
nigel
Reporter ICELAND.PL
Doczy: 06 Lis 2004
Posty: 261
Skd: Warszawa
PostWysany: 1 Lut 2006, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przewodnik Pascala mozna dostać na Allegro, nawet za 30 PLN, jesli poczekamy na okazje.

ja tez go zawsze kartkuje na miejscu... jesli jakis egz. jest bez folii Wink
_________________
Skandynawia - wortal raczkujący
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
einar

Doczy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysany: 1 Lut 2006, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten temat dotyczy kursu języka islandzkiego a nie przewodnika Pascala. Proszę wrócić do tematu albo będę musiał pokasować posty odbiegające od tematu...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Daniel

Doczy: 13 Kwi 2004
Posty: 116
Skd: Katowice
PostWysany: 1 Lut 2006, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o cenę, to 550 zł/rok brzmi całkiem nieźle. Gorzej jeśli chodzi o liczebność grupy, 30 osób to dość dużo, trudno jest się uczyć języka, do tego tak egzotycznego, w dużym gronie. No, fakt że jesteśmy zapaleńcami, więc nauka islandzkiego przyszłaby nam (mam nadzieję Wink ) troche łatwiej. Tylko nie wiem czy znajdzie się te 30 chętnych osób (a cena kursu musi być do przełknięcia), i to z ze Śląska i okolic, bo dojeżdżać kawał drogi na kurs byłoby troche kłopotliwe.
Jeszcze na koniec kwestia "jakości kształcenia" tak to nazwijmy, trzeba by się dowiedzieć czy firma podchodzi poważnie do sprawy i czy zatrudnia dobrych nauczycieli.
Podsumowując: jeżeli kurs odbywałby się gdzieś niedaleko, a jego cena była rozsądna to skusiłbym się Smile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Sick4Toys

Doczy: 09 Kwi 2004
Posty: 65
Skd: Gdynia
PostWysany: 10 Lut 2006, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurs w zasięgu ręki (nie tylko islandzkiego, ale też innych języków skandynawskich), dokładnie na uniwersytecie gdańskim, zaczynamy 20 lutego, jeśli znajdzie się odpowiednia liczba chętnych!
więcej szczegółów tutaj ---> http://www.hoveen.com/
_________________
.::hafandi eyra? í vasanum::.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Daniel

Doczy: 13 Kwi 2004
Posty: 116
Skd: Katowice
PostWysany: 10 Lut 2006, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie tam na Pomorzu macie, nie dość że na Islandie bliżej, to jeszcze kurs pod nosem lol
W moim przypadku niestety Gdańsk nie jest w zasięgu ręki.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
macho
Go
PostWysany: 11 Lut 2006, 16:45    Temat postu: Jaka szkoda Odpowiedz z cytatem

Szkoda że w poniedziałki jest kurs standard, gdyby był w soboty to mógłbym dojrżdżać a tak nie da się pogodzić tego z pracą Sad
Powrt do gry
krzys

Doczy: 07 Maj 2005
Posty: 94
Skd: Gdańsk
PostWysany: 23 Kwi 2006, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sick4Toys napisa:
kurs w zasięgu ręki (nie tylko islandzkiego, ale też innych języków skandynawskich), dokładnie na uniwersytecie gdańskim, zaczynamy 20 lutego, jeśli znajdzie się odpowiednia liczba chętnych!
więcej szczegółów tutaj ---> http://www.hoveen.com/


Czy ten kurs ruszył? Znalazła się odpowiednia ilość chętnych?
_________________
Fyrir þér er einn dagur sem þúsund ár, og þúsund ár dagur, ei meir...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Język Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron