reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Złodziej zdjęc................
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> ICELAND.PL & Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lili67

PostWysłany: 15 Kwi 2008, 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

viking napisał:
Lili ja wiem że Ty się udzielasz i takie tam.
Starasz się zabłyszczeć jak gwiazdka.

Drogi Vikingu. Oczywiście, że staram się zabłyszczeć. Ja to po prostu uwielbiam.

viking napisał:
Ale nie jest w porządku umieszczanie nie swoich zdjęć w necie nie informując o tym i nie zapytanie prawdziwego autora o zgodę.
Nie mam nic przeciwko używaniu moich zdjęć, ale wtedy i tylko wtedy gdy wyrażę na to zgodę. Wiele razy za pośrednictwem tego forum proszono mnie o zdjęcia i zawsze wysyłałem.

Chyba nie zrozumiałeś moich intencji. Ja Cię popieram. Chciałam tylko powiedzieć, że większość ludzi jest bardziej skłonnych do poparcia praw autorskich w momencie, kiedy dotyczą one ich samych. Prawo Kalego Wink

Być może nie czytałeś dyskusji na ten temat w innym wątku, więc moje zachowanie mogło być niegrzeczne. Przepraszam.
O.E.
Opiekun Forum
PostWysłany: 15 Kwi 2008, 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest właśnie przykład, że dwie (lub więcej) osób "sprzeczają się" mimo że mają te same poglądy, a tylko się nie rozumieją. Smile
Lili67 od początku popiera wszelkie prawa autorskie, więc trzyma waszą stronę chłopaki.
Chroni Was przed "złym" adminem, który odważył się wątpić w ludzki i moralny sens majątkowych praw autorskich.

Jednak o ile majątkowe prawa autorskie budzą wątpliwości, o tyle same podstawowe prawa autorskie (osobiste) uważam za zgodne z podstawowym dążeniem ludzi do prawdy. Skoro ktoś jest autorem zdjęć, to wymagane jest by w jakiś sposób osoba korzystająca (kopiująca) to dzieło wskazała autora, a przynajmniej zrobiła wszystko by nikt nie mógł pomyśleć, że zdjęcia (dzieła) są tworem tejże osoby.
W tym przypadku jeden z naszych Forumowiczów postąpił niewłaściwie.
Czekam na jego działanie, gdyż grozi Mu zawieszenia (banicja).

Gdyby ktoś z Forumowiczów gwałcił wasze prawa autorskie (osobiste) to proszę o kontakt ze mną na priva.
mislaid

PostWysłany: 16 Kwi 2008, 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ponoć te gwiazdki co najbardziej błyszczą spadają, czasem heh Wink

Popieram szeroko rozpisane tutaj zniesmaczenie tym złodziejaszkiem- obszczymurkiem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grazyna

PostWysłany: 17 Kwi 2008, 5:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież można tam zastrzec swoje prawa autorskie tam, odpowiednio wyjaśnić co macie do powiedzenia na jego temat. A jemu samemu to należy się medal za bezszelność! Czasami takie postępowanie powoduja,że zniechęcają innych do dobrych rzeczy. Rozumiem Wasze rozgoryczenie, ale mam nadzieję ,że nie zniechęci Was do pokazywania swoich zdjęć na forum.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> ICELAND.PL & Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: