reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna

ICELAND.PL :: Islandia - strona g艂贸wna portalu

ZANIM CO艢 NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEI KTO CI OBRA疉 LUB MIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U縴tkownicyU縴tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   

Por贸d na Islandii
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 314, 315, 316  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> 呕ycie na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Grazyna

Do潮czy: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Sk眃: Islandia
PostWys砤ny: 18 Wrz 2008, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Je艣li chodzi o jedzenie matek karmi膮cych, to odradza艂abym jedzenia ci臋偶kostrawnego i wzdymaj膮cego ( np. kapusty , grzyb贸w idt.) A pozatym trzeba dziecko zawsze obserwowa膰 i kojarzy膰 fakty. Ja kiedy艣 najad艂am si臋 buraczk贸w i by艂am zszokowana jak ma艂e艅stwo mia艂o czerwonaw膮 kupk臋. lol . Je艣li , kt贸ra艣 z Was ma problemy z ma艂膮 ilo艣ci膮 mlek膮 w piersiach to s膮 dwa sposoby, melisa ( uwaga nie mo偶na stosowa膰 jej zbyt cz臋sto i dzia艂a lekko nasennie, ale tak wieczorkiem, od czasu do czasu to dobry pomys艂) i drugi kminek mielony( w smaku naprawd臋 obrzydliwy, ale dzia艂a bardzo mocno mlekop臋dnie wi臋c nale偶y te偶 nie przesadza膰, i na pewno nie pi膰 go wieczorem, raczej rano po 艣niadaniu).
_________________
Brunetka
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
JOLKA

Do潮czy: 08 Sty 2005
Posty: 53
Sk眃: REYKJAV脥K
PostWys砤ny: 18 Wrz 2008, 9:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny mam do sprzedania bujawk臋 dla niemowl膮t,posiada cztery poziomy szybko艣ci bujania,regulowany fotelik,kolorowe 艣wiate艂ka oraz kilka melodii Smile
Bujawka jest firmy Fisher Price i ma rok,jest w idealnym stanie.Zdi臋cia moge wys艂a膰 na priwa.Cena 8 ty艣,nowa kosztuje oko艂o 17 ty艣.
Prosz臋 o kontakt na pw.
Dodam,偶e sprawdza si臋 rewelacyjnie kiedy male艅stwo niechce spa膰 a my mamy jakie艣 zaj臋cia...Nazywa艂am bujawk臋 ,,Czas,, poniewa偶 dzi臋ki niej mia艂am naprawd臋 du偶o wi臋cej czasu a i ma艂y by艂 szcz臋艣liwy Very Happy Mo偶na jej u偶ywa膰 od urodzenia do 7 msc 偶ycia dziecka:)
Pozdrawiam Was wszystkie,buziaczki dla maluszk贸w Smile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
JOLKA

Do潮czy: 08 Sty 2005
Posty: 53
Sk眃: REYKJAV脥K
PostWys砤ny: 18 Wrz 2008, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam do sprzedania r贸wnie偶 kosz do spania dla dziecka,bardzo wygodny bo na k贸艂kach,mo偶na wsz臋dzie z nim wjecha膰,stan idealny u偶ywany niespe艂na rok:)
Je艣li kto艣 ch臋tny mam do tego ko艂derk臋 plus jedn膮 zmian臋 po艣cieli i prze艣cierad艂a.
Cena samego kosza to 15 ty艣.Je艣li z po艣ciel膮 to 17:)
Mog臋 wys艂a膰 fotki:)

Kosz wiklinowy,bardzo du偶y dziecko ma wygodnie i wiele miejsca:)
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
lew
=konto odzyskane=
Do潮czy: 17 Lip 2008
Posty: 147
PostWys砤ny: 19 Wrz 2008, 18:20    Temat postu: Ciuchy Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie, jak wy rozwi膮za艂y艣cie problem przybywaj膮cych centymetr贸w w ci膮偶y? Chodzi mi o to gdzie mo偶na kupi膰 niedrogie, wygodne rzeczy. A mo偶e macie jakie艣 rady w czym najlepiej chodzi膰 by co miesi膮c nie kupowa膰 nowych ubra艅... Smile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
julci3k
Go舵
PostWys砤ny: 19 Wrz 2008, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej mam pytanko nie chce mi sie za bardzo grzebac we wczesniejszych postach, wiec od razu spytam kobietki ile placiliscie za porod??????
Powr髏 do g髍y
elza74

Do潮czy: 22 Sty 2006
Posty: 293
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 19 Wrz 2008, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

julci3k napisa:
hej mam pytanko nie chce mi sie za bardzo grzebac we wczesniejszych postach, wiec od razu spytam kobietki ile placiliscie za porod??????

Shocked
ja nic nie placilam Very Happy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
zuzula666

Do潮czy: 05 Lut 2008
Posty: 410
Sk眃: Reykjawik
PostWys砤ny: 19 Wrz 2008, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Julcik ja te偶 za nic nie placi艂am. Jesli jestes ubezpieczona nic nie bedziesz p艂aci膰

Lew ja kupilam sobie dwie pary spodni ci膮偶owych w PL, a poza tym 艣migalam na okr膮g艂o w spodniach typowo dresowych. W Inter Sporcie znalaz艂am nawet takie kt贸re wygl膮dem przypomina艂y ci膮偶owe, tzn z wysokim stanem akurat na brzuszek Wink a z bluzeczkami chyba nie bedziesz mia艂a zbytnio problemu. Tu co druga islandka wygl膮daj jak w ci膮偶y, wi臋c rozmiary s膮 Very Happy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Justyna

Do潮czy: 03 Wrz 2005
Posty: 73
PostWys砤ny: 20 Wrz 2008, 9:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak - to oczywiste 偶e je艣li jest si臋 ubezpieczonym to nie trzeba p艂acic za znieczulenie, ale czy za takie dogodno艣ci, kt贸re nie s膮 niezb臋dne przy porodzie jak np znieczulenie, trzeba zap艂aci膰?? Zdecydowa艂am sie na por贸d ze znieczuleniem zewn膮trzoponowym. Czy rodzi艂y艣cie w ten spos贸b?
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Justyna

Do潮czy: 03 Wrz 2005
Posty: 73
PostWys砤ny: 20 Wrz 2008, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chcia艂am napisa膰 ze b臋d膮c ubezpieczonym nie trzeba p艂aci膰 za por贸d ;-) a nie znieczulenie o kt贸rym w艂asnie jeszcze nie mam poj臋cia
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
zuzula666

Do潮czy: 05 Lut 2008
Posty: 410
Sk眃: Reykjawik
PostWys砤ny: 20 Wrz 2008, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli jestes ubezpieczona to za nic nie p艂acisz, mo偶esz rodzi膰 jak tylko chcesz Wink
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
mikolaj

Do潮czy: 12 Kwi 2008
Posty: 462
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 20 Wrz 2008, 11:01    Temat postu: Re: Ciuchy Odpowiedz z cytatem

lew napisa:
Mam pytanie, jak wy rozwi膮za艂y艣cie problem przybywaj膮cych centymetr贸w w ci膮偶y? Chodzi mi o to gdzie mo偶na kupi膰 niedrogie, wygodne rzeczy. A mo偶e macie jakie艣 rady w czym najlepiej chodzi膰 by co miesi膮c nie kupowa膰 nowych ubra艅... Smile




Ja sobie kupilam pare rzeczy w sklepie dla kobiet w ciazy Tvo lyf ktory jest za smaralindem nie wiem jaka to ulica ale maja swoja strone internetowa tam jest podany adres i tez maja pokazana kolekcje. Tylko ostrzegam nie jest tanio. Ale mozesz jeszcze popatrze膰 w hagkaupach napewno maja spodnie ci膮偶owe tylko nie we wszystkich ja sobie kupilam jedna pare w hagkaupie na skifanie.

pozdrawiam
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
yasminum
Og艂oszeniodawca zweryfikowany
Do潮czy: 11 Pa 2006
Posty: 322
PostWys砤ny: 20 Wrz 2008, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym sklepie o ktorym pisze mikolaj kupilam pas ciazowy - w marcu kosztowal ponad 3000...
Ubrania ktore tam sprzedaja sa w wiekszosci z tego co pamietam niemieckich producentow t.j. h&m, carry i ceny plasuja sie adekwatnie do marki.
Stosunkowo tanie rzeczy sa w Haugkaupie - spodnie kosztuja polowe tego co w w/w sklepie, jednak wybor tam nie za duzy.
Ja 99% swoich ubran ciazowych kupilam na Allegro - najlepiej kupowac od jednego producenta/sprzedajacego bo placi sie raz za przesylke.
Ewentualnie dla osob, ktore nie maja nic przeciwko uzywanej odziezy mozna kupic cale zestawy ubran od pan, ktore okres ciazy maja juz za soba.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
mikolaj

Do潮czy: 12 Kwi 2008
Posty: 462
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 20 Wrz 2008, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisalam ze nie jest tanio, ale ja kuplam pewnie ten sam pas za 1500 bo byla przecena 2 w cenie jednego. Ja tez kupilam spodnie ci膮偶owe w hagkaupie ok 4000kr, sa fajne i wygodne (ale nie do mojej pracy jak zbyt dlugo siedze to uciskaja brzuch)a w tym sklepie kupilam spodnie dresowe i wygodniejszych nigdy nie mialam jak wzielam je do reki to sie zastanawialam bo dziwnie wygladaly- przykrywaja caly brzuch ale go nie uciskaja- ale jak je zalozylam to juz nie chcialam ich zdjac. Wszystko zalezy od tego kto czego szuka i oczekuje.
Ja mam teraz problem ze znalezieniem kurtki na jesien i poczatek zimy, wszystko robi sie za male a mam jeszcze 2 miesiace
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
blondi20

Do潮czy: 09 Wrz 2008
Posty: 5
PostWys砤ny: 20 Wrz 2008, 16:51    Temat postu: Pytanie:) Odpowiedz z cytatem

Witam codziennie tutaj zagladam i czytam o waszych problemach z nadzieja ze wasze problemy mi sie przydadza.Bo za pare miesi臋cy tez zostane matka.
Mam pytanie ma mo偶e kto艣 e-mail do polskiego konsula Micha艂a Sikorskiego,bo jest mi potrzebny.Z g贸ry dziekuje.Pozdrawiam wszystkich Very Happy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
yasminum
Og艂oszeniodawca zweryfikowany
Do潮czy: 11 Pa 2006
Posty: 322
PostWys砤ny: 20 Wrz 2008, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

blondi20 - wszystkie dane kontaktowe znajdziesz na tej stronie:
http://www.reykjavik.polemb.net/
konsul@reykjavik.polemb.net
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Basia

Do潮czy: 24 Lis 2004
Posty: 628
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 21 Wrz 2008, 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, szukam bujawki do kupienia albo pozyczenia - potrzebuje tylko w pazdzierniku, wiec mozemy sie dogadac Smile Pisalam do JOLKI, ale to chyba juz nieaktualne Question
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
beciaisl

Do潮czy: 29 Cze 2008
Posty: 50
PostWys砤ny: 21 Wrz 2008, 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czesc mam pytanie do mlodych Mam!!!
czy Wam w szpitalu przyznali pielegniarke co przychodzi do domu po porodzie czy same zalatwiliscie i czy macie polska czy islandke??
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
zuzula666

Do潮czy: 05 Lut 2008
Posty: 410
Sk眃: Reykjawik
PostWys砤ny: 22 Wrz 2008, 8:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Becia ale chodzi Ci o po艂o偶n膮, kt贸ra przychodzi zaraz po porodzie 10 razy czy o piel臋gniark臋 z twojej przychodni??
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
beciaisl

Do潮czy: 29 Cze 2008
Posty: 50
PostWys砤ny: 22 Wrz 2008, 8:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zuzula666 napisa:
Becia ale chodzi Ci o po艂o偶n膮, kt贸ra przychodzi zaraz po porodzie 10 razy czy o piel臋gniark臋 z twojej przychodni??


zuziu o polozna:)
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
zuzula666

Do潮czy: 05 Lut 2008
Posty: 410
Sk眃: Reykjawik
PostWys砤ny: 22 Wrz 2008, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku by艂o tak,偶e w gniazdku odwiedzi艂a mnie Patrycja-polska polo偶na i powiedzia艂a,偶e ona bedzie mnie odwiedza膰 bo akurat mieszkam w jej rejonie Wink ale to jest tak polo偶ne maj膮 takie dy偶ury 偶e odwiedzaja mamusie w domach i przydziel膮 ci kogo艣 kto ma rejon w twojej okolicy. (ja mieszkam w 104) Smile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> 呕ycie na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 314, 315, 316  Nast阷ny
Strona 71 z 316

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chi駍ka, tajska, indyjska, japo駍ka, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron