reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Podróż do Islandii
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Turystyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Balbinka

PostWysłany: 20 Sty 2013, 22:13    Temat postu: Islandia luty 2013 Odpowiedz z cytatem

Very Happy Witam
Pierwszy raz tu jestem oraz pierwszy raz bede koncem lutego w Reykjavik.
Jedziemy na doslownie 3 noclegi ale ciesze sie i z tego Smile
Tradycyjnie: z Blue Lagoon i przejazdzka Jeepem oraz krotkie szwedanie sie po miescie, muzeach itd.
Czy w niedziele jest wszystko otwarte?
Jaka restauracje/pub polecacie? Wiem, ze wszystko zalezy od tego ile chcemy zaplacic itd. Mieszkamy w Szwecj i przeliczamy z SEK na ISK.
Jaka jest pogoda zwykle w tym okresie?

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szop1983
Zbyt częsta publikacja ogłoszeń!
PostWysłany: 20 Sty 2013, 23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehehehe Very Happy w tym roku to pogoda jest porażka Very Happy chyba że ktoś lubi deszcz Smile dopiero jak sie pojedzie w GÓRY Very Happy to mozna zasmakować islandzkiego śniegu Very Happy aczkolwiek nie radzę się pchać jednym autem bo można żałować Very Happy jeśli chodzi o restauracje to nie pomogę bo nie jestem z stolicy Very Happy ale sklepy są otwarte w niedzielę i galerie też Very Happy
Balbinka

PostWysłany: 21 Sty 2013, 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy
Dzieki za blyskawiczna odpowiedz.
Deszcz...hmmm...no coz, damy rade Smile Sa parasole bynamniej chodzac w miescie bede do uzytku. Gorzej jak bedzie mgliscie i guzik bedzie widac Sad
Wyprawa tym Jeepem jest organizowana wiec chyba bedzie okej.
Wczoraj spedzilam kilka godzin w necie szukajac info na temat tego kraju, ze w nocy we snie juz tam bylam język Szal!
Czekam na wiecej informacji oraz pozdrawiam z zasniezonej i minusowej Szwecji Smile
Powrót do góry
gisli74

PostWysłany: 21 Sty 2013, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Balbinka napisał:
Very Happy
Dzieki za blyskawiczna odpowiedz.
Deszcz...hmmm...no coz, damy rade Smile Sa parasole bynamniej chodzac w miescie bede do uzytku. Gorzej jak bedzie mgliscie i guzik bedzie widac Sad
Wyprawa tym Jeepem jest organizowana wiec chyba bedzie okej.
Wczoraj spedzilam kilka godzin w necie szukajac info na temat tego kraju, ze w nocy we snie juz tam bylam język Szal!
Czekam na wiecej informacji oraz pozdrawiam z zasniezonej i minusowej Szwecji Smile

To będziecie chyba jedynymi osobami pod parasolem w Islandii Very Happy Very Happy deszczyk
Szał jest, ale trzeba przyjechać w lipcu. A miasto i muzea można sobie odpuścić. Gdzie jechać - wszytko można znaleźć na tym forum kierowca
Powrót do góry
helicopter3
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
PostWysłany: 16 Mar 2013, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś jest zainteresowany dłuższym pobytem na Islandii to mogę odstąpić na kilka tygodni mieszkanko sypialnia, salon z kuchnią i malutki pokój za w miarę normalną cenę. Był by to okres połowa sierpnia do połowy września. Mieszkanie wyposażone z internetem w miłej spokojnej dzielnicy. Blisko sklepy i przystanki autobusowe
kuba55

PostWysłany: 1 Cze 2013, 10:09    Temat postu: Co i jak w Islandii - 3-miesięczne prkatyki Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim, razem z 2 kolegami udajemy się na praktyki do Reykjavik University. Mamy problem z noclegiem, za nasze skromne 500 euro/miesiąc ze stypendium erasmusowego trudno coś znaleźć, najlepiej blisko uniwersytetu. Czy znacie może tanie miejsca ? Co warto zabrać ze sobą i co zrobić po przyjeździe ? Smile
Powrót do góry
jareckihg

PostWysłany: 7 Cze 2013, 10:26    Temat postu: Witam:) Odpowiedz z cytatem

Zamierzam się wybrać w najbliższym czasie na jeden dzień do Reykjavik'u. Co polecicie mi do zwiedzania?Smile
Pozdrawiam
Powrót do góry
roger9300
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
PostWysłany: 7 Cze 2013, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeden dzien to troche malo. jak to twoj pierwszy raz to polecam Perlan- ciekawe miejsce a zarazem dobry punkt widokowy. wieczorek proponuje wybrac sie do Faktory - typowy islandzki bar z dobra muzyka.
Make nothing but memories.

http://picasaweb.google.pl/charzynskibartlomiej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
adelkaw

PostWysłany: 13 Sie 2013, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie gejzer polecacie do zobaczenia jako pierwszy w okolicach Reykjaviku?
Powrót do góry
ziomex123-91

PostWysłany: 17 Sie 2013, 6:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam forumowicze Wink potrzebuje informacji o drodze na polnoc Smile zamierzam jechac do akureyri i tak sie zastanawiam czy dalbym rade przejechac przez "srodek". jak wyglada trasa ?? czy duzo dolow ?? wyoskich kamieni ?? jak szybko mozna jechac ?? mam zwykly samochod ( passata) bez 4x4 i potrzebuje jak najwiecej info by nie trzeba bylo zawracac Smile pozdrawiam
Powrót do góry
CHRISTCRUSHER
Gość
PostWysłany: 17 Sie 2013, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

F35 powinieneś dać radę , dodatkowo zaliczysz Hveraverill. F26 odradzam ,kilka brodów i dużo wyjebów na drodze. Jechałem obydwiema trasami 2 tygodnie temu i warunki były dobre , na Sprengisandur wyjątkowo niskie poziomy rzek ale i tak za głebokie dla passata.
Powrót do góry
jack

PostWysłany: 10 Paź 2013, 8:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi osobiście się bardzo dobrze jezdziło po Islandi , a najezdziłem sie troche bo pracowałem przez 2 miesiące jako kierowca busa Smile
Powrót do góry
duatlyadundTc2

PostWysłany: 20 Sty 2014, 12:14    Temat postu: KOSZT Odpowiedz z cytatem

JAK JEST ORINTACYJNA CENA??
Powrót do góry
kacha

PostWysłany: 20 Sty 2014, 15:34    Temat postu: ISLANDZKA ZIMA Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie. zaczęłam kombinować wyjazd na tydzień do Reykiaviku w okolicy połowy lutego, ale trochę sie zatrzymałam, bo zaczyna mnie martwić czy jest sens odwiedzać ten obłędny kraj w zimie. Moje pytanie brzmi: czy jest sens?.. jest co zobaczyć?, można w zimie pożyczyć auto i pojechać gdzieś poza miasto, czy jest biało i niebezpiecznie?..
Powrót do góry
turboneta

PostWysłany: 20 Sty 2014, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda pora roku ma swoje zalety i wady. Zimą możesz podziwiać zorze polarne ale też trafić na okres mocnych wiatrów i opadów co znacznie ograniczy zwiedzanie.
Gdybym to ja miała wybierać pomiędzy wizytą w miesiącu zimowym, a letnim to na pewno zdecydowałabym się na podróż w tym drugim.
Powrót do góry
roger9300
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
PostWysłany: 21 Sty 2014, 2:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Turbo, co ty wygadujesz!!! Zima jest piękna Smile
Make nothing but memories.

http://picasaweb.google.pl/charzynskibartlomiej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
turboneta

PostWysłany: 21 Sty 2014, 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że tak ale nie każdy ma plecak pełen sprzętu wspinaczkowego Smile
Powrót do góry
HeyHoLetsGo

PostWysłany: 18 Cze 2014, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, hej.
Nie wiem gdzie to wrzucić więc przenieście mnie gdzie trzeba. Wydaje mi się że to całkiem cenna informacja;)

Udało mi się dzisiaj kupić bilet z Berlina do Reykiaviku za 580 zł z bagażem podręcznym i rejestrowanym. Wylot w listopadzie na ponad 2 tygodnia. Z Warszawy do Berlina na tą chwilę można się dostać za 30 zł Polskim busem, więc deal jest niesamowity;)
Powrót do góry
aniap

PostWysłany: 4 Wrz 2014, 21:31    Temat postu: nocleg w okolicach Ísafjörður Odpowiedz z cytatem

Witajcie Very Happy Razem ze znajomymi wyruszamy w przyszłym tygodniu eksplorować Islandię. Słyszeliśmy że ewentualny nocleg warto załatwić wcześniej, żeby nie zostać "na lodzie". Znacie może jakieś tanie noclegi w okolicach Ísafjörður bo nic nie możemy znaleźć. Z góry dzięki za pomoc Smile
Powrót do góry
genszer17

PostWysłany: 6 Wrz 2014, 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CHRISTCRUSHER napisał:
F35 powinieneś dać radę , dodatkowo zaliczysz Hveraverill. F26 odradzam ,kilka brodów i dużo wyjebów na drodze. Jechałem obydwiema trasami 2 tygodnie temu i warunki były dobre , na Sprengisandur wyjątkowo niskie poziomy rzek ale i tak za głebokie dla passata.
Witam.Wybieram się 14 września na drogę F26,suzuką 4x4,i mam pytanie,czy tym samochodzikiem dam radę przejechać w jeden dzień? czy potrzeba jakieś dodatkowe wyposażenie?Z góry dzięki za wszelkie info
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Turystyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Następny
Strona 13 z 14

Skocz do: