reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Turystyka i wyprawy na Islandii - ogłoszenia
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Turystyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
nemet

Doczy: 08 Lut 2010
Posty: 1
PostWysany: 29 Cze 2011, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam wolne miejsca na wyprawe samochodami 4x4 na Islandie w sierpniu, start i powrot z/do polski lub dosiadka w reykjaviku - szukam dokompletowania skladu aby nie robic pustego przebiegu.
jesli ktos zainteresowany to prosze pisac lyczyk@go2.pl
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
roger9300
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 07 Sty 2008
Posty: 463
PostWysany: 6 Lip 2011, 20:13    Temat postu: thorsmork lub landmannalaugar Odpowiedz z cytatem

Witam!!!
na sobote planuje 2 dniowy wyjazd na landmannalaugar lub thorsmork mam wolne miesca w samochodzie, mile widziani równiez inni posiadacze 4x4. wiecej info 8416645 Bartek
_________________
Take nothing but pictures.
Kill nothing but time.
Leave nothing but footprints.
Make nothing but memories.

http://picasaweb.google.pl/charzynskibartlomiej
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
Sleepless in Reykjawik

Doczy: 04 Sie 2011
Posty: 2
Skd: Wrocław / Katowice
PostWysany: 4 Sie 2011, 0:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początku chciałem się przywitać bo jestem nowym nabytkiem forum.
Także z tej strony Artur, mam 25 lat z pokorą i żalem wyznajem że się zakochałem w Islandii - Witam ! Wink

Planuję podróż na IS - urlop mam od 31 sierpnia - 14 września. Na początku miałem zamiar podróżować sam, jednak koszta/orientacja w terenie itd. przemawiają za powiększeniem składu.
Czy ktoś z Was w tym czasie planuje odwiedzić Islandię i miałby ochotę na dodatkowe towarzystwo ?

Planuję zrobić trasę 10 dniową z przewodnika National Geographic : Reykjavik, Borganes, Skagafjordur, Akureyri, Myvatn, Egilsstadir, Hofn, Skogar, Złoty grąg, Rykjavik.

Oczywiście jestem otwarty na propozycję.

Kontakt :
Artur P.
gg- 1393408
tel. 793019099
artur56@interia.pl
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
piwpaw

Doczy: 10 Sie 2010
Posty: 21
PostWysany: 4 Sie 2011, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sleepless in Reykjawik napisa:
Na początku chciałem się przywitać bo jestem nowym nabytkiem forum.
Także z tej strony Artur, mam 25 lat z pokorą i żalem wyznajem że się zakochałem w Islandii - Witam ! Wink
l

Z pokora i zalem? Zal.Mam nadzieje ze Islandzka natura ci da lekcje prawdziwej pokory i wyjedziesz z tego kraju jak najszybciej.
Palant.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
spinacz
User VIP
Doczy: 22 Pa 2007
Posty: 101
Skd: Islandia
PostWysany: 4 Sie 2011, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to oficjalne powitanie na forum masz już zaliczone... Smile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Sleepless in Reykjawik

Doczy: 04 Sie 2011
Posty: 2
Skd: Wrocław / Katowice
PostWysany: 9 Sie 2011, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piwpaw napisa:
Sleepless in Reykjawik napisa:
Na początku chciałem się przywitać bo jestem nowym nabytkiem forum.
Także z tej strony Artur, mam 25 lat z pokorą i żalem wyznajem że się zakochałem w Islandii - Witam ! Wink
l

Z pokora i zalem? Zal.Mam nadzieje ze Islandzka natura ci da lekcje prawdziwej pokory i wyjedziesz z tego kraju jak najszybciej.
Palant.


Rolling Eyes

Fajny z Ciebie Odyn, dużo mi pomogłeś tą odpowiedzią. Mam nadzieję, że nie siedzą tu tylko takie maskonury jak PIWPAW.

Gorąco pozdrawiam Wink
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
spinacz
User VIP
Doczy: 22 Pa 2007
Posty: 101
Skd: Islandia
PostWysany: 9 Sie 2011, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę mi tu maskonurów nie traktować jako inwektywy... Smile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
WielkiBialyKrolik

Doczy: 08 Cze 2008
Posty: 1422
Skd: Reykjavik
PostWysany: 10 Sie 2011, 0:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tego "zalu" tez nie kumam. Do jednego pojazdu nie wsiadłabym z Tobą bo pewnie jestes "dziwny"
_________________
"Najczęściej nadmierne wymagania w stosunku do kobiet mają ćwokowate oblechy. "
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
eestitahestik

Doczy: 24 Gru 2011
Posty: 1
PostWysany: 24 Gru 2011, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej kto chcialby sie wybrac do Islandii ?
piszcie na eestitahestik@tlen.pl
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
hubertt

Doczy: 19 Lut 2012
Posty: 5
Skd: krk
PostWysany: 19 Lut 2012, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam, powtórze tą wiadomośc rownież w tym 'temacie" admina proszę ewewntualnie o jej skasowanie .
W dniach 19.06-14.07 jedziemy na Islandie autem (combi albo 4x4). Na wyspie elfów będziemy więc 21.06-12.07 czyli 21 dni (przyjazd jest o 7:30 rano, wyjazd, a raczej wypływ jest 12.07 o 10 rano
Wyjazd z PL (dokładnie z KRK) w piątek wieczorem 15.06 i dojazd do Amsterdamu (zwiedzenie), potem do Danii i prom do Islandii. Powrót 15.07 Niedziela w Krk. Wyjazd ma być z założenia tani tzn jak najwięcej bierzemy rzeczy z PL (zarcie/osprzęt/paliwo do kuchenek), spanie w „dobrych” namiotach (kamping płatny rzadko - tylko gdy mocno zmoczy lub by wziąć prysznic). Z wyposarzenia auta brakuje nam trumny (thule) na dach. Ogólnie chcemy się zamknąć w sumie 5000zł/osobę przy 4 osobach w aucie:
Obecna kalkulacja:
- prom 3000 EURO (4 osoby + auto) = 13.000 zł
- paliwo do auta: 5000 km (8l/100 km diesel) daje przy 6 zł za litr kosz całkowity na auto 2400 zł
Sumując 15,400/4=3850 zł (w przybliżeniu) + około 1200 zł wydatki własne i jakieś dodatkowe rzeczy których nie policzyłem. Oczywiście nie zarabiamy na tym wyjeździe - wszystko koszty wspólne/dodatkowe dzielimy na liczbę pasażerów.
PLAN podróży (przybliżony ale będziemy chcieli go w jak największy sposób zrealizować):
1. seydisfjordur - modrudallur – gora krafla- jez myvatn 1 dnia (1d)
2. okolice jez myvatn (trasy piesze: vindelbelgjarfjall, krafla, skutustadir, hverfjall, blaflall, dimmuborgir, kąpieliska, i inne) 2 d
3. goddafoss – 0,5 d
4. i fjordum - trekking 2 d
5. przejazd i fjordum/ goddafoss przez husavik i tjornes (czarna plaza) droga 85 i oxarfjotrur do jokulsarglijufu 0,5 d
6. park jokulsarglijufur (trasy piesze: asbyrgi, as, raudholur, hljodaklettar, dettifoss, selfoss itp.)- 2 dni
7. przejazd przez fiordy wschodnie droga nr 1. do jolulsarlon 0,5 d
8. jokulsarlon i skaftafell - 1,5 dzien
9. vatnajolul i hvannadalsbjukur - 2 dni (12 dzień wyprawy) (sprzęt i doświadczenie lodowcowe posiadam)
10. trekking z landmannalauguar przez thorsmork do obwodnicy czyli skogar (dojazd do „L” drogą 26 i F208 ) – 5 dni
11. wrak samolotu, seljalandsfoss, glymur i gulfoss, geyser (1,5d)
12. park thingvellit (trasa piesza) przejście do oxaraholm - 1 d
13. wejście na heklę lub trasa na górę hengill i kratery nesjavellir (okolice miasta hveragerdi) - 1 d - rezerwa
14. powrót z wschodu do seydisfjordur - 0,5 dzień
15. może się uda także dodatkowo na koniec: seydisfjordur-egilsstadir- 917 do vopnafjordur – 85 do bakkafjordur (siedziba elfów) (1d)
Reasumując „po takim wstępnie” mam pytania:
1 czy ktoś z chce jechać - mamy 2 miejsca wolne . Specyfika wyjazdu - widać z planu powyżej. Jak by ktoś reflektował to zapraszam. Reasumując 21 dni w namiocie z chodzeniem po wietrznej/mroźnej/deszczowej/śnieżnej Islandii wymaga pewnych zdolności, zarówno psychicznych jak i fizycznych których od ewentualnego uczestnika/uczestniczki wymagamy…
2 czy widzicie ja może jakieś „słabe” strony/uwagi/lub nasuwają wam się wskazówki co do plany jaki chcemy zrealizować ? . Może jakies miejsca opuściłem lub gdzieś po prostu „nie opłaca” się jechać bo tuż obok jest cos „lepszego” - wszelkie uwagi mile widziane.
3. czy da się przejechać osobowym autem z godafoss na północ potem na zachód przez wybrzeże droga 85 do zatoki oxarfjordur i potem 862 na południe do jokulsaargljufur w wymienionym w planie okresie ?
4 czy pod wrak samolotu (okolice vik) da się podjechać autem osobowym ? i gdzie to dokładnie jest …
5 jaki jest stan drogi i czy „osobówka” dojedzie do „L” (landmannalauguar ) drogą 26 i F208 lub pod heklem tzn 26 i dalej drogą droga numer F255
6 jak uskutecznić trekking w „L” tzn. trasę pieszą 5 dniową z „L” do skorgar przez thormork z wykorzystaniem własnego auta ? co myślicie o takim wariancie: pozostawić auto w miejscowości „hella” (przy obwodnicy gdzie odbija na północ droga 26) , dojechać autobusem kursowym (wyczytałem ze z rejklaviku jeżdżą 2xdziennie, wie ktoś ile kosztuje i gdzie znajdę rozkład kursów ?) do „L”, potem trekking do obwodnicy i już jakoś do „hella” się dostaniemy...
Wszystkich przepraszam za literówki …
Mail do mnie, choć wolę prowadzić rozmowę na forum (może ktoś inny skorzysta) kepil@o2.pl - narzie jest dwójka uczestników, obaj jesteśmy z krk (można umówić się na piwko i poznać/pogadać).
Pozdrawiam
H
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
kosmonautka
UŻYTKOWNIK ZBANOWANY
Doczy: 01 Gru 2010
Posty: 10
PostWysany: 14 Mar 2012, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zazdroszczę, niestety tyle urlopu bym nie dostała Wink Życzę powodzenia i koniecznie jakaś relacja wypadu musi być!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
laurentii

Doczy: 16 Gru 2010
Posty: 5
PostWysany: 15 Mar 2012, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
Na sobotę planujemy wyjazd na lodowiec i lodowa lagune. W planie spacer po lodowcu, zorze nad lodowa laguna i nocleg w domku na Svinafell. Wyjazd w sobote powrot w niedziele.
Mam 2 miejsca wolne, zapraszam chetnych.
8416645 Bartek
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
misza.82

Doczy: 15 Sty 2011
Posty: 24
Skd: Warszawa
PostWysany: 26 Mar 2012, 0:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hubertt napisa:
witam, powtórze tą wiadomośc rownież w tym 'temacie" admina proszę ewewntualnie o jej skasowanie .
W dniach 19.06-14.07 jedziemy na Islandie autem (combi albo 4x4). Na wyspie elfów będziemy więc 21.06-12.07 czyli 21 dni (przyjazd jest o 7:30 rano, wyjazd, a raczej wypływ jest 12.07 o 10 rano
Wyjazd z PL (dokładnie z KRK) w piątek wieczorem 15.06 i dojazd do Amsterdamu (zwiedzenie), potem do Danii i prom do Islandii. Powrót 15.07 Niedziela w Krk. Wyjazd ma być z założenia tani tzn jak najwięcej bierzemy rzeczy z PL (zarcie/osprzęt/paliwo do kuchenek), spanie w „dobrych” namiotach (kamping płatny rzadko - tylko gdy mocno zmoczy lub by wziąć prysznic). Z wyposarzenia auta brakuje nam trumny (thule) na dach. Ogólnie chcemy się zamknąć w sumie 5000zł/osobę przy 4 osobach w aucie:
Obecna kalkulacja:
- prom 3000 EURO (4 osoby + auto) = 13.000 zł
- paliwo do auta: 5000 km (8l/100 km diesel) daje przy 6 zł za litr kosz całkowity na auto 2400 zł
Sumując 15,400/4=3850 zł (w przybliżeniu) + około 1200 zł wydatki własne i jakieś dodatkowe rzeczy których nie policzyłem. Oczywiście nie zarabiamy na tym wyjeździe - wszystko koszty wspólne/dodatkowe dzielimy na liczbę pasażerów.
PLAN podróży (przybliżony ale będziemy chcieli go w jak największy sposób zrealizować):
1. seydisfjordur - modrudallur – gora krafla- jez myvatn 1 dnia (1d)
2. okolice jez myvatn (trasy piesze: vindelbelgjarfjall, krafla, skutustadir, hverfjall, blaflall, dimmuborgir, kąpieliska, i inne) 2 d
3. goddafoss – 0,5 d
4. i fjordum - trekking 2 d
5. przejazd i fjordum/ goddafoss przez husavik i tjornes (czarna plaza) droga 85 i oxarfjotrur do jokulsarglijufu 0,5 d
6. park jokulsarglijufur (trasy piesze: asbyrgi, as, raudholur, hljodaklettar, dettifoss, selfoss itp.)- 2 dni
7. przejazd przez fiordy wschodnie droga nr 1. do jolulsarlon 0,5 d
8. jokulsarlon i skaftafell - 1,5 dzien
9. vatnajolul i hvannadalsbjukur - 2 dni (12 dzień wyprawy) (sprzęt i doświadczenie lodowcowe posiadam)
10. trekking z landmannalauguar przez thorsmork do obwodnicy czyli skogar (dojazd do „L” drogą 26 i F208 ) – 5 dni
11. wrak samolotu, seljalandsfoss, glymur i gulfoss, geyser (1,5d)
12. park thingvellit (trasa piesza) przejście do oxaraholm - 1 d
13. wejście na heklę lub trasa na górę hengill i kratery nesjavellir (okolice miasta hveragerdi) - 1 d - rezerwa
14. powrót z wschodu do seydisfjordur - 0,5 dzień
15. może się uda także dodatkowo na koniec: seydisfjordur-egilsstadir- 917 do vopnafjordur – 85 do bakkafjordur (siedziba elfów) (1d)
Reasumując „po takim wstępnie” mam pytania:
1 czy ktoś z chce jechać - mamy 2 miejsca wolne . Specyfika wyjazdu - widać z planu powyżej. Jak by ktoś reflektował to zapraszam. Reasumując 21 dni w namiocie z chodzeniem po wietrznej/mroźnej/deszczowej/śnieżnej Islandii wymaga pewnych zdolności, zarówno psychicznych jak i fizycznych których od ewentualnego uczestnika/uczestniczki wymagamy…
2 czy widzicie ja może jakieś „słabe” strony/uwagi/lub nasuwają wam się wskazówki co do plany jaki chcemy zrealizować ? . Może jakies miejsca opuściłem lub gdzieś po prostu „nie opłaca” się jechać bo tuż obok jest cos „lepszego” - wszelkie uwagi mile widziane.
3. czy da się przejechać osobowym autem z godafoss na północ potem na zachód przez wybrzeże droga 85 do zatoki oxarfjordur i potem 862 na południe do jokulsaargljufur w wymienionym w planie okresie ?
4 czy pod wrak samolotu (okolice vik) da się podjechać autem osobowym ? i gdzie to dokładnie jest …
5 jaki jest stan drogi i czy „osobówka” dojedzie do „L” (landmannalauguar ) drogą 26 i F208 lub pod heklem tzn 26 i dalej drogą droga numer F255
6 jak uskutecznić trekking w „L” tzn. trasę pieszą 5 dniową z „L” do skorgar przez thormork z wykorzystaniem własnego auta ? co myślicie o takim wariancie: pozostawić auto w miejscowości „hella” (przy obwodnicy gdzie odbija na północ droga 26) , dojechać autobusem kursowym (wyczytałem ze z rejklaviku jeżdżą 2xdziennie, wie ktoś ile kosztuje i gdzie znajdę rozkład kursów ?) do „L”, potem trekking do obwodnicy i już jakoś do „hella” się dostaniemy...
Wszystkich przepraszam za literówki …
Mail do mnie, choć wolę prowadzić rozmowę na forum (może ktoś inny skorzysta) kepil@o2.pl - narzie jest dwójka uczestników, obaj jesteśmy z krk (można umówić się na piwko i poznać/pogadać).
Pozdrawiam
H


proponuję w budżecie założyć ze 3 noclegi w kwaterach prywatnych. w ciągu 3 tygodni mogą być ale nie muszą gorsze warunki pogodowe, zmęczenie, potrzeba zrobienia prania, itp.

koszty noclegów to na ogół na dzień dobry 10-11 tyś koron, poza sezonem schodzili nam z ceny do 6800 max. czyli około 200 zł za nocleg w pokoju dla 2 osób.
Druga sprawa, to nocleg w czyimś mieszkaniu to także jakaś atrakcja. Można zobaczyć jak mieszkają Islandczycy. Warunki zazwyczaj są dobre, bez luksusów, ale zawsze przyjemnie.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
roger9300
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 07 Sty 2008
Posty: 463
PostWysany: 14 Kwi 2012, 23:07    Temat postu: Hvannadalshnúkur Odpowiedz z cytatem

szukam chetnych na wpolny wypad na najwyzszy szczyt Islandii Hvannadalshnúkur. termin wyjazdu ostatni weekend kwietnia lub pierwszy weekend maja. koszt za osobe: dojazd, sprzet, przewodnik okolo 18 tys isk. nie wliczony nocleg. wiecej info 8416645.
_________________
Take nothing but pictures.
Kill nothing but time.
Leave nothing but footprints.
Make nothing but memories.

http://picasaweb.google.pl/charzynskibartlomiej
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
adrasta

Doczy: 25 Kwi 2012
Posty: 1
PostWysany: 25 Kwi 2012, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam Smile

szukam chętnej osoby lub 2 osób na wycieczkę po Is w dniach 5 - 14 sierpnia 2012. sytuacja wygląda następująco - jesteśmy trzema dziewczynami i tylko jedna z nas ma prawo jazdy, więc byłoby dobrze, aby potencjalny/-a chętny/-a był/-a choć w miarę doświadczonym kierowcą Wink lecimy z Londynu Luton easyjet'em. plan podróży jest jeszcze w trakcie ustalania i jesteśmy otwarte na dyskusję w tej kwestii, ale na pewno chcemy przynajmniej "zahaczyć" o interior. zamierzamy spać pod namiotami i spożywać to, co ugotujemy na kuchence gazowej Wink planujemy wypożyczyć auto, ale jego rodzaj [zwykły czy 4x4] zależy od tego, czy będziemy mieć towarzysza - ze względu na koszty.

o info proszę na priv tutaj lub na maila adrasta@o2.pl Smile

pozdrawiam!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
RiD

Doczy: 06 Maj 2012
Posty: 1
Skd: Niemcy
PostWysany: 31 Maj 2012, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

Wybieramy sie na Islandie w terminie 12.06.-21.06. Plyniemy promem razem z autem 4x4 a na nim kabina mieszklna. Chcemy zrobic klasyczne kolo, kierujac sie na poczatku na poludnie. Mamy w planie tez wypad 2 dniowy w Interior. Jesli ktos chcialby sie z nami po drodze spotkac mogloby byc milo.... Jestesmy w wieku srednim, ale nie wiem czy to ma znacznie....
Zainteresowanym podaje email: dr_roman_balcerek@web.de
Pozdrawiam
Dagmara
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
kosmonautka
UŻYTKOWNIK ZBANOWANY
Doczy: 01 Gru 2010
Posty: 10
PostWysany: 6 Cze 2012, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że nie w sierpniu. Moi przyjaciele planują 3 tygodniowy wypad. Jakoś pod koniec OLT Express uruchomią tanie loty na Islandię - połowa aktualnej ceny. W przyszłym roku być może też będę poszukiwała towarzystwa Wink
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
jegorek

Doczy: 21 Maj 2007
Posty: 24
Skd: Wrocław
PostWysany: 10 Cze 2012, 21:43    Temat postu: wyprawa na Islandię - 2 miejsca wolne w samochodzie Odpowiedz z cytatem

Zapraszam na wspólną wyprawę po Islandii. Mam w samochodzie 2 wolne miejsca . Wypływamy z Danii 7 sierpnia, przed nami 12 dni przygody. Jedziemy w 4 dobrze przygotowane samochody terenowe. Zainteresowanych proszę o kontakt na priv lub tel. 505 313 560
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Numer GG
Bess

Doczy: 17 Kwi 2012
Posty: 1
PostWysany: 22 Cze 2012, 11:20    Temat postu: Rzeka Grimsa Odpowiedz z cytatem

Zapraszam wszystkich na wspaniale wedkowanie w cudownej,polozonej w poblizu Egilstadir rzece Grimsa!W wodzie pelno pstaga i palii arktycznej!mozliwe zakwaterowanie.zainteresowanych prosze o kontakt +354 867 20 23 Arek[/b]
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
giegor

Doczy: 27 Cze 2012
Posty: 1
PostWysany: 27 Cze 2012, 22:36    Temat postu: Islandia lipiec 12-23 Odpowiedz z cytatem

Witam Wszystkich.
Właśnie w tych dniach będę wraz ze znajomą przebywał na Islandii. W związku z dość sporym kosztem wynajmu auta zapytowawywuję Smile czy może wybiera się ktoś w tym terminie i poszukuje towarzystwa i udziału w wynajmie Wink Mamy ogólny zarys miejsc, które chcemy zobaczyć więc z pewnością się dogadamy Wink
Pozdrowionka
Grzegorz Cool
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Tlen
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Turystyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Nastpny
Strona 6 z 11

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron