reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Czy administrowanie ma sens?
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> ICELAND.PL & Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  

Czy administrować forum?
TAK
83%
 83%  [ 40 ]
NIE
12%
 12%  [ 6 ]
A CO ZA RÓŻNICA?
4%
 4%  [ 2 ]
Wszystkich Gosw : 48

Autor Wiadomo
einar

Doczy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysany: 3 Cze 2006, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałem wszystkich zainteresowanych uspokoić a innych przerazić, że już niedługo admini będą mieć znowu więcej czas na forum i że kochany admin zrobi malutki "przegląd" postów i użytkowników i powróci porządek na nasze forum.
Cool
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 3 Cze 2006, 22:33    Temat postu: Terror! Odpowiedz z cytatem

Zanim "starzy", dobrzy i mili admini przejmą z powrotem swoje obowiązki, ja tymczasem wprowadzę tutaj mały terror Twisted Evil

Jako zwolennik rządów twardej ręki, będę właśnie tak tutaj zarządzał.
Żadnej litości dla przestępców łamiących REGULAMIN!

Dziękuję też wszystkim, którzy nadsyłają linki do postów łamiących REGULAMIN.
Lobbuje u adminów, by wprowadzili funkcję moderatora. A właśnie takie osoby czujące odpowiedzialność za to Forum, będą przeze mnie proponowane na moderatorów (o ile admini będą chętni takie funkcje wprowadzić) Smile
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
Lauraana
Alpha Team
Doczy: 16 Kwi 2004
Posty: 136
Skd: Gdansk/101 Reykjavik
PostWysany: 3 Cze 2006, 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe... rzady twardej reki i ogolny terror ;)
nie zebym byla zwolenniczka terroru, ale w tej sytuacji, chyba nawet go wole... patrz moj post wyzej ;)
zrobil sie okropny smietnik... i podejrzewam, ze wiekszosc z osob, ktore sie teraz pojawiaja nie ma pojecia o Islandii... + wkurza mnie takie pojscie na latwizne... zamieszczenie posta i poczucie, ze sie zrobilo co moglo w danej kwestii...
_________________
og ef þú vilt þá skal ég ljúga að þér...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
leszek16064
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Doczy: 19 Lis 2005
Posty: 224
Skd: Akranes
PostWysany: 4 Cze 2006, 18:48    Temat postu: Re: egoizm Laury Odpowiedz z cytatem

Lauraana napisa:
nie wiem jak Was, ale mnie mecza okropnie ciagle powtarzajace sie ogloszenia pt "szukam pracy" i "pomozcie mi znalezc lokum w Rvk"... wiem, ze wielokrotnie to bylo walkowane, ze tym ludziom, ktorzy to pisza mowi sie, zeby uzywali wyszukiwarki...
nie da sie podjac jakich drastycznych krokow? odgornie wywalac wszystkie tego typu posty? nie wiem... w ogole zabronic ogloszen o prace? :/


Od dwóch dni obserwuję pracę admina na forum(Odżajer Egzegeta)czasem coś mu podrzucę jakiś pościk który moim zdaniem nie powinien zaistnieć lub nie jest tam gdzie trzeba, ale widzę że jest to walka z wiatrakami jak grzyby po deszczu zostają zakładane nowe tematy i zastępują stare, pewnie nie odkryję nic nowego ale ludzie po prostu nie czytają Regulaminu a forum bardziej traktują jak (rubrykę z ogłoszeniami o pracę) lub kącik pt:( Pani Zosia odpowie na każde pytanie).
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
elloth

Doczy: 03 Lis 2005
Posty: 362
PostWysany: 4 Cze 2006, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm.. Po cóż narzekać? "Koń jaki jest - każdy widzi". Oczywiście, że denerwują te ciągłe pytania o pierdoły, o których już setki razy bylo pisane.. Denerwują też trolle, które psują całą dyskusję - ale - cóż zrobić. Uwierzcie, że na tym forum jest jeszcze nieźle (jeżeli chodzi o szeroko pojęty 'trolling' Smile ).

Zresztą, pamiętam, że kilka lat temu, kiedy internet nie był aż taki popularny i - przede wszystkim tani (vide: ogólodostępny) o wiele mniej było takich denerwujących ludzi na forum.. cóż - czasy się zmieniają.
_________________
"Ministerstwo Niesprawiedliwości zawsze znajduje się w odpowiednich rękach"
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 4 Sie 2006, 22:59    Temat postu: Moderowanie forum Odpowiedz z cytatem

Mam pewien problem.
Otóż moderuję sobie to Forum już od jakiegoś czasu. Głownie polega to na kasowaniu tych postów, które tworzą nowe tematy mimo, że istnieją już takie wątki.
Czasem, gdy post coś wnosi do dyskusji, blokuję go tylko, by ewentualnie autor mógł coś zrobić. Może przekopiowac post do odpowiedniego wątku, moze też wytłumaczyć mi na priva, że nowy temat jest potrzebny.
Parę osób skorzystało na takiej wymianie zdań i ogólnie jest OK.
Dyskusje o Islandii się toczą w wielu działach, prawie w ogole nie ingeruję w posty, które są odpowiedziami na cudze zapytania. Wyjątek stanowią oczywiście te posty, które kogoś obrażają lub nie wnoszą nic do dyskusji. Jednak takich ingerencji było tylko kilka.

A mimo to, dochodzą mnie słuchy, że ludzie sobie opowiadają, że tu terror, że nie daję się wypowiadać itd.
Ciekaw jestem, czy to tylko taka legenda miejska, czy też ludzie szukają sobie wymówki, by nie przychodzić na Forum.
Poza paroma krzykaczami, wiecznie niezadowolonymi z wszelkiej działalności admina (czy admin coś robi czy nie to ich zdaniem jest źle), poza nimi właściwie brak jest tu sygnałów, że popełniam jakieś kardynalne błędy.
Wręcz przeciwnie, paru użytkowników, którym leży na sercu los Forum, sami podsyłają mi linki do postów spamerskich.

Ponieważ głosy niezadowolenia płyną głównie z Islandii, to podejrzewam, że to może tylko jakaś wymówka, by w ciszy tęsknić za krajem?
Nie jestem tyranem i swoją pracę wykonuję dla WAS!
Żeby łatwiej było wyszukać informacje, by dyskusja nie biegła równolegle w 3 działach na ten sam temat, żeby forum zmieściło się na serwerze Smile
Ja bym wolał nie usuwać i blokować nowych tematów, ale Jola jako główny admin tak ułożyła regulamin, a zrobiła to właśnie dla dobra użytkowników.

Proszę więc niezadowolonych użytkowników o posty z argumentami i przykładami co robię według nich źle. Bo jeśli się komuś nie podoba regulamin, to powinien to zgłaszać, gdy regulamin powstał.
Tylko proszę niezadowolonych by w odpowiedziach nie rzucali ogólnikami typu "zdominował całe Forum", "trzyma wszystko za mordę" itp.
Z góry dziękuję za treściwe opinie.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
lenny

Doczy: 15 Mar 2005
Posty: 216
Skd: Keflavik/Reykjavik
PostWysany: 4 Sie 2006, 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem troche za bardzo przejales sie rola admina, powinienes czasem 'wyluzowac' i dac wiecej swobody ludziom...Sila nic nie zyskasz. Tyle w tym temacie.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 4 Sie 2006, 23:29    Temat postu: Forum Odpowiedz z cytatem

lenny napisa:
moim zdaniem troche za bardzo przejales sie rola admina, powinienes czasem 'wyluzowac' i dac wiecej swobody ludziom...Sila nic nie zyskasz. Tyle w tym temacie.

Ale ja daję swobodę. Mogą mówić o wszystkim. Nie krzyczę za błędy ortograficzne (które pewnie sam czasem popełniam).

Luz polega na wolności mówienia o czym sięchce (bez krzywdzenia innych).
Ja tylko muszę dbać o porządek i tyle!
Napiszcie do Joli by zmieniła Regulamin lub ustalmy wspólnie, że nie przeszkadzają nam setki jednakowych wątków na ten sam temat.
Jestem pewien, że Lenny Ty również robiłbyś to co ja, gdybyś został adminem.
Poza tym zawsze jestem otwarty na uwagi.
Ale problemy, które zostały załatwione pozytywnie poprzez prywatną korespondencję, to tego nie widzicie, a krzykacz, który żali się publicznie staje się nagle męczennikiem.
Dlatego właśnie zażalenia i uwagi powinno się wysyłac do admina na PW.
Tyle, że niektórzy z góry wiedzą, że admin to drań, który chce każdemu zrobić krzywdę... Ale wtedy po co pisze? Przecież drań i tak wykasuje jego post... Confused
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 11 Sie 2006, 17:32    Temat postu: Regulamin Odpowiedz z cytatem

einar napisa:
Odżajer Egzegeta napisa:
Einarze, musisz samodzielnie wyedytować ten post, bo użytkownicy nie mają takiej możliwości osobiście.
P.S. Pouczanie admina jest naruszeniem regulaminu Wink Wszelkie zastrzeżenia proszę na priv... Wink
Uważaj z używaniem słowa na R..., bo niektórzy sa uczuleni Very Happy
A ja nie wnosiłem zastrzeżeń, tylko przypominałem, bo po tak długim urlopie mogłeś zapomnieć, a napisałem publicznie, by autor wypowiedzi nie musiał się głowić jak to samemu wykonać Smile

Na szczęście autorka wypowiedzi poprosiła mnie o poprawienie jej postu i zrobiłem to osobiście i po problemie.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> ICELAND.PL & Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron